Violetta~Виолета- една мечта, една песен. - Тема 8

  • 78 979
  • 735
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 66
Оо слава богу .. обаче ако ще й пишем аз както не разбирам испански .. а и с английски в 5-ти клас колко се знае? Ще ползвам google преводача и ще излезе че нямам страх в парламента ;дд
Joy И Тини ще започне да се чуди какви са тези депутати тука. ;д
Ще ни е трудно комуникирането с нея, както и това да разбираме какво ни казва, но поне ще я гледаме на живо.
Дано да няма проблем със свързването както миналия път. Laughing
споко бе! Ще й кажем да звънне на Диего и той ще й разкаже за парламента  Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing

Да, той все пак пръв си призна, че е депутат. Joy Ама тя и Тини знае това. Все пак Виолета иска да я изберем за министър-председател. Laughing

Да си припомним един забавен и сладък момент. Heart Eyes

# 691
  • Мнения: 302
Да си припомним един забавен и сладък момент. Heart Eyes


На мен ми е много смешен

# 692
  • Мнения: 45
Да си припомним един забавен и сладък момент. Heart Eyes


На мен ми е много смешен
Голям смях .. тате в този момент влиза и ме пита :: Какъв е тоя цирк дето гледаш тука ?  Joy

# 693
  • Мнения: 45
Да му невиди .. къде е тоя туиткам че да се регистрирам .. наново .. аз навсякъде съм се регистрирала обаче със забравени данни ;д

# 694
  • Мнения: 286
А може ли да гледам туиткама на Тини без регистрация в twitter ???

# 695
  • Мнения: 1 155
аз мисля да пиша от фенския профил и искам да я накарам да каже Здравей на България. Днес ми е специален ден и дано да имам късмет  baby_neutral
Кати, честит имен ден.  Hug
Ще е хубаво ако тези, които нямат профили в туитър влязат във фенския профил, за да може и те да пишат. Много ще се радвам ако успеем да я накараме да ни каже "Здравей".  Party Дано да ни забележи.

Да си припомним един забавен и сладък момент. Heart Eyes

Много сладък беше този момент. Heart Eyes

А може ли да гледам туиткама на Тини без регистрация в twitter ???
Не съм сигурна. Мисля, че може да го гледаш, но за да пишеш трябва да си влезеш с профила в туитър.

# 696
  • Мнения: 1 155
Красива фотосесия на Мерседес. Heart Eyes




Клара и Диего продължават да си пишат кодирани съобщения в туитър, но феновете ги разкриха.  Laughing

Това означава- "Обичам те с цялото си сърце".

Стара снимка на Хорхе, Лодо и Диего.

# 697
  • Мнения: 45
Може ли като наближи туиткама да пратите линк .. аз имам 2 регистрации но не знам как къде и защо ;д

# 698
  • Мнения: 82
Кога ще е туиткам-а? И по кое време?

# 699
  • Мнения: 1 155
Кога ще е туиткам-а? И по кое време?
Днес, от 21:00 часа.  Peace

Може ли като наближи туиткама да пратите линк .. аз имам 2 регистрации но не знам как къде и защо ;д
Преди да започне, Тини ще постне линк към него и ще го публикуваме в темата.


# 700
  • Мнения: 66
Клара и Диего продължават да си пишат кодирани съобщения в туитър, но феновете ги разкриха.  Laughing

Това означава- "Обичам те с цялото си сърце".

Е, какви кодирани съобщения си пишат. Добре че феновете ги разкриват, иначе нямаше да разбера нито една дума. ;дд Ще питаме Клара дали случайно не може да ни заеме Диего за няколко дни... или седмици... или месеци... а, защо не няколко години? Laughing

# 701
  • Мнения: 66


Не знаех, че Диего е домашен телефон, местна употреба. Joy



Без коментар... твърде големи безсмислици... ;дд



Диего не се страхува от призраци... браво на него! Laughing



Той е много доволен, че Обама се оплаква, но не знае защо. Joy



Но защо да си говорим за домашни телефони, номера, призраци и Обама, щом можем да се върнем в парламента - правителства, коалиции... Laughing

# 702
  • Мнения: 286
Еххх този Google Преводач какво ли не превежда ??! Понеже не мога да гледам Виолета си пускам епизодите на испански и като добавя и субтитрите голяма мешавица,но в интерес на истината почти всички реплики на Диего са свързани с парламента  Joy Joy Joy

Малко нови снимки
Тини много е сладка тук явно това е скан от списание Виолета

Лодо,Хорхе и Пабло Еспиноса (нещо не ме кефи с тая брада да не се обижда никой,който го харесва ) изразявам просто мнение  Wink

Ксаби и Мечи  Hug

# 703
  • Мнения: 1 155
Голям смях с този преводач.  Joy Обаче как си знае, че Диего е депутат.  Laughing

И на мен Пабло не ми харесва с тази брада. Не, че някога ми е харесвал, но сега е погрознял. ;д
Тини е много сладка на снимката. Heart Eyes

Редки лични снимки на Мартина.
Тук да не би да имитира Майли с този език. Laughing






В Италия е излязъл новия брой на списание "Виолета".

Има и подарък- картички. Дано и при нас в новия брой да има подарък. Praynig

# 704
  • Мнения: 302
В Италия е излязъл новия брой на списание "Виолета".

Има и подарък- картички. Дано и при нас в новия брой да има подарък. Praynig


а кога ще излиза новия брой

Общи условия

Активация на акаунт