ЮЛСКИ бебчета - тема 7

  • 22 156
  • 721
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 2 237
Върнахме се от село. Свекитата видяха Бобето. И то тях. Взехме си лелята пак при нас в София. Скоро ще си тръгва пак за Испания и искаме да и се порадваме. Боци днес почна да "пее". Едно таков все едно се кара, ма не точно. Много е смешен.  Grinning

Таничка, шапките са уникални ! И още нещо - познавам те  Simple Smile След като ти видях снимките съм вече сигурна, че поне веднъж съм те виждала. И искам да ми обещаеш на следващия салса-конгрес да сме заедно  Hug

Ани, колко му е т-рата? Дано да е зъбче или нещо лекичко  Praynig

Пине , талант си  Peace А Ю. каква прелест е  Heart Eyes Heart Eyes

Аз вода предлагам, ама не ще. Ни топла, ни студена...Рядко глътва по малко чай.

# 61
  • Мнения: 4 709
Минавам набързо да си похваля героинята, на първата ваксина гък не каза, само на втората малко плака, иначе 64см 6,500кг, което е +6см и +900гр за един месец, явно кърмата й е достатъчна, така че правилно съм преценила захранване догодина  Laughing А едни майки ми твърдяха, как кърмата е 80% вода и не е хранителна за бебето, аз пък им казах, че като си хранят бебетата с АМ пак слагат 90гр вода и 15 суха смес, значи 90%  е вода  Crossing Arms с математик трудно се спори   Mr. Green
Джине аз разгадах тайната, зависи от счетоводителката кога е занесла декларациите, моята ги занесе и вчера има превод, за остатъка от октомври.
Танче то нашите девойки имат само 2 дни разлика, ама мойта беше с размерите на твойта преди месец  Laughing но с толкова много хранения на ден явно расте детето.
Вода от около 2-3 седмици започна да пие, преварявам по 100мл но понякога хвърлям половината, понякога си ги изпива, няма точно определено количество. Не я претоплям, давам си я със стайна температура.
Пина много сладка твойта Ю.

Последна редакция: ср, 13 ное 2013, 18:07 от mysterious

# 62
  • Мнения: 4 255
Пине,прекрасна е Ю.!!
Агнес,да ти кажа благодарна съм й.Въпреки,че това нейното е на светлинни години от това,което майка ми купува за беба.КАто се почне от количката-360лв..през една камара дрешки,куп пелени,памперси до 2-рия месец,сума ти играчки и пари кеш.А да уточня е с къде-къде по-малки възможности.Но нищо,и на това съм доволна.Колкото толкова.
Лили,Танчето беше пуснала във фб едно примерно клипче как се плете шапка за бебе.За това говорим.
Танче,щом като имаш толкова поръчки,замисли се за бизнес.Аз със сигрност ще бъда твоя клиентка.Сега без майтап.Би ли направила и за моята беба такава шапчица?Ще си платя.

# 63
  • Мнения: 4 841
newsm78 имам Vpay, която била Виза ми казаха от банката. И една Маестро, която чакам да захранят със стипендия. По принцип мисля първата да регистрирам в ПП но ще е догодина, като ми я сменят, че тази изтича. проблем ли е да пазарувам без ПП? Пък посредник Габко преполагам.

Vpay си я отбелязваш като Visa. Плащаш директно с картата, в Амазон няма опция за paypal плащане. Много коректни търговци, никога не съм имала проблеми с тях  Peace . Габко ползвам и аз за посредник.

Довечера отново ще разгадавам Габко  Hug Отдавна не бях разлиствала кое как става, но ще се мобилизирам. Мерси много.

За шапчиците имам приятелка, която плете. Сега започна работа, че и свърши майчинството и плете, но доста по малко. Щом плете шапки за Ларедут... По принцип аз съм си поръчала шапка за Зар на Спайдърмен. Синът и има такава и се влюбих в нея. В момента са много актуални шапките на "Аз проклетникът". Ако някой има интерес бих я питала дали ще има възможност да изплете.

# 64
  • Мнения: 251
Пине, Ю е страшно красива пу пу

# 65
  • Мнения: 11 747
Благодаря, момичета!  Hug

Аз да задам един малко нетипичен въпрос за темата, но ако някой може да каже - помните ли от миналата година колко струва една естествена елха? Не голяма, малка или средна, нещо от рода на 1м- 1,20- 1,30м ? И да не е точно, от какъв порядък са цените. Без значение дали е ела или борче.
Току що домъкнахме от мазата найлоновата елха, която сме купували преди 10 години, но в спомените ми беше по- голяма. Тя се оказа доста дребна, рехава, кичозна и мирише на мухъл...  Confused

# 66
  • Мнения: 617
Ей къде ги гледате шапките на Танчето?

# 67
  • Мнения: 11 747
Във Фейсбук Simple Smile Последната шапка е на аватара на главата на бебето ѝ  Simple Smile  но не се вижда добре, във Фейса се вижда по- добре. На мен тази ми е любимата  Simple Smile

# 68
  • Ако ви трябвам, да знаете, че съм на същото място, където бях и когато не ви трябвах.....
  • Мнения: 12 689
Оф детето заспа  ooooh! миличкия с тази хрема не може да спи Cry.Сега чакам милото да се прибере и да ми донесе бейби вака и колкото и да ми е гадно и дори да ме е страх ще го ползвам,че слънчицето ми се изтормози.Да днес вече имаше и температура и лекарката ми каза пак да го заведа да го прегледа въпреки че вчера го водих и се оказа че гърлото не е червено,а гърдите му са чисти само тази гадна хрема.Иначе до обяд вдигна 38.1 Cry,но миличкия пак ми се подсмихваше леко.Не иска и да яде...........дано се оправи бързо,че сърцето ми се къса Cry Cry

# 69
  • София
  • Мнения: 1 499
Ех, Ани, дано бързо да се оправи! Не се притеснявай за помпата, не е страшно, а бебето ще започне да диша нормално! Дано и температурата да му спадне! Миналата седмица и двамата ми бяха така, бебето с някакви капки се оправи за 2-3 дни, спря му хремата, която беше сериозна, а покрай нея имаше и ужасяваща кашлица. Стискам ти палци!  Hug А вие къде го водите на лекар? Питам, че нали сме горе-долу в един район...

И аз нямам пари от НОИ Sad Чакам тази седмица поне да видя, че се обработват документите, защото скоро ще се озъбя....

# 70
  • Бургас
  • Мнения: 1 002

Таничка, шапките са уникални ! И още нещо - познавам те  Simple Smile След като ти видях снимките съм вече сигурна, че поне веднъж съм те виждала. И искам да ми обещаеш на следващия салса-конгрес да сме заедно  Hug

хахахх Близначе, там съм на другия конгрес Simple Smile ако искаш и стаята може да шернем Simple Smile

за шапките ето снимки:
http://prikachi.com/images/836/6751836R.jpg - не съм си купила още копче за шала...и мисля май да им направя помпончета на шапките отгоре Simple Smile
http://prikachi.com/images/849/6751849Q.jpg
http://prikachi.com/images/852/6751852c.jpg
а правя и такива шалове сега за Коледа за подаръци:
http://prikachi.com/images/854/6751854P.jpg
http://prikachi.com/images/861/6751861k.jpg

Сега правя още една шапка и ръкавички за подарък на една малка принцеска дето трябва да се роди тази седмица...после мисля да направя шапка на малката с ушички Simple Smile

# 71
  • Мнения: 617
Може ли да ме включи някой към фейсбук групата ни? Шалове като тези и аз правих миналата година, супер лесно става, ама шапките ми се виждат супер трудно.

# 72
  • Мнения: 4 841
Момичета, пак ХЕЛП  Praynig

Какви документи са необходими за София за припознаване на дете от баща му в родилното?

# 73
  • Бургас
  • Мнения: 1 002
Моргана, лесно е...само трябва да научиш основата и се свиква Simple Smile

готово включена си в групата Simple Smile

Агнес, не мога да помогна...

Последна редакция: ср, 13 ное 2013, 20:23 от *Таничка*

# 74
  • Мнения: 251
Добре, че заговорихте за пари. Мисти тироди след мен и вечеримаш пари. Нашата счети каза че ще носи документите за майчинтвото 11-12 ноември. Колко време след това да чакам пари. Много ти е пораснала Мадамата. Май и моята дребна си върви.
Ани стискам палци да се оправи мъничето.
Таничка, таланливка си ей Simple Smile)
Терп, справихте ли се днес с барикадата?
Агнес, и аз не мога да помогна за документите.

Вчера моите свекъри се прибраха от село за постоянно. Та минаха през нас, на път им е и седяха 20 мин и бързаха да си ходят. Искат Марти да гледат за един ден, като му казах че ще ходи при тях и се разплака. Веднага да сме ходили в събота на обяд..  ох много ме изнервят. Марти е болен, нослето му е на рани но е по добре. Мъжа ми и аз се опитваме да се разболеем. Дано поне на Ками и се размине

Общи условия

Активация на акаунт