ЮНИ чакаме с нетърпение, да си видим малкото творение - тема 3

  • 20 536
  • 737
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 3 453
За жени без проблеми секса не е противопоказен, напротив. Разбира се, по-внимателно, от обичайно. Желателно е еякулата да не попада във влагалището, защото съдържа простагландини, които могат да предизвикат контракции. Затова пък може да използвате тази тактика за предизвикване на раждане, ако се наложи на финала.  Wink

# 61
  • Мнения: 84
Здравейте бъдещи мами записвам се и аз тук моят термин е на 4.06.2013...
ех и аз ще си чакам реда.. макар че много понякога се плаша с настъпването на всеки етап от бременноста.. в смисъл да знам че в мен ще расте живот лелеле newsm30 newsm07
но се радваме с таткото от цялото си сърце.. когато му поднесох новината за рожденият му ден за първи път го чух да реве с глас боже беше невероятно а два дни преди моя рожден господ ми даде 2 EFP  loveuuu те чертички.. е стига съм се обяснявала ще следя всичко тук.. лека бременност на всички бъдещи мами   bouquet  bouquet

# 62
  • Варна
  • Мнения: 68
Love your Smile Добре дошла  Heart Eyes Хубав повод си избрала да кажеш новината.Лека бременност ти желая  Peace

# 63
  • Мнения: 741
Записвам се в новата темичка  WinkМоят термин е на 10.06.2014г.Желая лека бременност на всички щастливи мами! Heart Eyes

Последна редакция: вт, 12 ное 2013, 17:34 от Pancake_86

# 64
# 65
  • Мнения: 0
Love your Smile добре дошла,както и на другите нови мами  Hug

Аз днес бях на лекар,заради това прословуто зацапване,което застигна и мен и док ме успокои,че всичко било наред,да съм си вземала утрогестана и да не съм се претоварвала.Бебо е добре от предния ми преглед вече си има видими крачета и ръчички,даже мръдна с едното краче.Беше много вълнуващо.Записах се на ЖК,макар и май малко по-рано от стандартното,но нищо по-добре да ме следят чее.... Simple Smile

# 66
  • Мнения: 26
Добре дошли на новите мами, ставаме все повече Simple Smile)

Аз да взема думата относно секса-правихме няколко пъти откакто съм бременна, акушерката каза, че няма проблем, но както вече споменахте не трябва да е груб, за да не се получи кървене нещо. Но аз изобщо нямам желание, ама никакво, даже ММ ми се сърди вече. И на базата на липсата на желание снощи имах еротичен сън, и то не с кой да е, а с Тервел Пулев, оле хора, направо голям смях. Като се събудих и казах на моят мъж, че съм му изневерила, хахах. Или въобръжението ми идва в повече от бременноста или прекалявам с гледането на разни формати по ТВ Simple Smile))

# 67
  • Мнения: 34
Благодарности на всички, включили се в създаването на новата тема. Кога успяхте да изпишете 5 страници? Hug

Добре дошли на новите мами  bouquet

Отностно пола, аз винаги съм искала и съм си представяла, че имам момиченце, но откакто забременях изобщо не съм мислила за това. Няма значение какво ще е само бременността и раждането да мине леко и безпроблемно и бебето да е живо и здраво.

За секса- през първите 2 седмици след като разбрахме, че съм бременна не правихме. Страхувахме да не стане нещо, но след това си започна както преди.

Днес бях на БХС, по точно само на замерване, а утре ще давам кръв. Бебо вече е 4,6 см newsm44

# 68
  • Мнения: 23
Леле каква тема се е заформила Blush
Ние още не сме luvbed откакто бебеправихме.
 От една страна на мен постоянно ми е лошо, от друга  vesel4un също от притеснение вероятно позагубил желание.  ooooh!  Но и ние доста проблеми имахме... три спонтанни поредни аборта + болки и контракции след едно дълго  пътуване преди 2 седмици. Бях на лекарства...
Абе засега така ще е Tired

# 69
  • Мнения: 84
Благодаря ви за гостоприемството   bouquet заследях последните коментири относно положението в леглото след хубавата новина.. Аз желание имам но таткото го е страх казва по добре да го пазим отколкото да направим беля за един кеф.. Нормално е когато знаеш че неможе да се отпуснеш както преди..неможе да "буйстваш" тъй като спокойството сега е от значение.. Но пък за наваксване има и други неща които може временно да се ползват всичко е до личен избор  newsm78 Heart Eyes
Леко бременеене на всички  bouquet

# 70
  • Мнения: 72
По интимната тема, не се притеснявайте нищо не може да му направите на бебето. То си е достатъчно защитено, най-малкото от т.нар. тапа Wink
Вече до желанието опира проблема при мен. Постоянно ми е лошо или тежко или съм изморена Sad Определено за сега не е както обикновено, надявам се скоро да ми се върне желанието. Мъжа ми подхожда с разбиране, но и с неохота, естествено. Не знаех, че има проблем, ако свършва в мен. Пф, тъкмо мислех, че имаме един проблем по-малко, а пак трябва да започнем да се пазим ...

Относно пола, винаги съм мислила, че искам момиче, но сега не знам, май нямам предпочитания. Просто с момиче би било по-познато предполагам, тъй като имам сестра и ми е по-близко. Ако е момче ще разчитам на съветите на свеки  Peace

# 71
  • Мнения: 7
Айде и аз да се цопна в новата тема Simple Smile
Относно секса.... не сме правили откакто бебеправихме последно. Нещо хич нямам желание и все ми е едно тежко. И моя мъж хич не е доволен ама не смее нищо да каже. Чака да съм готова  Laughing Ама нещо тия дена се позамислям доста по въпроса. Като мине БХС и се успокоя вероятно ще ми дойде желанието хихи
За пола....незнам при вас как е ама имам чувството, че ще е момче моето. Не мога да го определя, просто го знам  newsm78. Ще се радвам на каквото господ даде и момче да е и момиче да е все ще е много обичано и гушкано.

# 72
  • Мнения: 1 067
Добро утро!Изкарахме кошмарна нощ  Tired ,малкия кашля безспирно и от 2-5 не сме мигнали,скъса ми сърцето.Направо незнам как ще изкарам на работа днес Rolling Eyes
Добре дошли на новите момичета !
За пола ами ще ми се мома този път  Laughing ,да връзвам панделки и да купувам кукли.Но каквото дойде да е живо и здраво !
За секса не сме се ограничавали ,но от извесно време съм все уморен и заспивам преди детето така ,че е мираж  Laughing Мъжът ми не се сърди ,чака кротичко да отмине морния период   Flutter
Пожелавам ви хубав ден  Hug

# 73
  • Мнения: 68
Добро утро!
Добре дошли на новите   bouquet
Снощи бях при моя док и той беше много учуден колко е пораснало бубето - 2,84 см. Беше заспало, но изведнъж като скочи, започна да маха с ръчички, крачета. Невероятно е усещането наистина. Другата седмица трябва вече да взема направление за ЖК и да минем към сериозните прегледи.

# 74
  • Мнения: 1 820
Добро утро Simple Smile Аз днес ще ходя да си вземам изследванията,дано всичко е ок  Praynig

Общи условия

Активация на акаунт