На пазар във Варна - 31

  • 50 949
  • 719
  •   1
Отговори
# 480
  • Варна
  • Мнения: 334
Момичета, търся билков сироп, но го имало само в дрогерии. Знаете ли някоя дрогерия близка за кв.Левски, ул."Петър Райчев"?

# 481
  • Мнения: 151
Благодаря на всички за питането ми за изкуствена елха. Намерихме си! Сега обаче, си търся хубав коледен връх. Обикалях днес и нищо не ми хареса, навсякъде са само китайски, еднакви и брокатени. Нямам нищо против тях, но търся нещо различно и затова питането ми към вас  е дали знаете някъде, където предлагат красиви, различни коледни върхове и съответно украси.  Simple Smile newsm78

На Джъмбо ходила ли си? Там има разнообравие на всякаки украси, върхове и каквото ти хрумне.

# 482
  • Мнения: 1 929
Благодаря на всички за питането ми за изкуствена елха. Намерихме си! Сега обаче, си търся хубав коледен връх. Обикалях днес и нищо не ми хареса, навсякъде са само китайски, еднакви и брокатени. Нямам нищо против тях, но търся нещо различно и затова питането ми към вас  е дали знаете някъде, където предлагат красиви, различни коледни върхове и съответно украси.  Simple Smile newsm78
На Джъмбо ходила ли си? Там има разнообравие на всякаки украси, върхове и каквото ти хрумне.
И аз търся връх.В Джъмбо са брокатени звезди и брокатът ти остава по пръстите и се сипе навсякъде.

# 483
  • Мнения: 68
Интересни покривки с Коледни мотиви да е виждал някой някъде?
И да не са безумно скъпи, но качествени. Embarassed

# 484
  • Мнения: 5 178
Някъде да сте засичали промоция на кани Брита . newsm78

# 485
  • Варна, Пловдив
  • Мнения: 1 077
Благодаря на всички за питането ми за изкуствена елха. Намерихме си! Сега обаче, си търся хубав коледен връх. Обикалях днес и нищо не ми хареса, навсякъде са само китайски, еднакви и брокатени. Нямам нищо против тях, но търся нещо различно и затова питането ми към вас  е дали знаете някъде, където предлагат красиви, различни коледни върхове и съответно украси.  Simple Smile newsm78
На Джъмбо ходила ли си? Там има разнообравие на всякаки украси, върхове и каквото ти хрумне.
И аз търся връх.В Джъмбо са брокатени звезди и брокатът ти остава по пръстите и се сипе навсякъде.


Да,навсякъде върховете са брокатени и после не можеш да ги изчистиш сума ти време. Ето тук намерих малко по-хубави украси, доста по-скъпи са, но може и да намерим това, което търсим. Днес или  утре ще ходя до магазина им в Гранда.

http://www.dims-92.com/

# 486
  • Мнения: 1 929
jadi24, сподели моля те после специално дали има коледни върхове Praynig

# 487
  • Варна
  • Мнения: 815
Къде, освен във Toytown, мога да намеря играта Twister?

# 488
  • Мнения: 425
Благодаря на всички за питането ми за изкуствена елха. Намерихме си! Сега обаче, си търся хубав коледен връх. Обикалях днес и нищо не ми хареса, навсякъде са само китайски, еднакви и брокатени. Нямам нищо против тях, но търся нещо различно и затова питането ми към вас  е дали знаете някъде, където предлагат красиви, различни коледни върхове и съответно украси.  Simple Smile newsm78

в Гранд мол видях,в магазин на нулев етаж,след обувките Колев и колев,интересни играчки,по-различни и определено не са боклучави,топките загледах всяка една е като произведение на изкуството ,много красиви,но върхове не обърнах внимание....магазина е за чаши,свещи и такива неща,играчките много не се виждат на пръв поглед Peace

# 489
  • Варна
  • Мнения: 2 036
Къде, освен във Toytown, мога да намеря играта Twister?

Хиполенд, Карфур, книжарници - Ориндж например...  Peace

# 490
  • Варна
  • Мнения: 535
Някъде виждали ли сте лампа star master? Е такова чудо

# 491
  • Мнения: 656
Момичета трябват ми коледни торбички с лакомства за детската градина newsm78 Дайте идея къде има? Ако не намеря пълни поне самите торбички да набавя, ще ги напълним с лакомства....

# 492
  • Мнения: 656
Къде, освен във Toytown, мога да намеря играта Twister?

Хиполенд, Карфур, книжарници - Ориндж например...  Peace
Има я и в Джъмбо!

# 493
# 494
  • Варна
  • Мнения: 1 760
Момичета трябват ми коледни торбички с лакомства за детската градина newsm78 Дайте идея къде има? Ако не намеря пълни поне самите торбички да набавя, ще ги напълним с лакомства....
Днес в Елитис мярнах такива,но ако решиш можеш да си купиш целофан и връвки за панделки от "Ракхива" и да си спретнеш сама Peace

Общи условия

Активация на акаунт