Violetta~Виолета- една мечта, една песен. - Тема 8

  • 78 979
  • 735
  •   1
Отговори
# 450
  • Мнения: 302
Всички са добре дошли!
ЗАЩО ВСИЧКИ СА ЛУДНАЛИ ПО ДИЕГО ТОЛКОВА МНОГО!!!
И аз това се чудя-ужасен е а те се бият за него. Леле на къде отива този свят тц тц тц
Първо никой не наддаде за Антонио и Олга а сега това тц тц тц

# 451
  • Мнения: 0
Аз няма да ги одобря като двойка, ако искат и пари да ми дават! В предишните страници се изказах много "остро" ;д (започвам като водещите на новинарските емисии все едно в Парламента) ;д
Никакъв шанс да избягам от училище.. Аз трябва поне в 5 да си тръгна, за да я хвана (пътя ми е 40 минути от училище до вкъщи и изпускам 3 часа) така че е невъзможно!
много жалко поне ти си нормален аз миналата учебна година един ден избягах от последните два часа (история и математика ) още ги помня за да гледам последната серия от 1 сезон на виолета

# 452
  • Мнения: 0
Всички са добре дошли!
ЗАЩО ВСИЧКИ СА ЛУДНАЛИ ПО ДИЕГО ТОЛКОВА МНОГО!!!
И аз това се чудя-ужасен е а те се бият за него. Леле на къде отива този свят тц тц тц
Първо никой не наддаде за Антонио и Олга а сега това тц тц тц
ти за кого наддава най-много

# 453
# 454
  • Мнения: 302
Всички са добре дошли!
ЗАЩО ВСИЧКИ СА ЛУДНАЛИ ПО ДИЕГО ТОЛКОВА МНОГО!!!
И аз това се чудя-ужасен е а те се бият за него. Леле на къде отива този свят тц тц тц
Първо никой не наддаде за Антонио и Олга а сега това тц тц тц
ти за кого наддава най-много

Леон и Ди джей. И ги спечелих

# 455
  • Мнения: 302
Да знаеш че гугъла само това намери

# 456
  • София
  • Мнения: 524
Кати, ние със Стефи се пазарихме за Олга (или беше чистачаката) една от двете ;д

# 457
  • Мнения: 302
Кати, ние със Стефи се пазарихме за Олга (или беше чистачката) една от двете ;д
Мисля че и за двете. На пазара с герой от Виолета се пазарихме повече от колкото на пазар в Турция. Какви реклами правихме-„Благодарния Грегорио“  „Готината дядка Антонио“ Много ниски цени! Само тук и сегааааааааа!

# 458
  • Мнения: 66
Всички са добре дошли!
ЗАЩО ВСИЧКИ СА ЛУДНАЛИ ПО ДИЕГО ТОЛКОВА МНОГО!!!
И аз това се чудя-ужасен е а те се бият за него. Леле на къде отива този свят тц тц тц
Първо никой не наддаде за Антонио и Олга а сега това тц тц тц

Стига сте си измисляли всички. Само аз, Рая и Ани сме "луднали" по него. Всички останали поне донякъде го мразят! Трима човека "всички" ли са? ooooh! Аз не съм почнала да обиждам тези, които не харесвам, ако някой друг ги харесва. Освен Питър, но него никой не го харесва! Моля, ако някой има нещо против герой от сериала и знае, че някой друг харесва този герой да запази мнението за себе си. Така е редно според мен, не съм тръгнала да обиждам Томас, защото не го харесвам. Peace

# 459
  • Мнения: 286
Всички са добре дошли!
ЗАЩО ВСИЧКИ СА ЛУДНАЛИ ПО ДИЕГО ТОЛКОВА МНОГО!!!
И аз това се чудя-ужасен е а те се бият за него. Леле на къде отива този свят тц тц тц
Първо никой не наддаде за Антонио и Олга а сега това тц тц тц

Стига сте си измисляли всички. Само аз, Рая и Ани сме "луднали" по него. Всички останали поне донякъде го мразят! Трима човека "всички" ли са? ooooh! Аз не съм почнала да обиждам тези, които не харесвам, ако някой друг ги харесва. Освен Питър, но него никой не го харесва! Моля, ако някой има нещо против герой от сериала и знае, че някой друг харесва този герой да запази мнението за себе си. Така е редно според мен, не съм тръгнала да обиждам Томас, защото не го харесвам. Peace

Да поясня не трима,а четирима харесваме Диего + мен просто аз няма да взимам част от него,защото просто няма значение така или инъче пак нищо не печеля, нито ще ми става гадже,нито нещо друго.Предпочитам да ми е просто любим герой. Всички харесваме героите и сме готови да се бием за тях.Някой беше взел Хорхе и каза,че ще се бие за него ако друг иска част от него ама в крайна сметка май само оная досадна лепка гаджето му  го печели 100% за момента  Confused

Добре дошли на новите аз съм Михаела!!!

Последна редакция: нд, 17 ное 2013, 14:36 от md_violetta_fan

# 460
  • Мнения: 1 155
Аз мисля, че няма смисъл да спорим за глупости. Всеки има право да харесва този, който си поиска. Различни хора-различни мнения. Трябва да внимаваме какви епитети използваме за героите, защото всеки от тях (почти) си има фенове тук и на никой не би му станало приятно да чуе за любимия си герой думи като ''ужасен'' и т.н. Както Стили каза- освен Питър. За сега той си няма фенове тук.  Laughing

Снощи направих първия си клип за Виолета и Диего. Поздрав за всички техни фенове. Надявам се да ви хареса.  Hug

# 461
  • Мнения: 286
Много добре се е получил клипа  Flutter Поздравления !!!

# 462
  • Мнения: 0
Жаки кое момче харесваш
ами аз харесвам Леон,Марко и Макси   Simple Smile Диего ми е още антипатичен  Naughty

# 463
  • Мнения: 66
Аз мисля, че няма смисъл да спорим за глупости. Всеки има право да харесва този, който си поиска. Различни хора-различни мнения. Трябва да внимаваме какви епитети използваме за героите, защото всеки от тях (почти) си има фенове тук и на никой не би му станало приятно да чуе за любимия си герой думи като ''ужасен'' и т.н. Както Стили каза- освен Питър. За сега той си няма фенове тук.  Laughing

Снощи направих първия си клип за Виолета и Диего. Поздрав за всички техни фенове. Надявам се да ви хареса.  Hug



Харесах го в youtube. Simple Smile Получило се е невероятно. А може ли да те питам как точно правиш клиповете, защото аз винаги съм искала да си направя, но не е имало кой да ми разясни?

# 464
  • Мнения: 1 155
Много добре се е получил клипа  Flutter Поздравления !!!

Харесах го в youtube. Simple Smile Получило се е невероятно. А може ли да те питам как точно правиш клиповете, защото аз винаги съм искала да си направя, но не е имало кой да ми разясни?

Много ви благодаря.  Hug
Скрит текст:
Клиповете си ги правя със Sony Vegas Pro 9. Може да си я изтеглиш от замунда, но инсталирането е сложно. Ако случайно решиш да я теглиш, ето тук е показано как се инсталира: http://vbox7.com/play:f46fec6010

Мартина и Хорхе изпълняват «Nuestro Camino» на «La Academia Kids».


Повече от страхотни са. Heart Eyes И пак недоумявам как Тини успява да ходи с тези толкова високи обувки.  #Crazy Явно е свикнала.

Hoy Somos Mas.
http://youtu.be/xOCisSWKkVs
За пореден път ще го кажа. Мартина има невероятно красив глас. Heart Eyes

Como Quieres
http://youtu.be/SdUFLTtfz4U

Общи условия

Активация на акаунт