За епилирането

  • 11 113
  • 119
  •   1
Отговори
  • Мнения: 6 214
Питането ми е провокирано от една друга тема.
Та това е въпросът. Епилирате ли краката си през зимния сезон, ако нямате постоянен сексуален партньор и не обличате поли и рокли.
Ако някой сметне за необходимо, ще добавям опции.

# 1
  • Мнения: 10 547
Нищо! Обуя ли ботушите, чак за морето се епилирам.

# 2
  • Мнения: 24
 Обезкосмявам ги по принцип. Харесва ми да ги чувствам гладки. Бръсна ги през ден. Понякога се случва и веднъж на 5-7 дена.

# 3
  • Мнения: 482
От дъжд на вятър ходя на йога. Та тогаз...

# 4
  • Мнения: 2
Честита тема   bouquet
Ще започна оттам, че при мен епилирането е бръснене и го правя в зимния сезон 2/3 пъти седмично. Имам си половинка, но той не е особенно претенциозен по това отношение, а и въпреки бръсненето, космите ми не са големи, делебели и черни, а съвсем нормални.

# 5
  • Мнения: 10 547
Добре де, предвид това че аз реално се епилирам точно два пъти годишно по простата причина, че косми по краката имам не повече от 20, съм установила, че правя ли го със самобръсначка, растат три пъти по-бързо, а с кола маска или епилатор ги чакам да се срещнем отново след месеци.

# 6
  • Мнения: 46 518
Епилирам се по принцип. Приятно ми е да съм гладка.
Поли така или иначе не харесвам и не нося. А няколко косъма не могат да ме спрат да правя секс, така че друга причина няма.

# 7
  • Мнения: X
Обезкосмявам се по принцип. Мразя косми,и не бих могла да се гледам обрасла. Grinning А при мен личат доста космите..с тъмна коса съм и много бяла кожа. Tired
Поли и рокли нося целогодишно,но и да не носех усещането да си мека и гладка е чудесно. Wink

# 8
  • Мнения: X
хммм  newsm78
все си мислех, че гладките крака са по подразбиране

когато ме мързи, винаги си припомням гледките на разни спретнати мадами, кръстосали крак, панталонът се дигнал леко и показал ангорски чорапогащник  Sick

# 9
  • Канада
  • Мнения: 264
Почиствам със самобръсначка през ден. Но моите са малко и светли...
Като се замисля, може би трябва да го оставя да пораснат малко, за да видя всъшност колко им е точно гъстотата. Така ми е трудно да преценя.

 Simple Smile

# 10
  • Мнения: 6 214
хммм  newsm78
все си мислех, че гладките крака са по подразбиране
Е, и аз така си мислех.  Whistling

# 11
  • Мнения: 2 216
Мислете си! Козметичка ми е казвала, че масово жените се сещат за 08.03 да се епилират, след зимен сън. Скоро чух и за оскубани набързо ленти по краката между края на ботушите и края на полата Mr. Green
Всеки месец ходя да ме епилират. Купих си загряващо устройство и ленти за кола сама да се правя, но ми е по-голям кеф друг да върши тази работа Blush

# 12
  • Мнения: 204
Мислете си! Козметичка ми е казвала, че масово жените се сещат за 08.03 да се епилират, след зимен сън. Скоро чух и за оскубани набързо ленти по краката между края на ботушите и края на полата Mr. Green
Всеки месец ходя да ме епилират. Купих си загряващо устройство и ленти за кола сама да се правя, но ми е по-голям кеф друг да върши тази работа Blush
Ега си, хитро  Laughing

# 13
  • Мнения: 18 473
Добре де, предвид това че аз реално се епилирам точно два пъти годишно по простата причина, че косми по краката имам не повече от 20, съм установила, че правя ли го със самобръсначка, растат три пъти по-бързо, а с кола маска или епилатор ги чакам да се срещнем отново след месеци.

Така е, но аз с епилатор си докарах освен безброй подкожни косми и съпътстващите ги рани заради изчоплянето им и кафяви петна като реакция към метала. С кола положението е по-добре, защото петна няма, но подкожните макар и по-малко винаги ги има. С редовен пилинг подкожните под повърхността се оправят, но тези, който се забиват перпендикулярно надолу само стискане и игла ги оправя. С бръснача проблеми нямам, краката ми са винаги гладки, нямам подкожни, а и кожата ми с подходящата пяна не реагира към метала. Отделям всеки ден около 2 мин. Освен долната 1/2 крака никъде другаде нямам проблеми от колата.

Представям си, който си зарязва краците през зимата, как им изглеждат триъгълниците и мишниците...

За 20-те косъма неблагородно ти завиждам  Mr. Green

# 14
  • Мнения: 8 999
Епилирам се по принцип. И не само краката. И косата си боядисвам редовно, и редовно я мия, и се гримирам, и лицето си почиствам, и педикюра си поддържам, и веждите си оскубвам. С мъж, без мъж, зиме, лете - не това е определящото. Приятно ми е да се харесвам сама на себе си.

Общи условия

Активация на акаунт