Бурята~~La Tempestad

  • 74 664
  • 738
  •   1
Отговори
# 525
  • Мнения: 2 474
някоя от вас си падаше по уилям+коне newsm78

# 526
  • Мнения: 3 961
Кате, какви снимки за бързо събуждане  Embarassed Ама с делфините е много сладък.
Хайме е красив, но Уилям по ми харесва. Химена е голяма красавица, съвсем заслужено е спечелила титлата. Аз между другото тук разбрах, че е станала Мис Вселена и името ѝ го свързвам само със сериала. Може още да ни заливаш с, как я каза, излишна информация.

# 527
  • Мнения: 2 474
Здравейте,корасонки Wink

Кате, какви снимки за бързо събуждане  Embarassed Ама с делфините е много сладък.
Хайме е красив, но Уилям по ми харесва. Химена е голяма красавица, съвсем заслужено е спечелила титлата. Аз между другото тук разбрах, че е станала Мис Вселена и името ѝ го свързвам само със сериала. Може още да ни заливаш с, как я каза, излишна информация.

Ами аз ако трябва да бъда точна,на кантар са ми двамата,то просто Хайме си го обичкам отдавна,а за уилям разбрах април,ама бързо се намърда в ума ми hahaha

Днес обаче си мисля,какво ще кажете,да пусна инфо и снимки от Мис Вселена и от пътешествията и,досега се мислех,че това е доста страничен спам,пък и тук повече фенове май има Леви,така че нняма да пускам нищо в тая насока,докато не се съгласите или отхвърлите Wink

# 528
  • Мнения: 3 961
Пускай, аз съм си любопитко  Wink

# 529
  • Мнения: 2 474
Добре,но все пак скрит текст Winkаз ще си пускам по малко като спамчета,защото е доста

Скрит текст:
Да започнем първо с леко въведение,предполагам сте чували,че Този специално конкурс за красота е много голям приоритет в Латинска Америка,там си е цяла индустрия,но и подготовката им за там е страшно голяма,момичетата там работят страшно много върху себе си,нямам предвид пластични операции само но и това не липсва де,хубаво е,че химена няма нищо,както виждате и силикон.Често българките миски като се върнат тук казват не мога да се преборя с икономически силни държави,икономиката тук няма никакво място,но парите да,за добра подготовка,това е важно,ако се съди за таз годишния формат, Мис Валгаря както го кръсти една от претендентките,пари сме имали,но защо пък да не ги дадем за сеир вместо добра подготовка,какво значение има,че ще се изложим на световния конкурс,да не би да е за първи път?може би такива мисли се въртят в главите на организаторите не зная и не ме интересува
Като за начало пускам момента на коронацията

http://www.youtube.com/watch?v=_ebvVoNbSqw
 обявяват четвърта трета втора първа финалистка иии..

# 530
  • Мнения: 2 474
Да не забравяме същината на темата Wink


и си продължавам..
Скрит текст:
След коронацията Химена получи много подаръци рокли бижута и така нататък,но основното беше че получава право да живее в луксозния апартамент на Miss Universe за следващата една година,докато изпълнява задълженията си и така тя се раздили със семейството си за да се настани там,ето вижте първата седмица на мис вселена
http://www.youtube.com/watch?v=sJ2br8cP5Nc
хубаво е за англоговорящите дано са повече

# 531
  • Мнения: 7 538
Привет дами!

Кате ,аз лично с любопитство и удоволствие чета за всичко около Уилям и  около Химена! Peace
 
Ще ти бъда благодарна, ако продължаваш да споделяш видяното и прочетеното за тях!

# 532
  • Мнения: 2 474


И нататък
Скрит текст:
След няколко седмици непрестанни интервюта в Ню Йорк,Химена се прибира у дома,вижте как е посрещната http://www.youtube.com/watch?v=yqdTMnnSM1Q
С техния премиер

и отново интервю

посещава дом с деца изостанали в развитието си,посещават фабрика за производство на текила
Вечерта прием за Мис Вселена организиран от NBM- Nuestra Belleza Mexico-Нашата красота Мексико
в България просто е мис България,директор на цялата организация е първата мис Вселена мексико 1991 Лупита Джоунс,Химена е втората
http://www.youtube.com/watch?v=8zCRj6DWDS0
Всъщност една от основните задачи на Мис Вселена да пътува навсякъде извън Ню Йорк е да коронова бъдещите претендентки за титлата си това прави и в Мексико
и вижте какво получава,това не е много както казах за тях,защото титлата която носи за тях е нещо уникално
http://i2.esmas.com/galerias/fotos/2010/9/_IMG_0100-61a6bf38-122 … -0019b9d5c8df.jpg
с родителите си


и самичка


# 533
  • Мнения: 2 474
Привет дами!

Кате ,аз лично с любопитство и удоволствие чета за всичко около Уилям и  около Химена! Peace
 
Ще ти бъда благодарна, ако продължаваш да споделяш видяното и прочетеното за тях!


Нямате никакъв проблем за мен също е удоволствие да споделям,но знам ,че някъде не си падат по спамове много и реших,че е коректо да ви запитам първо Peace

И пак
малко от дома за децата
Скрит текст:





Последна редакция: пн, 09 дек 2013, 17:00 от La_TempestadFAN

# 534
  • Мнения: 2 474
Още малко снимки от пътуването в Мексико
Скрит текст:








Момичета,имате четиво за сега спирам,а и днес има и серийка,много ще се натрупа Hug

# 535
  • In the light side of the Moon!
  • Мнения: 5 735
здравейте  Hug

Кате, аз 4ета с удоволствие...и това не е спам, защото е свързано с артистите във филма....  Peace

ина4е за конете и Леви..съм аз  Laughing

аз снощи си изгледах няколко серии

СПОЙЛЕР

Скрит текст:
Дамян ме ядоса  Twisted Evil
борба със себе си и 4увствата си, но се раздели с Марина, само защото от вътре не може да я защитава а пък обещал на майка й....еееее адиии стига беее.... ами то е ясно, 4е не може да я защитава, а сега като са разделени, ще спрат да викат и хвърлят камъни по Марина ли????
другото - на Ласаро майка му...4е тая жена видяхме 4е не е светица, с какъв акъл се е наредила най-отпед пред тълпата и обижда Марина и насосолва другите срещу нея.
следващото -  Ласаро , хи4 не ми харесва на къде отива образа му  Naughty Naughty от едно срамежливо и кротко мом4е се превърна в убиец. много си мислех 4е е уговорка с полицая, но май не е  Crossing Arms

гпре долу това са ми впе4атленията набързо нахвърляни  Wink

# 536
  • Мнения: 2 474
Меги, и аз си мислех че си ти с конете ама не бях на 100% сигурна hahaha
СПОЙЛЕР
Скрит текст:
Ами както казах и преди тия серии сега са агония,ами ако героите постъпваха умно сериал нямаше да има,така се успокоявай hahahaПо сериозно сега за Дамян,ми човека си е прав за себе си,той не е егоист,не иска Марина да си прекара живота в чакане,ама това което не мога да проумея е,той нима не разбира колко е гадно това за нея,един вид много е гадно за всяка жена да разбере,че е използвана,а това няма как да не си го мисли след наределите се събития като се почне от прословутата пещера Heart Eyes.Лошото е,че сега Ернан има свободно поле за действие,мразя му самодоволната усмивка,що се отнася до Лазаро,Меги,не бързай,първо догледай,а що се отнася до образа му и историята му с тая Хасмин са ми много лигави и сладникави,затова не ги коментирам Peace

# 537
  • Мнения: 2 474
Момичета,гледахте ли?

Това нека го кръстим мучо амор hahaha

Последна редакция: вт, 10 дек 2013, 01:02 от La_TempestadFAN

# 538
  • Мнения: 7 538
26 епизод на "Бурята":




































# 539
  • Мнения: 2 474
Сега малко да ви подразня(аз и себе си дразня ама нали съм си мазохистка) hahaha


и отново

Една заблудена дъщеря и още по заблудена майка  hahaha и двете сляпо вяврващи в
 Св Ернан

Няма да ми давите Дамянчо ей

Мазна,лисича,хитра усмивчица Simple Smile

Неееее, да ти отрежа пръста #2gunfire #2gunfire #2gunfire

Огън в морето....интересен кадър

Малко женска ..убост hahaha

И за финал Наздраве

 това е моят фотокоментар ако се присетя нещо ще допълня Peace

Общи условия

Активация на акаунт