Ползвате ли пяна за коса и каква по-точно?

  • 4 844
  • 58
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 5 622

 Аз ползвам пяната за чуплива коса( и не само за чуплива е май) на Лонда. Londa Trend и е името. Сега даже май я рекламират и по ТВ. Струва към 3 и нещо мисля, че беше... newsm78

 Слагам я на мокра коса, като с намачкване оформям чупките на косата. Ефекта е страхотен  Peace

 Не е обаче от тези твърди пяни, които фиксират и правят косата на клечки.Аз търсех такава, гъвкава и я намерих в лицето на Лонда-та. Купих си и един течен фиксатор за къдрици, който струваше към 11 и нещо лв  Sick, но той фиксира по начина, по който не искам и така и не го ползвам  Stop

# 16
  • София
  • Мнения: 293
Цитат
Аз ползвам пяната за чуплива коса( и не само за чуплива е май) на Лонда. Londa Trend и е името. Сега даже май я рекламират и по ТВ. Струва към 3 и нещо мисля, че беше... newsm78


Купих си и един течен фиксатор за къдрици, който струваше към 11 и нещо лв  Sick, но той фиксира по начина, по който не искам и така и не го ползвам  Stop

От тази пяна и аз съм много доволна. Peace
Бубе, какъв е този фиксатор и как действа?

# 17
  • Мнения: 5 622

 Значи на етикета на Български, който е пише следното:

 Течен гел за къдрици.Идеален за създаване и подчертаване на къдрици. Придава блясък и еластичност.
Приложение: Разнесете равномерно върху леко подсушена коса и доизсушете с дифузер, или оставете да изсъхне.


Отпред на шишето пише NOW Curl Styling

Design Curl
Glaze

Италианско производство е.

На мен лично ми е много силно! Занесох го при фризьорката ми, като ходих последния път и тя ме направи с него и с дифузера, но както казах станах прекалено фиксирана и нагласена, а аз не обичам така.Обичам косата ми да се вее, да е по-естествена, ако ме разбираш.Язък, че се бръкнах толкова пари за тая тъпотия  Close

# 18
  • София
  • Мнения: 293
Мерси за бързия отговор. А да не би твърде много да ти е сложила от продукта върху косата? Thinking

# 19
  • Мнения: 17 407
Повечето продукти за къдрици, както и пяната за коса с много силна фиксация, слепват косата и я правят твърда. Аз оформяне на къдрици ползвам кремове разни.

# 20
  • Мнения: 3 576
За начупване на косата сега ползвам един страхотен гел за къдрици на Liding Style, от фризьорката си го купих.
Много хубаво ми оформя косата, става мекичка, а като намокря малко с ръце развалените къдрици се оправят.

Абе откакто си го купих много се харесвам къдрава и все така ходя, а преди нон-стоп на сешоари ходех.

# 21
  • Мнения: 5 622

 Не знам дали фризьорката е сложила много, но тя самата ми каза, че този препарат е по-силен и по-фиксиращ от лондата. Занесох и идвата, да ги види и да каже кое, какво, що.

 А какви са тези КРЕМОВЕ за къдрици? Моята коса по принцип е чуплива, но аз постоянно я изправям, все изправена ходя, а и след раждането малко ми се махна тази чупливост и сега се нуждая от оформяне на чупките, които са си точно чупки, не къдрици  Wink

# 22
  • Мнения: 5 317
И мен ме интересува каква марка са тези кремове за къдрици и как действат?

Иначе съм доволна от розовата пяната  на Тафт.

# 23
  • Мнения: 17 407
Hair Pudding на Binge - към 7 лв, жълта тубичка. Това е най- доброто, което съм ползвала. МОята коса е много къдрава.

# 24
  • Мнения: 5 622
Hair Pudding на Binge - към 7 лв, жълта тубичка.

 Сега и ако кажеш от къде го купуваш.....

  bouquet

# 25
  • Мнения: 17 407
От един магазин за козметика на пазар Чаталджа,  или  Бонжур. Има и спрей, пак на Байндж-  за къдрици, в лилава опаковка. От него не съм толкоз доволна. И двата продукта миришат страхотно.

# 26
  • Мнения: 5 622
От един магазин за козметика на пазар Чаталджа,  или  Бонжур. Има и спрей, пак на Байндж-  за къдрици, в лилава опаковка. От него не съм толкоз доволна. И двата продукта миришат страхотно.

Благодаря!
А дали ако обясниш, ще мога да анмеря магазина на Чаталджа?  Thinking

# 27
  • София
  • Мнения: 18 679
И моята е чуплива.Когато искам да е права я минавам с пресата, а когато ми се ще вълниста я намачквам с пяната на Л'ореал.Става много красиво, защото косата ми е тъмноруса със светлоруси кичури и с пяната всяко кичурче си стои поотделно на къдричка, абе интересно е Peace
Но вече няма да се правя така, защото Слънчева мама каза, че приличам на овца и имам нужда от сресване smile3518 Така се разстоих tooth

# 28
  • вляво от асансьора
  • Мнения: 1 262
Сега ползвам пяната на Нивеа, за къдрави и чупливи коси-не е лоша.
Преди си вземах от фризьорката едно масло ли беше, силикон ли, кристали ли за коса, и аз не знам точно как се водеше, на Wella, "лунен блясък" се казваше, около 20 лв, беше, че ако не и повече. newsm78.Мисълта ми беше, че оформяше страхотно косата, без да втвърдява къдриците, прави ги гъвкави и със страшен блясък. Peace.Не съм го виждала по магазините, обаче.

# 29
  • Мнения: 17 407
БУБЕ, влизаш в пазара от  страната на светофара на Червения площад. Подминаваш магазините за 1лв, кроасаните БРаво и един голям за козметика. Продължаваш само направо, въпросаният м- н е също голям, на този ред има и магазини за цветя. Дано ме разбра Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт