"искрено и лично" днес с тема за захранване и води

  • 1 899
  • 48
  •   1
Отговори
# 15
  • При рома, пурите, какаото и бабиериндосите
  • Мнения: 3 607
Забравих и името, но е водеща на Глобусът по БТВ.
Маринова е откачила, но това не е нищо ново. Абсолютно безмислено предаване. Предаването на Марта Вачкова със всичките му кусури каза много повече и съществени неща в сравнение с това клакьорско предаване. Вода та вода. Марияна Векилска е много готина, но защо не се включи като информирана майка, а не като информираща се. И защо готови пюрета? Айде за месото - да, но другото?!?
Сега казаха, че има форуми в които майките си обменят информация. bowuu

# 16
  • София/Осло
  • Мнения: 4 541
ха ха ха , чухте ли нашата мама форумка се опитва да каже, че тук  в нашия форум могат да прочетат за фирми които са в "черния списък".
И откъде накъде ще ме карат да купувам пюрета и съвременните уреди в кухнята не били подходящи за смилането на бебешката храна. Безумие!!!

# 17
  • Мнения: 3 447
Аз не разбрах какво всъщност казаха в това предаване newsm12

# 18
  • Мнения: 983
Форумите били много подвеждащи и пр. и пр. Naughty
Всеки си казва мнението, и всеки сам си преценя кое е най-доброто за детето, никой на никой не налага мнение.  Simple Smile
Ако има такива,които се влияят, явно нямат собствено становище по ред въпроси newsm78
Разбрах само че не трябва да слагам сол във пюретата, аз слагах съвсем малко само в тези на Хипп, Сънвал, защото са безсолни и са отвратителни Confused

# 19
  • Sofia
  • Мнения: 823
Добре,че поне се разбра,че не трябва да се слага сол и захар в пюретата,нещо ,което ние знаем отдавна,но мами от дълбоката провинция, едва ли.

# 20
Добре,че поне се разбра,че не трябва да се слага сол и захар в пюретата,нещо ,което ние знаем отдавна,но мами от дълбоката провинция, едва ли.
Зависи от мамите, даже и в дълбоката провинция, някои четат разни "безотговорни" форумски информации и не слушат специалистите педиатри, които ги карат да захранят 4-месечно бебе с картофено пюре, подсладено с лъжичка захар Grinning

# 21
  • Мнения: 216
Ве4е сте казали вси4ко преди мен...
Аз все се надявам да кажат не6о полезно ,а то всве едно и съ6о #Cussing out

и аман с тези води Twisted Evil

Ей няма оправия!!!!!!! smile3511

# 22
  • Мнения: 111
Те в началото като представиха всички присъстващи назоваха фирмата-производител на мин. вода, а после през цялото предаване не споменаха името, щото не било редно.  Laughing
Добре де, аз вкъщи имам една вода (айде няма да казвам марката, пък и не това е важното), на която пише точно както обясниха: подходящата вода за кърмачета е  обозначена като "слабоминерализирана, с ниско съдържание на натрий, подходяща за приготвяне храни на кърмачета", обаче на моята пише обща минерализация 550,829 mg/l , а казаха, че общата минерализация на такива води е (добре да е)  под 100. Какво значи сега това? Водата подходяща ли е за кърмачета или не?
Уф, ама все едно и също, аман вече!

# 23
  • Варна
  • Мнения: 632
Добре,че поне се разбра,че не трябва да се слага сол и захар в пюретата,нещо ,което ние знаем отдавна,но мами от дълбоката провинция, едва ли.
Е ти ме уби  Shocked #Crazy

# 24
  • Мнения: 524
Това предаване ме издразни..и "тя била гледала деца, как можело да се доверяваш на форуми??" Все едно слушам майка ми...Това някои хора си мислят , че времето и технологиите са спрели Crossing Arms Twisted Evil
А, те пък как се доверяват на нещо каано по телевизията??? в шоу???
Нищо полезно нямаше в това предаване....и тая тема с минералните/ неминералните води ме влудява. Стига вече с тази тема

# 25
  • Мнения: 435
Как ми се иска само , ей сега да им излезнат Бу , Хедра , Сладка хаапка , Джеид , Емем , Ива-Д или някоя от другите "безотговорни"  форумки  #Cussing out #Cussing out #Cussing out #Cussing out

# 26
  • Мнения: 3 447
Добре,че поне се разбра,че не трябва да се слага сол и захар в пюретата,нещо ,което ние знаем отдавна,но мами от дълбоката провинция, едва ли.
Е ти ме уби  Shocked #Crazy
И мене ме уби...това със солта и захарта да не е някаква заповед на Бойко Борисов, че само мамите в София да го знаят newsm12

А за форумите казаха, че не винаги информацията е 100% достоверна - което, съгласете се, принципно е така.

Последна редакция: пт, 10 фев 2006, 12:55 от Dona

# 27
  • Мнения: X
Един час загубено време-те казаха ли нещо изобщо или просто си направиха рекламата...???Единственото полезно нещо което научих е ,че поне от време на време имало някакъв контрол.Дано да е така.

# 28
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 825
обща минерализация 550,829 mg/l , а казаха, че общата минерализация на такива води е (добре да е) под 100. Какво значи сега това? Водата подходяща ли е за кърмачета или не?
Значи не е подходяща. Една друга изворна вода с розов етикет (да не назовавам имена, нали Laughing) е с минерализация 82 мг/л, ползвай нея.

# 29
  • Мнения: 1 878
На мен пък не ми хареса това как Миглена Ангелова все прекъсваше говорещия, за да се прави на интересна Laughing Иначе не съм толкова крайна - предаването имаше положителна стойност - аз например си доуточних защо ще си преварявам чешмяна вода, когато започна да давам вода  Mr. Green, защо ще си давам купени пюрета и....и че винаги има още едно мнение различно то всички  Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт