Пътуване до Москва и Санкт Петербург

  • 14 108
  • 48
  •   1
Отговори
# 15
  • До сърцето...
  • Мнения: 5 220
Австрийски авиолинии - с прекачване във Виена. Цената я докарахма на около 230 Евро.

Благодаря  Hug  Цената е много прилична за отиване и връщане.

# 16
  • В светлината на слънцето
  • Мнения: 7 926
Супер е цената, да.  Peace Идеята за апартамент в центъра е също добра. Дано откриете подходящ. Имайте предвид само, че в центъра разстоянията често лъжат. Улиците са така проектирани, че всичко изглежда като на една ръка разстояние и човек често се лъже и тръгва пеш, защото нещото е на следващия ъгъл. И се оказва еднаааа...  Crazy

# 17
  • Мнения: 646
lulumba, мерси. Ще се справим. След Лондон, Париж и Киев и разстоянията в Санкт петербург няама да ни се опрат. Иначе има много приятни апартаменти, като запазим ще се отчета.

# 18
  • Мнения: 437
Някой вадил ли си е скоро туристическа виза с Aerotour или друга агенция ?
Интересува ме таксата  за услугата.  Simple Smile

# 19
  • София
  • Мнения: 3 771
Някой вадил ли си е скоро туристическа виза с Aerotour или друга агенция ?
Интересува ме таксата  за услугата.  Simple Smile

stenk Това беше, когато проверявахме последно във връзка с един круиз:
Едно влизане / 3 месеца             2 500 RUR / 70 €
Двойно влизане / 3 месеца    3 000 RUR / 85 €
Бързи+                                    1 500 RUR / 43 €
Многократни визи
6 месеца    4 000 RUR / 113 €
12            6 000 RUR / 169 €
Бързи+    1 500 RUR / 43 €

# 20
  • Мнения: 437
Благодаря  Hug. Това без  консулската такса за самата виза нали ?

# 21
  • София
  • Мнения: 3 771
Благодаря  Hug. Това без  консулската такса за самата виза нали ?

stenk
Мисля, че беше 20-25 евро таксата. Съпруга ми е на плажа/в Гърция сме/, а на мен ми е хладно, ако трябва като се върне ще го питам, той се занимаваше.....

# 22
  • Мнения: 569
В началото на юли ще съм командировка в Петербург. Имам резервация за този хотел http://anabel.ru/en/ и цената на вечер е 77 евро, на снимките поне изглежда добре, дано е от полза на други следящи темата. Не съм наясно дали от самата конференция няма да ни организират някаква разходка из града, та ми се иска сама да се разходя, ако няма нищо организирано. Какво бихте ми препоръчали да разгледам в рамките на 4 вечери, а ако може и да ме ориентирате като билети за тези места, ще съм много благодарна. Simple Smile

# 23
  • Мнения: 437
Цитат
stenk
Мисля, че беше 20-25 евро таксата. Съпруга ми е на плажа/в Гърция сме/, а на мен ми е хладно, ако трябва като се върне ще го питам, той се занимаваше.....

Ще съм благодарен !
Не ми е спешно  Simple Smile

# 24
  • София
  • Мнения: 3 802
Защо не им се обадиш по телефона на Аеротур? Аз съм вадила от тях виза за Русия, но беше преди 5 г и не помня вече цени.

# 25
  • Мнения: 437
Пробвах да се обадя на два пъти днес , но никой не вдига  Cry

Хмм свързах се и се оказва , че могат да съдействат за туристическа виза само при избран  чрез тях хотел .
Таксата за виза е 119 лева .

Не може  да си платя комисионна само за  виза без да резервирам хотел чрез тях . Това ми изглежда странно , но явно такива са вече правилата Simple Smile

Последна редакция: сб, 31 май 2014, 15:32 от stenk

# 26
  • Мнения: 646
В началото на юли ще съм командировка в Петербург. Имам резервация за този хотел http://anabel.ru/en/ и цената на вечер е 77 евро, на снимките поне изглежда добре, дано е от полза на други следящи темата. Не съм наясно дали от самата конференция няма да ни организират някаква разходка из града, та ми се иска сама да се разходя, ако няма нищо организирано. Какво бихте ми препоръчали да разгледам в рамките на 4 вечери, а ако може и да ме ориентирате като билети за тези места, ще съм много благодарна. Simple Smile

Привет! За 4 вечери не знам какво ще видиш, градът е огромен с невероятен нощен живот, особено по време на белите нощи.  Денят ти ще е дълъг и ще имаш много време.
Какво бих препоръчала... Ще трябва да се съсредочиш в града, т.к. Царско Село и Петерхоф работят до 19. Също и Ермитажа. Но ако имаш време за там, цената си заслужава - 4 лв...
Иначе в 1.30 през нощта вдигат мостовете - невероятно преживяване. Можеш да ги гледаш от лодка на Нева - 15-20 лв. е преживяването. Също предлагат разходка по каналите, макар аз лично да не я изпробвах.

В Петербург може да се разходиш по Невски Проспект и преките му. Почти всички известни църкви са  вблизост. Крепостта също е отворена до късно, района около нея също е приятен. 
А и да не забравя -центърът е много осветен и е много красиво като се стъмни.

# 27
  • Мнения: 569
Благодаря тинки Simple Smile Невски проспект няма как да го пропусна, хотела ми на него Wink за съжаление отивам по работа, по цял ден ще съм ангажирана и ще имам време само вечер да се разхождам, а малкото, което ще имам свободно, искам да го използвам максимално и да видя нещо от града Simple Smile

# 28
  • Мнения: 646
Стъмва се късно, така че имаш време, но всичко що е с вход има работно време докъм 19 ч. Наслаждавай се на града, особено ако времето е хубаво, каквото имахме ние. Имат страхотни книжарници, които работят до 1-2 през нощта.

# 29
  • Мнения: 569
Благодаря тинки   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт