Добро утро, приятели! От няколко дни не мога да публикувам нищо в темата, появява се един надпис, който ми иска 80 знака и нищо. Сега пък ми иска заглавие на темата, при вас така ли е?
Благодарности на всички за прекрасните снимки и коментари, а на Деси за преводите, че без нея сме нямо кино. Радвам се много на появата на Мокси.   bouquet



Прекрасен и слънчев ден на всички!

Последна редакция: сб, 09 ное 2013, 09:13 от pkutieva