Съвет за кредит?

  • 2 784
  • 6
  •   1
Отговори
  • Мнения: 0
Здравейте,

Нова съм в темата. Имам проблеми - финансови, които изникнаха неочаквано и имам нужда от помощ, но не искам да моля някой за пари. Мислех си за кредит, от тези които са бързи и ги отпускат лесно.
Какво ви е мнението за тях, имаше много лоши коментари скоро, но все пак, когато имаш нужда понякога пренебрегваш слуховете и търсиш още информация. Някой взимал ли е и кои може да ми препоръча?
Как се връщат и кои са най-сигурни?
Мерси!!!

# 1
  • У дома... някъде
  • Мнения: 2 367
Аз лично съм вземала само и единствено бързи кредити от Джет кредит(сега се води БНП Париба).Също и уреди на изплащане.Доволна съм,макар че лихвите не са от най-малките,но при повечето бързи кредити е така.Най-добре от приятели или от банката да теглиш за по-дълъг период от време,но зависи все пак и каква сума искаш да теглиш.
От Джета съм попълвала днес документи и на следващия ден най-късно парите са вече при мен.Имам само и единствено набюдения към тази фирма и то многократни,според мен са коректни.Случвало се е да се забавя малко с вноската и не  е било проблем.Успех!

# 2
  • Мнения: 857
По-добре иди в банка, не е страшно и там също бързо става.
Тези бързи кредити са с 200% лихва, просто недей да се лъжеш, че няма измъкване.

# 3
  • София
  • Мнения: 320
Първо: винаги чети договора от край до край, за да знаеш точно какво подписваш.
Второ: никога, ама никога не се подписвай върху празни бланки, за каквото и да са те.
Трето: обърни внимание не само на лихвите по кредита, но и на таксите. В много случаи при ниска лихва се компенсира с високи такси, които могат да бъдат най-различни.
Четвърто: обърни внимание на неустойката, която се дължи при закъднение в плащането на вноската. Не е все едно, ако такава се дължи върху просрочието, например, и върху цялата остатъчна главница по кредита.

# 4
  • Мнения: 2 068
И според мен е по-добре да отидеш в банка  Peace
Не се бавят кой знае колко.

# 5
  • София
  • Мнения: 3 752
Трябва ми малък кредит(1000лв.).За 1 година искам да го върна.Имате ли идея в коя банка е най-малка лихвата?За колко време ще ми го отпуснат?

# 6
  • Мнения: 6 417
Ако имаш изрядно кредитно досие, в никакъв случай не тегли бърз кредит, а пробвай в банка. Долу-горе лихвите са им еднакви. Но не се връзвай на вариант кредитна карта, а искай потребителски кредит.

Общи условия

Активация на акаунт