Литературен спамо-чат

  • 18 050
  • 736
  •   1
Отговори
# 360
  • Мнения: 10 689
Освен това, не е нужно да се купува книгата-подарък. Много от вас пускат книги за размяна. Ето такава книга е  отличен подарък. Предполагам, че всяка пази книгите, които чете. И защо да не прати своя четена книга. Аз нямам нищо против да получа такава.

Нели, ще ме прощаваш, но тук не съм много съгласна с теб  Simple Smile
Според мен е добре да е нова... Ако ще е подарък - да е подарък, не е ли така?  Hug
От темата за размяна съм получавала толкова мърляви книги, че общо взето се отказах да участвам там (с редки изключения) ...  Rolling Eyes

# 361
  • Мнения: 398
Аз съм за и се включвам Simple Smile

Мисля ,че после всяка като види коя девойка и се пада ще изпрати лично с адреса си Simple Smile

До Коледа има достатъчно време за да направим организацията и да имаме по един чудесен коледен подарък.

# 362
  • София
  • Мнения: 5 566
Ха-ха, Нели май много обичаш Дядо Коледа!  hahaha  Дайте да вземем да обмислим по-добре цялата идея. В първоначалния си вид с рожденните дни останах с усещането, че ще се случва веднъж годишно това да подариш някому желана книга и съответно веднъж ще получиш такъв подарък. Правилно ли съм схванала? Сега това с празниците как ще се организира точно?  newsm78  Дали да не вземем да си направим една среща и да го обсъдим?  Grinning

# 363
  • Мнения: 398

От темата за размяна съм получавала толкова мърляви книги, че общо взето се отказах да участвам там (с редки изключения)

Много жалко.Как някой ще изпрати книга , която не бил искал да получи в такова състояние.Аз за сега все успешни размени имам.

# 364
  • Мнения: 1 601
Момичета включвайте и мен в размяна на подаръци  - книги , аз съм с две ръце "за"  Peace   Hug

# 365
  • Мнения: 6 491
И аз съм за това книгата да е нова. Peace
Съществува обаче опасност да получиш книга,която вече си чел.... Thinking

# 366
  • на североизток от Рая
  • Мнения: 6 251
Освен това, не е нужно да се купува книгата-подарък. Много от вас пускат книги за размяна. Ето такава книга е  отличен подарък. Предполагам, че всяка пази книгите, които чете. И защо да не прати своя четена книга. Аз нямам нищо против да получа такава.

Нели, ще ме прощаваш, но тук не съм много съгласна с теб  Simple Smile
Според мен е добре да е нова... Ако ще е подарък - да е подарък, не е ли така?  Hug
От темата за размяна съм получавала толкова мърляви книги, че общо взето се отказах да участвам там (с редки изключения) ...  Rolling Eyes


 Потресох се, ще ме прощавате.  Stop

 Не съм против новите книги, дори  е за предпочитане. Идея беше само да са четени.  Peace

 Правя списък, 7 сме досега.  Simple Smile Кеф ми е!
 
 П.П. - 8 смеее!

# 367
  • Пловдив
  • Мнения: 13 476
Добре - да сложим някаква сума за покупка примерно и някаква насока, каква книга иска дадения човек - за да няма хубав подарък, ама вече я имам тази книга...

# 368
  • Мнения: 10 689
Добре - да сложим някаква сума за покупка примерно и някаква насока, каква книга иска дадения човек - за да няма хубав подарък, ама вече я имам тази книга...

Да, и това е така... Може да я имаме вече тази книга, която ще получим като подарък или да сме я чели или пък да не ни влече да я прочетем  Rolling Eyes

Може би всяка да направи списък с няколко заглавия (до определена сума), които иска да има и тази, която ще праща да избере някое от тези заглавия? Така хем ще е изненада, хем ще е желан подарък  Hug

# 369
  • на североизток от Рая
  • Мнения: 6 251
 Петя, то хубаво среща, ама не всички сме в Софето.  Laughing

 Може и два пъти годишно да си правим гъдел, що не?!

 Петя, ти искаш ли да се включиш?!!!  Hug

# 370
  • на североизток от Рая
  • Мнения: 6 251
 Сумата да е примерно 15-20 лв. Защото не всеки може да закове на 15 лв. А може и да е по-малка, само предлагам.  Peace

# 371
  • Мнения: 398
Най-добра идея според мен е всеки да си каже Simple Smile

Тоест да има списък с никнейм и книга.После се тегли кой на кого се пада да вземе и така Simple Smile ще си знае.Разменят си ЛС и готово.

За да е честен жребия може да има регламент примерно Simple Smile подреждаме се според РД и така 1 купува на втория , 2 на 3 и последният на първия.

# 372
  • Мнения: 1 601
Добре - да сложим някаква сума за покупка примерно и някаква насока, каква книга иска дадения човек - за да няма хубав подарък, ама вече я имам тази книга...
Добра идея , нека да има примерни книги или всеки да каже по 2-3 книги които иска и този който ще подарява да избере какво да купи , хем да се знае леко , хем да е изненада коя ще му подарят .
п.с. незнам дали правилно обясних  Embarassed

# 373
  • Пловдив
  • Мнения: 13 476
nara86, СТРАХОТНО ГО ОБЯСНИ   bouquet

# 374
  • Мнения: 10 689
Аз по-нагоре предложих  Simple Smile


Може би всяка да направи списък с няколко заглавия (до определена сума), които иска да има и тази, която ще праща да избере някое от тези заглавия? Така хем ще е изненада, хем ще е желан подарък  Hug

Общи условия

Активация на акаунт