Дрешки

  • 1 963
  • 60
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 663
Аз съм си накупила и за новородено и 0-3

# 16
  • София-там нейде в западната част
  • Мнения: 2 050
бях взела няколко от размера за новородени но повечето бяха за 3м

# 17
  • Мнения: 2 723
Бях взела за новородени и един месец по-късно те вече не му ставаха, така че съвета ми е взимай за 3 месечни, ще са му малко големи първия месец, но ще ги носи 3-4 месеца.  Гого е на 3 месеца, а аз вече имам един чувал с малки дрешки изпратени на съхранение при нашите... защото не слушах съвети:(

# 18
  • Мнения: 2 047
  За новородени бях взела няколко -  22 номер - половината й умаляха за две слагания, а други още си ги носи. Има голяма разлика в номерациите на различните фирми.

# 19
  • Мнения: 2 407
От 1 месец до 3!

# 20
  • Мнения: 1 410
Вземи малко по-големи, защото дъщеря ми като се роди имаше бодита и гащеризончета, които вече и бяха малки. #Crazy

# 21
  • Мнения: 4 362
И аз купувам малко по голям размер от 0-3 месеца  Grinning

# 22
  • Мнения: 410
Когато дойде време да избирам дрешките и представа си нямах колко трябва да са големи newsm78 и заатова предпочетох да купя по големи.Колкото и да са големи,не минава много време и бебовците се пъхат в тях,защото растат като гъбки newsm32
По добре купи по големички дрешки,това е моето мнение Heart Eyes

# 23
  • Варна
  • Мнения: 4 969
Аз лично 1 номер по-големи, тъй като знаех, че ще е шишко. И въпреки това ги носи само 2,3 седмици Rolling Eyes
Когато са новородени бебетата им е по-добре с малко по-широчки и големи дрешки. Дори да е мъничко (под 2 кг) размера за едномесечни си е удобен.
Дъщеря ми се роди 3кг и спокойно можеше да влезе и в 0-ия размер, но и тези за 1-месечно ми вършеха перфектна работа. Peace
Peace

# 24
  • Мнения: 5 299
0-3 месеца Heart Eyes

# 25
  • София
  • Мнения: 2 181
и аз 0-3м. купих
И дъщеря ми се роди големичка но поне 2м си ги носи

# 26
И аз купувах 0-3 месеца, в началото всички му бяха големи, след 2-3 месеца му бяха  малки. Аз те съветвам да не купуваш много дрешки, само най-необходимите.  Като се роди бебето, всеки, който дойде да го види му подарява нещо Wink

# 27
  • С питане до Цариград, стига се, но с ... отзад!
  • Мнения: 6 406
Бях взела няколко от 0-3м и другите по-големи. Но не взимай много понеже като се роди бебето ще ти подарят.

# 28
  • Мнения: 577
майка ми беше накупувала много 24 размер,които въобще не му станаха и така си останаха не облечени.По-добре купи по-големи,те стават и на малко.

# 29
  • Мнения: 3 760
Купувах 22 или 24размер.А на някои фирми 0-3м
Peace
Беба се роди 3,100, а ми бяха казали, че ще е едро бебе  newsm78
В началото всички дрешки й бяха огромни.

Общи условия

Активация на акаунт