За епилирането

  • 11 128
  • 119
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 14 654
Точно така е, отвсякъде на девойките от ранна възраст им се набива в главите, че трябва да се разкрасяват чрез процедури, маски и мазила, т.е. принципно не са достатъчно красиви.

# 61
  • Мнения: 46 582
Нямам нищо против личния избор, но е нормално и човек да каже мнението си.
За мъжете важи същото, но пък си запазвам моето право да не харесвам мъже с бради и липса на косми по краката, примерно  Laughing
Също така не искам някой да ми се меси в избора, че искам да съм гладка пък Mr. Green

# 62
  • Мнения: 4 586

Много се съмнявам в искреността на записалите се в темата. "И аз така" е модерно в БГ мамата и малко глуповат начин да се впишеш. Да те приемат.

# 63
  • Мнения: 14 654
Също така не искам някой да ми се меси в избора, че искам да съм гладка пък Mr. Green

Накой ти се меси ли? Най-вероятно не, защото изборът ти е правилният. Но ако аз се харесва с космати крака и изляза да се разходя така, ще ме направят на нищо, всеки ще го забележи и ще се потресе.
Освен това е привидно, че изборът да се харесваш гладка е лично твой, той е наложен. Нямам предвид конкретно теб, а обобщено за жената, която се харесва гладка и се епилира само заради себе си, защото така се харесва, нали. Ако нямаше наложено влияние върху това как да се харесваме, нямаше младите жени да си пълнят устите със силикон и да гладуват до умопомрачение, само и само да имат тънки крайници.

# 64
  • Мнения: 46 582
Много се съмнявам в искреността на записалите се в темата.

Аз пък не. Поне като гледам жените около мен.

# 65
  • Мнения: 3 371
този моември дано не стане целогодишен Twisted Evil
накарахте ме цял ден да се заглеждам по жени Mr. Green
що косъм, що чудо ooooh!

# 66
  • Мнения: 14 654
този моември дано не стане целогодишен Twisted Evil
накарахте ме цял ден да се заглеждам по жени Mr. Green
що косъм, що чудо ooooh!

Не ти вярвам. В този сезон косъм може да се види само на палтото.

# 67
  • Мнения: 3 371
този моември дано не стане целогодишен Twisted Evil
накарахте ме цял ден да се заглеждам по жени Mr. Green
що косъм, що чудо ooooh!

Не ти вярвам. В този сезон косъм може да се види само на палтото.
дрън-дрън Twisted Evil
бях в общината, агенция по вписвания, медицинска академия и на още 1-2 места от сутринта. всички си бяха по дрехи, без палта. една яка кака в агенция по вписвания направо как не си беше засукала моемврийския мустак, не знам.

# 68
  • Мнения: 14 654
Абе, луди сте.

# 69
  • Мнения: 3 371
да бе, пускате откачени теми, после ние сме луди Twisted Evil Mr. Green

аз ако бях мъж и някоя ме погали с космата ръка , ще ми падне за три дни поне.

# 70
  • Мнения: 14 654
И на мене ако баба ми беше с дръжка, щеше да е мъжка.

# 71
  • Мнения: 3 371
И на мене ако баба ми беше с дръжка, щеше да е мъжка.

 Laughing Laughing Laughing

# 72
  • Мнения: 4 120


аз ако бях мъж и някоя ме погали с космата ръка , ще ми падне за три дни поне.
А пък прабаба ми, мир на душата и, е казвала, че някога по това са ги избирали  Grinning

# 73
  • Мнения: 14 654
Сега заради вас се сетих за един пияница от Обзор - бай Киро се казва. Всяка година пее една и съща песен: "Иска ми се млада булка, млада булка къпана /2/, с керемида търкана!"
Инфантилна, по погалването, нали Simple Smile

# 74
  • Мнения: 4 892
При положени, че в живота си никога не съм ползвала червило, сенки, руж, не ползвам кремове и мазила, освен специално дезодоранти против изпотяване, то оставаше и космите да не си махам. Махам си ги. На краката имам много малко и то само отпред, на прасеца не знам защо нямам косми. Тегля по една контра и заминавам. Лесно е. Може всеки ден, като мъжете, при душ.

Общи условия

Активация на акаунт