Анатомията на Грей - ЮБИЛЕЙНА ТЕМА №20

  • 53 822
  • 736
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 4 607
Гласувах за Джо, определено ми е най-симпатична от новите.

Дразни ме конфликтът между Мер и Кристина, както и новата... диагноза на Бейли.

# 16
  • Мнения: 9 144
Орле, явно трябва да смениш въпроса, явно всички като Бебето,
отговаряме на принципа кой ми е най-симпатичен и от втората част смисъл няма.  Laughing  Laughing  Laughing

Ако трябва да се отговори обективно кой има най-голям потенциал като лекар на този етап, според мен, трябва да е Шарки - натегач, да, но в крайна сметка, аз като пациент предпочитам да ме лекува зубър-натегач, с кофти отношение, а не мис Болница със златно сърце. (в това отношение за мен той е като Кристина, тя като Ейприл)

Виж кой има най-голям потенциал за драма е интересно и непредсказуемо, за Джо и Шарки имахме вече някакви лични драми, но за Леа и Стефи за мен предстоят, особено за Стефи.

пп за да не бъда разбрата погрешно и за пореден път изкривени думите ми пояснявам - обичам Джо и си ги харесвам с Карев, определено повече отколкото него с Изи, но не колкото с блонди-неонатоложка  Peace

Последна редакция: нд, 10 ное 2013, 09:13 от Бумър

# 17
  • Мнения: 1 462
На мен нещо никой не ми е толкова симпатичен от новите. Като визия е Джо иначе, но и Леа ми е горе- долу също толкова симпатична. Шарки никак не ми допада, ролята му не е лоша, но той никак не я играе добре  Peace

# 18
  • Ню Йорк
  • Мнения: 5 079
На мен нещо никой не ми е толкова симпатичен от новите. Като визия е Джо иначе, но и Леа ми е горе- долу също толкова симпатична. Шарки никак не ми допада, ролята му не е лоша, но той никак не я играе добре  Peace

И аз така. Никой не ми е спимпатичен от новите, а и хич не искам да виждам потенциала им  Crossing Arms

# 19
  • Мнения: 9 144
ДА вземат да възкресят Ромео и Жулиета най-добре  hahaha hahaha hahaha

# 20
  • София
  • Мнения: 8 703
И аз не съм им фенка.Като визия ми е Лиа, но потенциал в никой не виждам.Доста скучни героите, с голям стоицизъм успявам да изгледам сцените с тях.

# 21
  • Мнения: 3 248
Джо ми харесва най-много, но за лекарски потенциал мисля, че Шейн го има... особено след случката с бабката на Хедър.

# 22
  • Мнения: 1 107
Мисля, че Бумър е права орносно анкетата. И аз се чудех как да отговоря. Най ми допада Джо, но не мисля, че в нея се крие супер потенциал. Всъщност за никой все още не мога да го кажа. За момента може би Шейн Thinking

# 23
  • Мнения: 520
Здравейте дами. Честно  да ви кажа не ми хареса серията и не ми харесва на къде върви сезона. Надявам се да предстоят по-интересни серии.

# 24
  • Мнения: 307
Не съм гледала 10 сезон,чакам субтитри.Следя ви обаче и май не ми допада новата посока.
Хайде записах се Hug

# 25
  • софия
  • Мнения: 5 001
  bouquet за темата

саморедактирах се, бях забравила да си скрия поста и покрай _Пепи_ се усетих!   Embarassed
Извинявам се!

Скрит текст:
Относно Бейли, аз мисля че това иреждане на пръстите ни връща към серията с фаталната операция с бактерията. Тя тогава многократно си преповтаряше действията, изброявайки последователноста им на пръсти...

За Мер и Кристина имам обяснение, но не и какво ни очаква.
Мисля, че Кристина направи "събуждащ" ход спрямо Мередит в предните серии. Мередит пък от своя страна катоп пробудена се справя по неин си начин, естествено достойнството и създава сблъсъка м/у двете.

Освен това, с прекъсването на 3D принтера Мередит вече има голямо основание да се сърди качествено, защото не говорим за прекъснато копиране, а за прекъснато изследване...

Мередит е променената. Кристина си остава същата до сега. При всичките си действия е лоялен приятел. За прекъснатия пък принтер има основателна причина- спасява живот и действа, след като се е опитала да иска разрешение. Тоест все си е тя!

Интересно ми е какво ще стане, определено...

Новите са ми скучни, но е факт, че започва да им раздвижва образите и да стане нещо от тях, кой знае!


Последна редакция: нд, 10 ное 2013, 18:14 от Амели

# 26
  • Пловдив
  • Мнения: 3 325
Следя ви постоянно, но не смогвам с коментарите. Серията обикновено я гледам около 3-4 дни след излизането и, че имам много работа уикендите, та докато се включа и вие сте изкоментирали всичко. Новите стажанти всички ме дразнят по един или друг начин... като потенциал е Шарки, ама актьора никак не ми допада.
Много се радвам, че Кали продължава живота си по свой начин без Аризона. По-добре Шонда да не ги събира никога. А разрива между Мер и Кристина ми е малко пресилен. Не може да са били близки толкова години и за 5 минути да се отдалечат толкова много.

# 27
  • софия
  • Мнения: 5 001
Следя ви постоянно, но не смогвам с коментарите. Серията обикновено я гледам около 3-4 дни след излизането и, че имам много работа уикендите, та докато се включа и вие сте изкоментирали всичко. Новите стажанти всички ме дразнят по един или друг начин... като потенциал е Шарки, ама актьора никак не ми допада.
Много се радвам, че Кали продължава живота си по свой начин без Аризона. По-добре Шонда да не ги събира никога. А разрива между Мер и Кристина ми е малко пресилен. Не може да са били близки толкова години и за 5 минути да се отдалечат толкова много.

Може, може!
и не са 5 минутки. Натрупването е постепенно!
Освен това човек като свие семейство се променя, на някой от дългогодишните приятелства им се чупи моста!

Аз изживях нещо подобно! Не е задълително да има някаква голяма драма, просто постепенно отдалечаване!

# 28
  • Мнения: 9 144
Малко тривия


Джо - Камила Лъдингтън озвучава новите версии на играта Томб Райдър




Леа - Теса Ферер е братовчедка на Джордж Клуни и племенница на актьора Мигел Ферер

Скрит текст:
С чичо Мигел

# 29
  • Пловдив
  • Мнения: 3 325

Може, може!
и не са 5 минутки. Натрупването е постепенно!
Освен това човек като свие семейство се променя, на някой от дългогодишните приятелства им се чупи моста!

Аз изживях нещо подобно! Не е задълително да има някаква голяма драма, просто постепенно отдалечаване!

Естествено, че може, права си. Но аз имах предвид, че както си вървяха сравнително добре нещата, така изведнъж направиха завой на 180 градуса. Мер, докато гледаха с Дерек малкия вкъщи се чуваше по 100 пъти с Кристина и в един момент като се върна нормално на работа нещата се завъртяха.
Разбирам, че това е последен сезон на Сандра, ама трябва ли Шонда да я изпокара с всички и след това да я запрати някъде далеч от Грей Слоун Хоспитал

Общи условия

Активация на акаунт