Violetta~Виолета- една мечта, една песен. - Тема 8

  • 78 979
  • 735
  •   1
Отговори
# 540
  • Мнения: 1 155
Надявам се да го има Диего,че ако го няма незнам кой ще гледам ;дд
Според мен сега снимат сцените, в които актьорите, които са на турнето не участват. Като се завърнат ще започне цялото заснемане на сезона.
Дано да го има Диего, че иначе и аз не знам кой ще гледам.  Laughing Би трябвало да си е там.
Нали казват, че трети сезон ще е различен от първи и втори, така че едва ли ще се появи нов и пореден кандидат за сърцето на Виолета. ;д

 Heart Eyes


 Joy

# 541
# 542
  • Мнения: 382
Здравейте,аз съм нова в темата и страшно много ми харесва сериала  Heart Eyes, понеже от скоро почнах да го гледам защото от Булсатком чак сега пуснаха субтитрите  Confused не съм гледала първи сезон ,а в интернет ги има само до 11 епизод с бг превод  Sad ,някой знае ли къде мога да открия всичките епизоди от първи сезон с бг субс ,благодаря предварително  Simple Smile

Здрасти, разбирам те перфектно, защото и аз съм на булсатком и наскоро ми пуснаха субтитрите. А аз не разбирам испански. Като попаднах на 1-ви епизод от 1-ви сезон и като видях, че няма субтитри или аудио си казах: "Ужас, това нещо няма да го гледам!" ;д Но след няколко епизода започнах да гледам епизодите без да разбирам нищо. Така съм изгледала целия сезон.

Добре дошла в нашата тема. Пожелавам ти приятни мигове. Hug Аз съм Стили. Как да те наричам, vily_tomas? Peace
Здравей Стили аз съм Криси приятно ми е. Стили аз открих всичките епизоди от първи сезон,но с руски субтитри  Confused ,а на руски не ми се гледа изобщо. В Zamunda го няма сериала да го изтегля ,изобщо нямам представа къде да го открия, а пък на испански нищо не разбирам. Имаш ли представа къде да ги открия епизодите?

Здравей Криси. Аз съм Илияна. Добре дошла.
 Hug

# 543
  • Мнения: 382
Здравейте хора. Чак сега се върнах от Одрин.
По въпроса за Диего-аз не го мразя, аз го ненавиждам! За мен винаги ще се остане Диего Орешарски!
Аз само като видях клипа с моменти на Диалета смених моментално страницата! Laughing
Здравей Криси! Аз съм Кати! От къде си? Питам щото в класа ми имам 2 Крисита и те харесват Виолета и затова.
На мен любимци ми са
Момичета:
1. Вили
2. Ками
3. Фран
От момчетата
1. Леонченцето ми(Да те предупредя Криси че ако някой пипне Леон аз налитам на бой! Другите момичета ще го потвърдят!)
2. Томас
3. DJ
И много малко Федерико
Мразя
Момичета
1. Людмила
2. Джаки
3. Есмералда

Момчета
1. Диего
2. Диего
3. Диего



И аз като Кати мразя от момчетата Диего, Диего, Диего.

# 544
  • Мнения: 1 155
Приятно гледане на епизода. Hug

# 545
  • Мнения: 382
Всички са добре дошли!
ЗАЩО ВСИЧКИ СА ЛУДНАЛИ ПО ДИЕГО ТОЛКОВА МНОГО!!!
И аз това се чудя-ужасен е а те се бият за него. Леле на къде отива този свят тц тц тц
Първо никой не наддаде за Антонио и Олга а сега това тц тц тц

Аз не мога да го понасям Диего.  Sick (Много се извинявам на тези които го харесват, но просто така мисля. Дано не съм обидила някой.)

Последна редакция: пн, 18 ное 2013, 18:15 от limabo 73

# 546
  • Мнения: 382
Тези дни не съм писала много но бях болна и..........

# 547
  • Мнения: 382
Към Стили, може ли да ми направиш гифтче на някой от моментите на  Людмила от http://vbox7.com/play:mef7cfcf23

# 548
  • Мнения: 0
Тц тц Грегорио винаги хваща всеки бе тоя човек имам чувството че му е монтиран някакъв чип да му казва кой кога и къде ще сгафи  Laughing Laughing
Марко ще си навлече проблеми като излъже Фран...  Sad

# 549
# 550
  • Мнения: 302
Днес Рамашо ме разби. И аз се включвам към бягащата група на Рамашо и Герман!
Олга и Кардосо вече не ги харесвам.
Бето само как си правеше балончета а тая Джаки му ги пукаше:(((((((((((

# 551
  • Мнения: 66
Надявам се да го има Диего,че ако го няма незнам кой ще гледам ;дд
Според мен сега снимат сцените, в които актьорите, които са на турнето не участват. Като се завърнат ще започне цялото заснемане на сезона.
Дано да го има Диего, че иначе и аз не знам кой ще гледам.  Laughing Би трябвало да си е там.
Нали казват, че трети сезон ще е различен от първи и втори, така че едва ли ще се появи нов и пореден кандидат за сърцето на Виолета. ;д

Аз също не знам кой ще гледам. ;дд В сезон 1 гледах Леон, в сезон 2 - Диего.  Grinning Нека да не усложняват нещата, защото е най-лесно Диего да си отиде в Испания, и той като Томас, а това няма да е добре, защото тъкмо почнах да харесвам Диего. Heart Eyes Нека да не отнемат щастието на феновете му! Peace Уау, говоря ви сякаш сте сценаристи. Извинете. ;дд

# 552
  • Мнения: 66

Това за кой месец ти е рождения ден ли? Ако е така, на мен ми се падна Хорхе. Heart Eyes Аз съм родена през Юни. Simple Smile

# 553
  • Мнения: 66
Към Стефи:

Скрит текст:
Стефи, да не би да гледаш "Отмъщението"? (Питам заради подписа. ;дд) Аз също го гледам. Simple Smile

# 554
  • Мнения: 66
Към Стили, може ли да ми направиш гифтче на някой от моментите на  Людмила от http://vbox7.com/play:mef7cfcf23

Да, разбира се. Peace

Общи условия

Активация на акаунт