Уред за икономия на енергия - Smart Energy

  • 42 266
  • 17
  •   1
Отговори
  • Мнения: 403
Ползвали ли сте тази джаджа и доволни ли сте..или отново празни приказки - не ми се дават 45лв на вятъра?
http://www.tokshock.com/

# 1
  • София
  • Мнения: 164
И аз се интересувам дали някой от форума го има в къщи и може да потвърди приписаните му качества.

# 2
  • Мнения: 2
Коментарите в този сайт са абсолютен фейк
http://www.tokshock.com/%D0%BC%D0%BD%D0%B5%D0%BD%D0%B8%D1%8F

Попаднах на друг сайт, където се рекламира Energy Smart -
http://bgsave.com/
Разгледайте коментарите и тук? Абсолютно същите коментари буква по буква, но имената на хората, дето уж са ги писали, са различни.
А ето тук са коментирани такива устройства от технически грамотни хора -
http://www.kaldata.com/forums/topic/142079-%D1%83%D1%81%D1%82%D1 … 0%B3%D0%B8%D1%8F/

# 3
  • Мнения: 403
с две думи, няма смисъл

# 4
  • Мнения: 0
Поръчах си ей така да се набутаМ ENERGY SMART от техният сайт и получих доставка от фирма БЛЕК СИЙ СПА ЕООД ПЛОВДИВ.Поръчката 45.00лв. а вътре в кутията устройство ELEKTRICITY SAVING BOX на съвсем друга фирма и с цена 28.90лв.(СЛЕД ПРОВЕРКА В НЕТА) и естествено на телефона за връзка не се отговаря а на потърсения адрес никой. НЕ СЕ НАБАЛБУКВАЙТЕ И ВИЕ !

# 5
  • Мнения: 403
Благодаря

# 6
  • Мнения: 0
Повлияна от рекламата и с голямата надежда за по човешка сметка, и аз си поръчах Smart Home Energy. Е, Малко е по-различен по вид от снимката, която виждаме на страницата, но какво от това. Зарадвах се когато прочетох в листовката, че е произведен в Германия. На вътрешната страна на самия уред пък пише, че е произведен в Китай. Е, какво от това. Китай, Китай. Както е казал Великият вожд Мао, "няма значение дали котката е бяла или черна, важното да лови мишки". Включих го и чакам. Да ама не. Предният месец, без уред,платих 140 лв.Включих то. Вярно, че консумацията на ток се поувеличи през студения декемврийски месец, но чак пък толкова. С уред, следващият месец платих 330 лв. Сега чакам следващата сметка. А къде е гаранцията за уреда? Чета и се питам. Само при мен ли е пропусната или просто така се пише.Няма и никакъв документ от който да е видно кога е поръчан уредът.
Сега чакам следващата сметка и окончателно ще разбера.
Reply
Like0

# 7
  • Мнения: 12
Ако имаше такава панацея нали всеки щеше да има такова вкъщи отдавна Grinning Има точно толкова ефект колкото балансиращите гривни, които ги осъдиха за заблуждаваща реклама, гривните против комари, които се оказа не само , че не са полезни, са и канцерогенни и ред подобни "уникални" неща с противоречив ефект почти за без пари в сравнение с ефекта, който се постига с тях.

# 8
  • Мнения: 0
Поръчах си ей така да се набутаМ ENERGY SMART от техният сайт и получих доставка от фирма БЛЕК СИЙ СПА ЕООД ПЛОВДИВ.Поръчката 45.00лв. а вътре в кутията устройство ELEKTRICITY SAVING BOX на съвсем друга фирма и с цена 28.90лв.(СЛЕД ПРОВЕРКА В НЕТА) и естествено на телефона за връзка не се отговаря а на потърсения адрес никой. НЕ СЕ НАБАЛБУКВАЙТЕ И ВИЕ !
здрасти аз също си го поръчах и ми донесоха ELEKTRICITY SAVING BOX,смятам ако се свържа с тях да им го върна или да го заменят с друг, ако не  пускам жалба до комисията за защита на потребителя също така имам право да върна продукта в 7 дневен срок

# 9
  • Мнения: 0
Поръчах си ей така да се набутаМ ENERGY SMART от техният сайт и получих доставка от фирма БЛЕК СИЙ СПА ЕООД ПЛОВДИВ.Поръчката 45.00лв. а вътре в кутията устройство ELEKTRICITY SAVING BOX на съвсем друга фирма и с цена 28.90лв.(СЛЕД ПРОВЕРКА В НЕТА) и естествено на телефона за връзка не се отговаря а на потърсения адрес никой. НЕ СЕ НАБАЛБУКВАЙТЕ И ВИЕ !
здрасти аз също си го поръчах и ми донесоха ELEKTRICITY SAVING BOX,смятам ако се свържа с тях да им го върна или да го заменят с друг, ако не  пускам жалба до комисията за защита на потребителя също така имам право да върна продукта в 7 дневен срок
az su6to si pora4ah tozi ured i vmesto nego mi pratiha depilator i se boia 4e nqma kak da se svurjem s tqh za6toto nomera za vruska s tqh ne otgovaria

# 10
  • Люлин
  • Мнения: 378
Не се хващайте на подобни въдици. Всички подобни реклами за икономия на ел. енергия, за икономия на гориво за автомобила ви, за подмладяване, за премахване на бръчки и много други подобни уловки.
Кой беше казал: докато има балами, ще има и измамници !
В това изречение е истината, помислете, консултирайте се със специалист преди да си дадете парите на измамниците.

# 11
  • Мнения: 12
Не се хващайте на подобни въдици. Всички подобни реклами за икономия на ел. енергия, за икономия на гориво за автомобила ви, за подмладяване, за премахване на бръчки и много други подобни уловки.
Кой беше казал: докато има балами, ще има и измамници !
В това изречение е истината, помислете, консултирайте се със специалист преди да си дадете парите на измамниците.

За пестенето на гориво от автомобилите не е точно така. Има разработени начини за пестене на гориво, но така и не са придобили популярност поради интересите на петролните босове. В случая визирам водородния генератор, който не само е икономичен(тъй като използва т.н. браунов газ, получаваш се при хидролизата на водата, т.е. горивото е вода), но е и възможно най-екологично чистия. По темата има много материали в интернет за тези които се интересуват.

# 12
  • Мнения: 4
zdraveite az se precakah i go kupih i nqma nikakav efekt.Toka ne mi e namalql s 1 stotinka

# 13
  • Мнения: 0
zdraveite az se precakah i go kupih i nqma nikakav efekt.Toka ne mi e namalql s 1 stotinka
nabutal si se

# 14
  • Люлин
  • Мнения: 378
Не се хващайте на подобни въдици. Всички подобни реклами за икономия на ел. енергия, за икономия на гориво за автомобила ви, за подмладяване, за премахване на бръчки и много други подобни уловки.
Кой беше казал: докато има балами, ще има и измамници !
В това изречение е истината, помислете, консултирайте се със специалист преди да си дадете парите на измамниците.

За пестенето на гориво от автомобилите не е точно така. Има разработени начини за пестене на гориво, но така и не са придобили популярност поради интересите на петролните босове. В случая визирам водородния генератор, който не само е икономичен(тъй като използва т.н. браунов газ, получаваш се при хидролизата на водата, т.е. горивото е вода), но е и възможно най-екологично чистия. По темата има много материали в интернет за тези които се интересуват.

alex333, в тази тема говорим за измамниците, които се надяват на наивници и некомпетентни в дадена област да си продават с масирана реклама антитехническите изделия, които нямат никакъв ефект.
Ти говориш за  използване на браунов газ като гориво в автомобилите. Да, права си, но няма връзка с темата.
Със същия ефект всеки може да каже, че като гориво в автомобилите вместо бензин се използва газ пропан бутан или водород и ще е напълно прав. Но разбира се няма да помогне на незапознатите с устройството, което коментираме.

Общи условия

Активация на акаунт