Свищов

  • 10 592
  • 237
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 326
ирелена (от ника ти добивам усещането, че сме адашки Wink ), само кажи кога и къде и сме на линия Simple Smile

# 16
  • там нейде .............
  • Мнения: 647
ирелена (от ника ти добивам усещането, че сме адашки Wink ), само кажи кога и къде и сме на линия Simple Smile

Ако се казваш Елена-адашки сме Mr. Green
като разбера точната дата на идването ни в Свищов- ще пиша.
Сръчка къде си учила?(може да сме не само адашки..... Wink )

# 17
  • Мнения: 326
Казвам се Ирена и съм учила в "Николай Катранов" до 8 кл, после в "Алеко Константинов". Родена съм 1973 г

# 18
  • там нейде .............
  • Мнения: 647
Казвам се Ирена и съм учила в "Николай Катранов" до 8 кл, после в "Алеко Константинов". Родена съм 1973 г

Тюх да му се невиди-нито сме адашки нито сме учили заедно Joy
Аз както казах по-горе се казвам Елена до 8 кл съм учила в "Сакелариевич" а след това в Химическия. Родена съм 1975. bowuu

# 19
  • Мнения: 3 405
Казвам се Ирена и съм учила в "Николай Катранов" до 8 кл, после в "Алеко Константинов". Родена съм 1973 г
Познаваш ли мъжа ми - Николай, набор '74, учил е в същите училища?

# 20
  • Мнения: 516
Такааа...виждам,4е има доста възпитаници на СОУ"Алеко Константинов".
Аз съм у4ила във въпросното у4илище от първи до единайсти клас.От 8-ми до 11-ти ,бях в биологи4еската паралелка.Набор съм 77 и завърших 1995г. Моя випуск много се имаше с у4ениците от по-горни класове,така,4е със сигурнуст някои от вас,са ми познати по физиономия  Wink

# 21
  • там нейде .............
  • Мнения: 647
Ехооооооо на Великден съм си в Свищов  Mr. Green
Една срещичка Sunglasses Wink

# 22
  • Мнения: 326
Николай рус ли е? И има ли син, който също се казва Ники?
За среща на Великден съм навита  Grinning

# 23
  • Мнения: 3 405
Николай рус ли е? И има ли син, който също се казва Ники?
За среща на Великден съм навита  Grinning
Да Grinning Ще дойдем и ние за Великден.

# 24
  • Мнения: 326
Хахаха, за малкия Ники мога да разкажа защо се сетих.
Седим си в кафето на новия търговски център на Свобода. Чакаме не помня и аз вече какво и междувременно се радваме на нашето бебе (което сега е кака и е на 7 г). По онова време се продаваха часовници точно до кафето. Ники застанал до часовниците и през цялото време се клатушка като махало и вика "тик-такаааа" като на "така" гласчето му се усилва. От тогава където и да го срещнехме в града с мъжа ми се усмихвахме и казвахме "тик-такаааа".
Интересно е да разбера как изглежда сега.

# 25
  • Мнения: 3 405
Не помня кога е станало това, но като те видя ще се сетя, вероятно, а сега изглежда

ето така


 Grinning

# 26
  • Мнения: 883
И аз съм от Свищов!!! Е, от Силистра съм, но съм омъжена и живея в Свищов!!! От скоро съм при мамите и ще се радвам да се запозная с вас! А за Великден сме тук и дано позволи врамато да се видим и запознаем. И аз искам да се присъединя към срещата. Hug

# 27
  • Мнения: 3 405
Надявам се да имаме време да се видим. Предлагам, който успее да се откъсне от близки и роднини да дойде на кафето с детската площадка , Малибу беше май newsm78 на 23.04. Часът го определете вие, понеже някои имат малки деца, за да се съобразим с тях.
Съгласни? Grinning Grinning Grinning
Обаче, как ще се познаем newsm78

# 28
  • Мнения: 883
А на 24 - ти не става ли? Ще бързате ли да се връщате? Питам, понеже ще обикаляме бабите, по селата........... Не съм сигурна, че ще успеем.

# 29
  • Мнения: 326
Дяволина, Ники прилича на теб. Аз ще те разпозная във всички случаи, защото много ясно си те спомням.
Аз съм постоянно присъствие на детската площадка. Обикновено съм с дънков анцуг (на Diamond). Сядам винаги на Малибу, а не на цокъла. Синът ми наричам Съч, така че като чуете това име - аз съм.
Ще съм там и на 23 и на 24, така че ще се запозная с всички ви Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт