МНОГОДЕТНИ МАМИ

  • 99 673
  • 738
  •   1
Отговори
# 690
  • ул. "Мечтание"
  • Мнения: 6 147
Йо, прегръдки!  Hug

# 691
  • София
  • Мнения: 5 285
yoanna, и питаш? Освен майки, сме и хора  Hug Имаме своите моменти на умора, отчаяние дори. Някои ги крият за себе си, някои ги споделят по-публично... въпрос на усещане...

# 692
  • ул. "Мечтание"
  • Мнения: 6 147
Днес ми полази по нервите това нещо дето ми води женската консултация... обида е да го нарека гинеколог или лекар... Няма да изпадам в подробности, но последните му реплики просто бяха връхта на нахалството. Пита ме дали и трите ми деца са от един баща, защото на жената преди мен и трите са от различни бащи (понеже това "сериозно" ме интересува като информация) и то обикновено когато са повече деца са от различни бащи... След като повърдих, че са от един баща... Тоя зацъка с език и ми вика, че сме били големи полови герои!  ooooh! #Cussing out #2gunfire
Ужасно ме вбеси с цялото си излеяние. И кофтито беше, че и децата бяха с мен. Големия беше видимо разтроен, когато излязохме... Тоя направи много грозен коментар към децата, защото вдигали шум... Направо срам за професията си е тоя...  ooooh!

# 693
  • София
  • Мнения: 12 229
Нощни очи няма ли как да го смениш този "лекар"?

# 694
  • ул. "Мечтание"
  • Мнения: 6 147
Има и мисля да го направя... Въпреки, че съм леко в потрес от предстоящето търсене на нов.  Sad

# 695
  • Мнения: 9 687
Нощни очи, имам чудесен гинеколог, мил, възпитан и с опит в кърмене бременна, кърмене в тандем, много деца, а и преди няколко години го информирам за бебе родено вкъщи, а той 'знам, от моите е'  Joy През последната бременност - само билкови и естествени медикаменти ми е давал.
В София е.

# 696
  • Мнения: 9 687
А, да, ако го оставиш всеки път ще те гледа на ултразвук, но пък една стотинка няма да ти поиска за това.

# 697
  • ул. "Мечтание"
  • Мнения: 6 147
Aludra, във Варна съм и това затруднява нещата. Simple Smile
Мисля утре да се видя с ЛЛ и да я помоля тя да ме поеме (теоретично е възможно). Пък ако не стане ще го мисля. Дано да се съгласи!  Praynig За мен ще е перфектния вариант, защото жената е чудесна просто и си ни знае "особеностите".

# 698
  • Мнения: 9 687
Със сигурност е възможно. Нашата ЛЛ си има в графика 'майчино здраве';

# 699
  • Мнения: 229
Нощни очи, и аз като отидох да се записвам в женската консултация, като бях бременна с Мишо, и мен ме пита дали са от един мъж и като потвърдих, тя ме погледна със страхотна подигравка и ми каза, че не ме разбирала. После ми обясни, че имала една дъщеря, една внучка и че някога се е отвръшавала от идеята да роди пак или пък дъщеря и пак да ражда. На вратата ми подаде визитната си картичка за частният си кабинет и ми каза, че не е никак страшно и че толкова много аборти е направила, че за няма и година си е купила апартамент в Банско. Аз естествено си тръгнах и изобщо не се записах при нея за консултация. Никога няма да я забравя тази ooooh!.

# 700
  • София
  • Мнения: 16 193
Мами, защо им мълчите на такива простаци? Да не би те да ги отглеждат после? Аз вероятно съм много остра - признавам си недостатъка - обаче в подобна ситуация изобщо не премълчавам, скачам в атака.

# 701
  • В чуден свят с четири Слънца
  • Мнения: 487
Здравейте, бих искала да се присъединя към вашата групичка. Мама съм на три слънчица - Димитър на 9г., Михаела на 5г. и Давид на 20 дни. Винаги съм обичала децата и съм мечтала за голямо семейство с поне 3 деца Simple Smile

# 702
  • Мнения: 615
И това ми било гинеколози  ooooh!. Не се учудвам вече от нищо, като знам с големият ни син по болниците на какви "педиатри" съм попадала.....

# 703
  • Мнения: 2 022
Добре дошла, Галка. Радвам се, че си осъществила мечтата си за повече дечица. И аз мечтаех за същото. Да са ни живи и здрави дечицата.
Добро бебе ли е Давид? Сигурно баткото и каката са много горди. Simple Smile

# 704
  • Мнения: 9 687
Аз вчера зяпах в един магазин, търсех поличка за каката. Като видяха, че имам три деца ми предложиха евтини тениски Simple Smile)))
Високото образование за съжаление не е гаранция за умствени възможности. Радвайте се, че сте разбрали бързо с кого си имате работа.
Ако много ме подразнят, винаги казвам, че например в Западна Европа хората имат повече деца, за да показват социален статус. По-добре отколкото да се фукат с автомобили Simple Smile. Това още повече ги травмира Simple Smile)))).

Общи условия

Активация на акаунт