Анатомията на Грей - ЮБИЛЕЙНА ТЕМА №20

  • 53 808
  • 736
  •   1
Отговори
# 30
  • софия
  • Мнения: 4 988

Може, може!
и не са 5 минутки. Натрупването е постепенно!
Освен това човек като свие семейство се променя, на някой от дългогодишните приятелства им се чупи моста!

Аз изживях нещо подобно! Не е задълително да има някаква голяма драма, просто постепенно отдалечаване!

Естествено, че може, права си. Но аз имах предвид, че както си вървяха сравнително добре нещата, така изведнъж направиха завой на 180 градуса. Мер, докато гледаха с Дерек малкия вкъщи се чуваше по 100 пъти с Кристина и в един момент като се върна нормално на работа нещата се завъртяха.
Разбирам, че това е последен сезон на Сандра, ама трябва ли Шонда да я изпокара с всички и след това да я запрати някъде далеч от Грей Слоун Хоспитал


мда, и ще бъде неразбраната винаги права и всички ще съжаляват, че ги е напуснала, ще я оценят още повече постфактум....

Де да знам! Може да си гадаем, но кой знае как Шонда ще ни изненада!

# 31
  • Мнения: 9 144
Шонда, винаги е твърдяла че героите и винаги получават своя хепиенд, доказа го със захаросването на края на Практиката, така че не очаквам Кристина да си замине скарана с всички, а точно обратното  Peace

# 32
  • Ню Йорк
  • Мнения: 5 077
След като споделих мнението на *SamiMummy* /тъй като то се препокрива с моето/, Бумър реши, че трябва да ме обижда /за справка подписа и/. Не знам останалите какво мислят, но за мен не е нормално всеки път когато някой не приеме "експертното" мнение на Бумър по какъвто и да било въпрос тя да отговаря с агресия.
Съжалявам за оф-а, но се изумявам от такива простотии.

# 33
# 34
  • София
  • Мнения: 8 664
Докато Мередит си беше вкъщи с бебето, с Кристина всичко беше добре  защото и беше далеч.Но ако и се пречка, мрънка и иска да е с нея в операция, пък е несериозна-тогава вече има проблем.Не е отведнъж това избухване на Кристина. Просто Мередит набърка майчинството си, в нейните операции.

# 35
  • Пловдив
  • Мнения: 4 135
И сега какво и Бейли ли ще си ходи  Crossing Arms Симптомите й бяха за ОКР, но пък теи световъртежи и изключвания от реалността .- явно и още нещо ще има

# 36
  • Мнения: 1 604
Психическото разтройство на Бейли ми идва на мен като изсмукано от пръстите. Уж всичко беше наред, стабилизира се и изведнъж- сътресение. Тъпо!!! Караницата м/у Мер и Крстина според мен е точно в реда на нещата. И съм съгласна, че това, че някой поставя семейството на първо място не го прави по- малко кадърен. Мередит беше предизвикана от Кристина и това я мотивира да покаже способностите си и съм сигурна, че ще направи някакво велико проучване. И не забравяйте какво каза Дерек, че след като Мер е казала, че може да махне тумора, значи може, иначе не би го казала. Сигурна съм в способностите й. Кристина с нахалното шарки постъпиха много неколегиално, но ако бях на тяхно място щях да постъпя по същия начин- все пак залогът е животът на едно дете. Но разбирам и разочарованието на Мер.
Най- сладки бяха Дерек и Джаксън как натиснаха ония женствения да му оправят окото Simple Smile. Много ми бяха забавни.
А Ейприл и парамедикът вече не са за понасяне. Голямо превземане.
Скрит текст:
А относно 3D принетера- сигурна съм, че действително това е бъдещето в медицината, след като може да се принтира храна, защо не и органи, но друг е въпросът, доколко ще е изгодно на фармацията (най- голямата мафия за мен  #2gunfire) .

# 37
  • Мнения: 1 334
Гласувах за Леа. Миналия сезон ме кефеше Джо, но този все повече ми харесва Леа. Харесват ми и с Аризона. Въобще са ми симпатични стажантите и не разбирам цялото мрънкане, че ви дразнят.

Вчера гледах Патрик в "Трансформерс" Heart Eyes Не го харесвам тук, но там като лошия герой беше многооо секси.

Благодаря, Орле!

# 38
  • Мнения: 487
Момичета дайте малко по-хард скандал LaughingТо и без това сериала отиде на изуй гащи,поне в темата да се развеселим Grinning Grinning
Майтап де Hug

# 39
  • Мнения: 187
Гласувах за Мърфи. Много се надявам да има интересно развитие между нея и Аризона.
 

# 40
  • Мнения: 9 144
Не мисля, че ще има някакво съществено развитие, една целувка така и не ни показаха  Wink
но пък това, че Аризона си свали колието символ на любовта им с Кали и халката дава повод за доста спекулации



Една ослепителна Джо за всички гласували за нея
Скрит текст:


И една различна Леа
Скрит текст:

# 41
  • Мнения: 187
Не мисля, че ще има някакво съществено развитие, една целувка така и не ни показаха  Wink
но пък това, че Аризона си свали колието символ на любовта им с Кали и халката дава повод за доста спекулации

На фона на Ейприл и нейния, даже не му запомних името, Мърфи и Аризона са интересни. А и винаги съм харесвала Аризона, може да е правила грешки, но много й симпатизирам Simple Smile

# 42
  • София
  • Мнения: 8 664
Актрисата, която играе Джо и така не ми харесва.Много ми е мишкава, като някоя руска блядка  Laughing даже Тина няма толкова гризаческа физиономия.

# 43
  • Мнения: 5 393
От няколко дни се каня да пиша и все се замотавам...
Помните, че Марк беше с две специалности, сертифицирани от борда: веднъж пластичен и веднъж УНГ, за което се полагат два отделни изпита пред борда.
И сега понеже Джаксън му е протежето и наследника, видиш ли и той бил пластичен и УНГ(спомена го в миналата серия)...Малко недомислено от към сценарий Laughing Кога пък успя да отиде и на втори изпит, хм? Whistling

# 44
  • Мнения: 68
Като на филм...
Договорът на Сара Рамирес (Кали), също като на Сандра Оу, изтича след 10-ти сезон и не се знае дали ще го поднови.  http://www.wetpaint.com/greys-anatomy/articles/2013-11-13-sara-r … urce=facebook.com

Общи условия

Активация на акаунт