Добре дошли в ЛЮЛИН! Тема 26

  • 76 467
  • 740
  •   1
Отговори
# 75
  • София
  • Мнения: 3 729
Ами с татко си влиза; хубаво е да ходят само с един родител, иначе другият е навън и малкото става нервно  Grinning
Бебетата първо са в джакузи, водата там е по-топличка от големия басейн. Има треньор, който дава напътствия какво да се прави. В началото бебето се държи за коремчето и се "разнася" из джакузито, докато свикне с водата. После има гмуркане под вода /докато родителят го държи, разбира се/. И така лека-полека сега сме в големия басейн и малкият плува с надуваем макарон  Grinning
Има доста деца и понякога в джакузито е голяма навалица. Но определено си заслужава.

Може да се засечем на кухнята някой ден Simple Smile

# 76
  • Мнения: 4 569
Да се запиша и да не е само запис да отправя и едно питане. Има ли някъде из квартала школа или уроци по рисуване за деца. Дъщеря ми много обича да рисува и се чудя дали мога да я запиша някъде.
В читалище Кирил и Методий /бул. Европа 20/има, но не знам цената.

# 77
  • 1st floor
  • Мнения: 9 157
Да се запиша и да не е само запис да отправя и едно питане. Има ли някъде из квартала школа или уроци по рисуване за деца. Дъщеря ми много обича да рисува и се чудя дали мога да я запиша някъде.
В читалище Кирил и Методий /бул. Европа 20/има, но не знам цената.
Да, там има танци, свирят на разни инструменти и пр. Мисля, че и театрално майсторство има. Ние ходим на английски. Ето сайта, много е готин  Simple Smile:
http://stcrd.com/
ПП: На втория етаж има и библиотека със символична годишна такса за абонамент. Ползваме я от години. Намирали сме всички книжки, които са ни искали за у-ще, аз също съм взимала за четене от там. Библиотекарката е много готина жена и децата много я харесват!

# 78
  • София
  • Мнения: 483
Да, сайта е много приятен, само че не разбрах какви дейности се предлагат там и за какви възрастови групи. Непокорна, може ли да ни разкажеш по-подробно, моля? Интересува ме, а от сайта им не успях да измъкна много инфо  newsm78

# 79
  • 1st floor
  • Мнения: 9 157
Честно да ти кажа и аз не съм много запозната. Ходим там единствено на английски и до библиотеката. Просто съм виждала деца, които танцуват народни танци и такива, които свирят на пиано. Чувала съм за рисуването, актьорското майсторство и китара. Виждам, че на сайта обаче ги няма всичките.  newsm78 Най-добре се обади в Люлинския клон и питай. Единствено за английския език мога да кажа, че са от предучилищна до седми клас вкл. Ние сме при мис Ади - невероятен човек и педагог! Децата я обожават! Голямото ми дете вече завърши при нея, но продължава да ходи в групата на малкия, не може да се раздели от нея!  Laughing Уж помагала на г-жата... Laughing

# 80
  • София
  • Мнения: 747
Искам да запиша големия на английски,той е шести клас.Какви са цените НеПоКоРнА ?

# 81
  • 1st floor
  • Мнения: 9 157
Искам да запиша големия на английски,той е шести клас.Какви са цените НеПоКоРнА ?
75 лева на месец - два пъти седмично по час и половина. Но трябва да питаш дали има места по групите. В нашата децата са си от предучилищна заедно и така си карат. Не знам дали има нови попълнения. Ще питам девойката, като се върне от училище...А най-добре се обади в читалището и питай! Peace Ако не се лъжа има и други преподаватели, освен Ади Георгиева. Или поне на времето имаше...Имаше и една девойка - мис Теди, но тя замина за Щатите и вече не преподава.

Последна редакция: ср, 20 ное 2013, 12:39 от НеПоКоРнА

# 82
  • София
  • Мнения: 1 970
За английски ето ви и на една друга люлинска мама школата за деца Simple Smile, някъде срещу Билла се пада:
http://www.kalina-bg.com
В никакъв случай не се опитвам да ѝ правя реклама  Naughty, просто го споделям като информация ако някой го намира за полезно и удобно, на сайта са описани всички подробности.

# 83
  • София
  • Мнения: 747
Благодаря за информацията   bouquet

# 84
  • София
  • Мнения: 5 247
непокорна, сайтът наистина е страхотен, има много хубави предложения и възможности, но като че ли са за по-големи деца. Търся танци за 4-5 годишни, но няма.

# 85
  • Мнения: 33
Мами ,къде ходите на добър гинеколог ,моя гинеколог няма да го има две седмици ,и сега съм в чуденка къде да ходя

# 86
  • София
  • Мнения: 483
Мами ,къде ходите на добър гинеколог ,моя гинеколог няма да го има две седмици ,и сега съм в чуденка къде да ходя
Не можеш ли да изчакаш две седмици?
Аз ходя веднъж годишно за профилактичен преглед и сега ще отида при д-р Силвена Петкова в Люлин Мед.

# 87
  • Мнения: 860
Има ли в Люлин "школи", където се провеждат занимания по Приложни изкуства през уикендите?

# 88
  • Sofia
  • Мнения: 1 195
Има ли в Люлин "школи", където се провеждат занимания по Приложни изкуства през уикендите?

тук имат приложни изкуства, може да проверите кога
http://kclulin.eu/

# 89
  • Мнения: 33
Ходих в Майчин дом АГ при д-р Георгиев с направление .Внимателен е .След 10 дни пак ще ходя

Общи условия

Активация на акаунт