За сайтовете за запознанства

  • 48 316
  • 849
  •   1
Отговори
# 405
  • Мнения: 616
И точно затова моето предложение е да потърсят решението заедно, пък било то и в сайт. Щом единият е тръгнал вече натам, може би най-доброто, което другият може да направи е да се присъедини. Не да го съди, още по-малко пък да го следи.

# 406
  • Мнения: 22 473
За мен пък е странно като започне да се говори за...."запълване на липси" и т.н....
Ама сериозно ли има хора, които смятат, че партньора ще е човек, който ще им дава всичко...абсолютно всичко. Като емоции, усещания, желание, разни духовни щуротии и т.н...
То тогава щяхме да срещаме един човек на 14-15г., да се капсуловаме, и край....никакви контакти, комуникации с други хора и т.н.
Дали човек ще общува с колега в работата, когото му допада и този човек ще му дава нещо, или любимото от тук ще му запълва липсите....или ще потърси такъв в сайт за запознанства...все тая.

# 407
  • Мнения: 15 619
Мда, за такива липси става въпрос. Интимни и запълващи / нетърпящи празнота по-правилно/.  Simple Smile Такива, които колегата не може запълни  с колегиалното общуване, нито обществените ангажименти, нито многото социални контакти.

Последна редакция: сб, 04 яну 2014, 20:15 от luna

# 408
  • Мнения: 616
Ами... с колегата лесно можеш да излезеш извън колегиалното общуване, ако имаш липси за запълване... Както е казала marysе, все тая как ще ги запълниш липсите. Можеш да си направиш профил в бг-мама и да почнеш да си пишеш лични съобщения с някоя дама... и ако жена ти открие кореспонденцията, дали ще й е по-малко тъпо от факта, че сайтът е бг-мама, а не някой специален за запознанства. Едва ли.
Мъжете не търсят единствено и само изневяра в сайтовете за запознанства.
Кореспонденцията в сайтове за запознанства не винаги завършват с изневяра.
Мъжете, които имат профили в подобни сайтове не винаги са нещастни със съпругите си.
Просто палитрата е твърде шарена, за да се свежда всичко до черно и бяло.

# 409
  • Мнения: 15 619
Спирам. Нюансите ти убягват, Ванилия. Дано никога не узнаеш какво точно обяснявам.  Peace
Щастлива развръзка желая на авторката на темата.

# 410
  • Мнения: 341
такива липси.. Интимни и запълващи / нетърпящи празнота по-правилно/
Къде, моля, видя интимни липси?
Самият факт, че смяташ такива сайтове за средище на хора, които "не са наясно със себе си и ценностите на връзката си", показва колко малко знаеш за тях.
Много ми е смешно, когато започнат да ми спорят хора, които през плет не са виждали какво се случва в такива сайтове. Аз ти казвам, че имам регистрация - да, има хора, които търсят нещо за една вечер... Има и такива, които търсят нещо за постоянно. Има и хора, които възприемат съвсем буквално "запознанство" - запознаваш се и си говориш, без никакви задни мисли и съдейки по ориентировъчната възраст на авторката, мъжът й е точно от последните.
Ти не схващаш нюансите, защото просто не си запозната.  Peace

# 411
  • Мнения: 616
такива липси.. Интимни и запълващи / нетърпящи празнота по-правилно/
Къде, моля, видя интимни липси?
Самият факт, че смяташ такива сайтове за средище на хора, които "не са наясно със себе си и ценностите на връзката си", показва колко малко знаеш за тях.
Много ми е смешно, когато започнат да ми спорят хора, които през плет не са виждали какво се случва в такива сайтове. Аз ти казвам, че имам регистрация - да, има хора, които търсят нещо за една вечер... Има и такива, които търсят нещо за постоянно. Има и хора, които възприемат съвсем буквално "запознанство" - запознаваш се и си говориш, без никакви задни мисли и съдейки по ориентировъчната възраст на авторката, мъжът й е точно от последните.
Ти не схващаш нюансите, защото просто не си запозната.  Peace
  202uu .....

# 412
  • Мнения: 1 262
Бях чула/чела някъде, че мъжът никога няма да заговори жена, която не го привлича... Така че и самият факт, че е започнал разговор, значи нещо...

# 413
  • Мнения: 22 473
То за това си има хора за всичко....и такива, които допадат на едни, или на други...

# 414
  • Мнения: 616
Ами добре тогава - да й кажем на авторката на темата - мъжът ти не те обича вече, не си му интересна, той си търси вече друга, ама предпочита да си я намери и тогава да те разкара, че да му е в кърпа вързана работата...
Ами не е така. Ако не познавах най-различни двойки и най-различни мъже, можеше и да го вярвам, но аз познавам, затова не го мисля. Имам конкретен пример - в така ужасните вам сайтове - мъж, на средна възраст, с който се "познаваме" бегло. Е, човекът все буташе разговора натам Как да направи жена си по-щастлива, защото вече били минали годините заедно, тя заета с децата, едва ли й остава време да мисли за него и сигурно се отегчава. Какво да направи в леглото (и извън), за да й е по-интересно на жена му и да не допусне тя да потърси друг мъж.
Ужасният, лош съпруг, който се е регистрирал в ужасния лош сайт. Защото има емоционални липси. Да, има - липсва му вниманието на жена му и е тръгнал да търси отговор как да го задържи. Това е било неговият начин, може и да ви се струва погрешно, но за него е било правилно. И не е искал да я напуска, да я заменя или да я огорчава. Напротив.
Не съм била схващала нюансите...
Вие май пропускате цели дъги!

# 415
  • Мнения: 15 619
Девойки млади, какво по-хубаво от това да съм в грешка! Simple Smile

# 416
  • Мнения: 341
Бях чула/чела някъде, че мъжът никога няма да заговори жена, която не го привлича... Така че и самият факт, че е започнал разговор, значи нещо...
Ти би ли заговорила някого, мъж или жена, ако не ти изглежда приятен човек? Привличането не е задължително сексуално. Ето, аз вчера се скарах с моя. Потърсих си компания за разговор, която към онзи момент ми е била по-приятна, но нито съм изневерила, нито ми е минало дори през ума за това. Ти не правиш ли същото в БГ-мама? Не излизай с номера, че тук сме жени... някой ще излезе с контрата, че всички жени са бисексуални  Mr. Green

# 417
  • Мнения: 1 262
Повечето мъже дето кръшкат, нямат намерение да напускат жена си, а само да се разнообразяват прилично.  Mr. Green

П.С.: Не възприемам бг мама като сайт за запознанство и търсене за нещо. Ако излезе някое запознанство помежду другото, нямам идея накъде ще отиде. Засега тук (в този сайт) такъв изглед няма. Simple Smile

# 418
  • Мнения: 616
На мен пък ми се иска авторката на темата да внесе малко яснота какво се случва с нея... Дано да са намерили правилното решение и да са щастливи!
Щото ние тука си разтягаме локуми, а каква е истината - не знаем  Crazy

# 419
  • Мнения: 341
Надявам се осъзнавате едно нещо. Реално казвате на авторката, че трябва да се разведе с мъжа си, защото той й кръшкал. Въпреки че няма доказателства дори за наченка на свалка  Peace

Общи условия

Активация на акаунт