Пак за отслабването, ама тоя път - анкета

  • 3 266
  • 75
  •   1
Отговори
# 15
  • Където ми покаже сърцето
  • Мнения: 589
Забременях 48кг.Когато отидох да раждам бях 60кг.След като ме изписаха 1 седмица след раждането бях 52кг.След още 2 дни 50 кг.След 1 месец 48кг.Сега съм 47-48кг.Всеки ден различно.
Според мен бързото отслабване е 100% от производството на кърма от организма.
Като пример моя съседка,която кърми само 20 дни все още е с много килограми,а роди нормално.Аз родих със секцио и благодарение на кърменето бързо се възстанових.
Не мога да разбера тези жени,които казват,че нямат кърма.За мен това е просто оправдание и липса на желание и упоритост.

# 16
  • на Север
  • Мнения: 503
Излязох от родилното 55 кг. От тогава не мърдам, но и си хапвам множко. Чакам с нетърпение да се спотопли малко и с разходките да се справя с петте си килца. Гласувах с последната опция

# 17
  • София
  • Мнения: 1 121
Преди да забременея бях 46-48, отидох да раждам 64, сега съм около 47. Целулита се поувеличи след бременността, корема не е стегнат, въпреки, че правя упражнения. Не виждам при мен връзка с кърменето - просто гледам да ям по-здравословно, но пък и не минава ден без да ям шоколад. Амо то пък кога ли има време за хранене - вчера закусих в 14 ч.  Crazy Явно е от това. Да не говорим, че проходилка не ползваме, та това допълнително съдейства за фигурата ми.  Mr. Green

# 18
  • София
  • Мнения: 481
Седя си на същите килограми от раждането. Но ям много  Embarassed

# 19
  • Мнения: 35 968
седя си все на същите килограми от раждането
/всъщност съвсем в началото, първия месец след раждането качих 4 кг. и от тогава не мърдам/

# 20
  • Мнения: 1 033
Хапвам си доста...и за Бога незнам защо...но като невиждала и май пълнея
и то достата е в повечето пъти сладичко.... Embarassed

# 21
  • Мнения: 4 915
Първа опция.  Party

Забременях 53 кг, качих 10 кг, след раждането се прибрах с 5 кг отгоре, които свалях 6 месеца без ограничения в храненето - явно само кърменето действаше диетично.

Сега пак съм 53 кг, ако не и по-малко... newsm78 Пък си ям добре, станала съм голяма чревоугодница.  Wink

# 22
  • София
  • Мнения: 2 164
Последна опция  Confused
Килограмите не ме притесняват толкова, все ще ги сваля, но това висящото коремче - бе, не е за приказване, болна тема   Rolling Eyes

# 23
  • Мнения: 790
Ям нормално и отслабвам. По-скоро отслабнах и от месеци съм на едно ниво.
Но някои части плачат за фитнес и упражнения за стягане Sad

# 24
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 825
Зъхи, анкетата няма да е коректна, защото гласуват майки с малки бебета, които много вероятно ОЩЕ не са отслабнали, пък и би било чудно да са....
Сложи възрастова граница.

# 25
  • Мнения: 216
Аз отслабнах след раждането,но запо4нах яко ядене след това  #Cussing outи напълнях доста.
Сега си ям нормално но не слабея Cry

# 26
  • Мнения: 641
"Седя си все на същите килограми от раждането", но сама съм си виновна - ям повече от мъжа ми Embarassed!

# 27
  • Мнения: 3 810
Гласувах с ям нормално и отслабвам.Прибрах се от болницата 61 килограмова. От два месеца съм 57 - пълен застой. След първото раждане за два месеца влезнах във форма, т.е. струва ми се и ЕГНто си казва думата Wink
И аз съм същата, само че с малко по- плачевно ЕГН  Cry

# 28
  • София
  • Мнения: 154
Свалих след раждането 6 кг и сега съм в застой. А още колко килца трябва да стопя Flushed

# 29
  • Мнения: 2 271
Гласувах с нормално и отсабвам-не ,че съм слаба-мисля нормално тегло за ръста ми!

Общи условия

Активация на акаунт