Re: ♥ Güneşi Beklerken - В очакване на слънцето ♥ Тема 11

  • 20 321
  • 721
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 12 719
Иве,на него душа не му остана...,за сърце..., да не говорим ooooh!
Именно, че то вече нищо не му остана, хайде, че ще го намушкат и това ще ги сближи се приема по лесно, но можеха поне целувката да му спестят, ама не  ooooh!
Оф,Керем много ми напомня на една моя любимка която още оплаквам  ooooh!
Дано той няма нейният подобен край защото тая Маруля ще я острижа гола глава и ще я гръмна между СЛЕПООЧИЕТО  ooooh! #2gunfire

# 16
  • Мнения: 2 787

Благодаря за прекрасната тема Диди bouquet  bouquet  bouquet

 newsm43 newsm43 newsm43 Все пак към момента Зейнеб ходи с Баръш, а Керем с Мелис, нормално е Зейнеб да се целува с Баръш, а Керчо като занесе цветя на гаджето си  newsm78, как я обиди тогава Mr. Green, ни бива да сме толкова критични към Зейно, на вас не ви ли се е случвало да ви харесва или даже да се е влюбил някой във вас и вие да научите последни, е на мен Да, в ученическа възраст, другите момичета го харесваха, а аз хич Twisted Evil

# 17
  • Мнения: 3 606
Сценаристите са виновни,викам тях да  #2gunfire #2gunfire #2gunfire Зейнеп не е виновна,но изключително тъпа я правят.

# 18
  • Мнения: 12 719
Ех,как се разтроих направо се разплаках отрязали са краченцата на едно кученце това не са хора и не заслужават да живеят каква вина има кученцето ?  Cry Cry Cry

# 19
  • Мнения: 18 785
прибира се и какво да вида  Shocked

не мога да разбера кое му е толко обидното и шокиращото и незнам си още какво ...още малко ще изприпадате че е направена тема. Теми бол в мамата и всеки може да си пуска каквото иска. Не знам защо трябва искаме разрешение от тук,за да пуснем нещо. има си админи за тази работа и те както виждате са я приели и това значи че не е ДУБЛИКАТ. защо постоянно го повтаряте незнам.

Диде срещу теб нищо лично беше ми приятно в темата,но си има свойте ограничения и виждам Ирка ти ги е обяснила. Просто не обичаме да ни се забранява и това е  Peace

Към анилесев или там не го запомних сори...но извинявай какво сме взимали от темата????? някоя от нас дето е правила темата ДА ГО е написала??? чети първо мила кой какво е писал,някое момиче го е пуснало,а не ние.  

поолях се,но след тежкия ми ден да вляза и да видя такива неща просто ме закопахте отвсякъде  ooooh! от мухата слон стана за една тема.

# 20
  • Мнения: 0
Момичета, засега Ви оставям, отивам на среща с Яман и Мира, но ще Ви навестявам по време на рекламите  tv

# 21
  • Мнения: 3 606
прибира се и какво да вида  Shocked

не мога да разбера кое му е толко обидното и шокиращото и незнам си още какво ...още малко ще изприпадате че е направена тема. Теми бол в мамата и всеки може да си пуска каквото иска. Не знам защо трябва искаме разрешение от тук,за да пуснем нещо. има си админи за тази работа и те както виждате са я приели и това значи че не е ДУБЛИКАТ. защо постоянно го повтаряте незнам.

Диде срещу теб нищо лично беше ми приятно в темата,но си има свойте ограничения и виждам Ирка ти ги е обяснила. Просто не обичаме да ни се забранява и това е  Peace

Към анилесев или там не го запомних сори...но извинявай какво сме взимали от темата????? някоя от нас дето е правила темата ДА ГО е написала??? чети първо мила кой какво е писал,някое момиче го е пуснало,а не ние.  

поолях се,но след тежкия ми ден да вляза и да видя такива неща просто ме закопахте отвсякъде  ooooh! от мухата слон стана за една тема.
Аз да не съм казала че ти си взимала нещо от темата,извинявай ако си се почувствала така,май аз съм те обидила с нещо.

# 22
# 23
  • Мнения: 15 884
тенкю за темата диде   bouquet Hug Hug Hug
моми4ета, не приклю4и ли въпроса с темите? аз не мога да взема отношение, а и не желая да коментирам  Peace както казах и в предната тема, ще ми липсва всяко едно от моми4етата, защото беше забавно, весело и много приятно. щеше ми се да не се стига до подобни разногласия, защото свикнах с всяка една от вас и тая много топли 4увства  Hug
аз гласувах, 4е керем ще бъде наранен, но не тежко, защото му предстои уикенд на хижата Mr. Green

# 24
  • Мнения: 12 719
Вера  Hug
Виж сега да ти кажа няма да се повтарям и аз като влизах в ПО и ОС чета разни простотии ти много добре знаеш за кой,но вече се научих да си мълча защото знам че ще обидя някой ,а не искам да има разправии и тъй подобни. Hug
Затова и почти не влизам  Peace
Колкото до Слънцето ако искате идвайте ако искате недейте аз съм готова да ви позволя да си говорите за АФК и да сръвнявате даже и за други сериали без проблем го казвам за първи път бих пречупила ината си в живота си за сега стига да има мир и покой  Peace стига да не се обиждаме и нагрубяваме и темата не се превръща в бойно поле и след сериала  Hug и както някой беше казал големи хора сме ще се разберем  Peace и се надявам и вие да пречупите ината си и да станем едно цяло всеки ще си пише каквото си иска  Peace

# 25
  • Мнения: 3 606
Вера  Hug
Виж сега да ти кажа няма да се повтарям и аз като влизах в ПО и ОС чета разни простотии ти много добре знаеш за кой,но вече се научих да си мълча защото знам че ще обидя някой ,а не искам да има разправии и тъй подобни. Hug
Затова и почти не влизам  Peace
Колкото до Слънцето ако искате идвайте ако искате недейте аз съм готова да ви позволя да си говорите за АФК и да сръвнявате даже и за други сериали без проблем го казвам за първи път бих пречупила ината си в живота си за сега стига да има мир и покой  Peace стига да не се обиждаме и нагрубяваме и темата не се превръща в бойно поле и след сериала  Hug и както някой беше казал големи хора сме ще се разберем  Peace и се надявам и вие да пречупите ината си и да станем едно цяло всеки ще си пише каквото си иска  Peace


Евала за точните приказки диди!

# 26
  • Мнения: 18 785
прибира се и какво да вида  Shocked

не мога да разбера кое му е толко обидното и шокиращото и незнам си още какво ...още малко ще изприпадате че е направена тема. Теми бол в мамата и всеки може да си пуска каквото иска. Не знам защо трябва искаме разрешение от тук,за да пуснем нещо. има си админи за тази работа и те както виждате са я приели и това значи че не е ДУБЛИКАТ. защо постоянно го повтаряте незнам.

Диде срещу теб нищо лично беше ми приятно в темата,но си има свойте ограничения и виждам Ирка ти ги е обяснила. Просто не обичаме да ни се забранява и това е  Peace

Към анилесев или там не го запомних сори...но извинявай какво сме взимали от темата????? някоя от нас дето е правила темата ДА ГО е написала??? чети първо мила кой какво е писал,някое момиче го е пуснало,а не ние.  

поолях се,но след тежкия ми ден да вляза и да видя такива неща просто ме закопахте отвсякъде  ooooh! от мухата слон стана за една тема.
Аз да не съм казала че ти си взимала нещо от темата,извинявай ако си се почувствала така,май аз съм те обидила с нещо.
да за теб ставаше на въпрос така се беше изразила едва ли не дебнем за клюки тука та да ги пускам в другата тема. и чак да съм се обидила не,аз съм над тия неща. просто бях в потрес от самия пост

# 27
  • Мнения: 12 719


Момичета аз направих каквото зависеше от мен извиних се за грубото си отношение  Peace
Останалото от вас си зависи  Hug

# 28
  • Мнения: 18 785
Вера  Hug
Виж сега да ти кажа няма да се повтарям и аз като влизах в ПО и ОС чета разни простотии ти много добре знаеш за кой,но вече се научих да си мълча защото знам че ще обидя някой ,а не искам да има разправии и тъй подобни. Hug
Затова и почти не влизам  Peace
Колкото до Слънцето ако искате идвайте ако искате недейте аз съм готова да ви позволя да си говорите за АФК и да сръвнявате даже и за други сериали без проблем го казвам за първи път бих пречупила ината си в живота си за сега стига да има мир и покой  Peace стига да не се обиждаме и нагрубяваме и темата не се превръща в бойно поле и след сериала  Hug и както някой беше казал големи хора сме ще се разберем  Peace и се надявам и вие да пречупите ината си и да станем едно цяло всеки ще си пише каквото си иска  Peace


Диде никога не ни е било целта да се караме с някой,камо ли за тема  Shocked е това се искаше да се чуе,да няма забрани за това или онова. дошло ни нещо на устата понякога и искаме да си го споделяме,а не можем. и ти знаеш че за този човек дето ти много харесваш ние не го харесваме и тука си мълчим та да няма сърдити. не знам защо стана такъв проблем,никои не е искал да те обижда или нещо подобно,но искахме да си пишем каквото ни е на сърце,а на теб нямаше да ти е приятно за дадени особи

# 29
  • Мнения: 7 162
Редактирах се,понеже верчето е писала и коментара ми е ненужен вече!  Peace

Хайде,честита нова темичка  Hug Диди,за положения ти труд   bouquet

Тази последната клюка ми прилича малко на съчинение по гледане на фрагман номер 1  newsm78

Ох,много се надявам Керем да не види тази прословута целувка  Praynig

Общи условия

Активация на акаунт