На море в Гърция 2013 - XII

  • 79 613
  • 783
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 860
Taкa ми оправяте настроението в тази темичка....уникални пейзажи, вкусни салатки и добра компания Grinning
Какво повече му трябва на човек?!
 Hug  Hug   Hug

# 16
  • София
  • Мнения: 721
Записвам се и аз, благодаря на Параход за хубавата тема  bouquet

Anna bel, уау!

# 17
  • София
  • Мнения: 679
Пляяяс   bouquet

# 18
  • софия
  • Мнения: 9 590
идвам и аз

# 19
  • London
  • Мнения: 292
Благодаря на Параход за темата.  bouquet
Едно чисто "запис" си е това, но аз влизам от време на време тук и се ослушвам за другото лято.
А снимките ми сгряват краката, ръцете и замръзналия нос.

# 20
  • Мнения: 550
Благодаря за новата темичка. Чета ви с удоволствие, но за жалост опита ми с Гърция се базира на две посещения - едното на Халкидики, а другото в Паралия Катерини.

Ще се радвам да ми препоръчате изпитан хубав морски хотел (тази година ще избегнем вече посещаваните места и ще търсим други предизвикателства още по-красиви и привлекателни).
Понеже мъжа ми и сина ми са рибари искаме да има и такава организирана възможност от хотела.
Някой може ли да ми подскаже такъв вариант за Гърция?

# 21
  • Мнения: 659
записвам се с намерения за лятна Гърция. Разчитам на вас, за да открия нашето място! Hug

# 22
  • Мнения: 2 255
Параход   bouquet печена и полезна, както обикновено  thumbsup
Аз освен, че мразя да посрещам НГ извън домашна обстановка ...по всички споменати причини ....и някак свързвам Гърция със слънце и море ....така, че се включвам директно в коментарите за догодина  Wink и да не е ....
една синя Лефкада, която ми топли десктопа  Grinning

# 23
  • София
  • Мнения: 5 571
Параход, и аз благодаря за чудесната темичка!   bouquet

За новогодишни пътешествия - и ние не си падаме по това. Въобще зимата сме си основно у дома. Предпочитаме останалите 3 сезона, най-вече лятото за пътувания (за Гърция - пролет и есен най-много ни харесва).  Grinning

# 24
# 25
  • В светлината на слънцето
  • Мнения: 7 927
Снимките от Икария са един път.   bouquet
В Гърция за Нова година - тц. Този период от годината свързвам единствено с други страни, предимно немскоговорящи. На самия празник пък се чувствам най-най-уютно у дома. Но пък отсега съм се замислила за лятото, че тази година ще бъде изключително сложно напасването на ваканции и пътувания. Само през юни ни се събират 4 такива в четирите края на Европа, като едното съм замислила да е именно гръцкото. Как точно ще се случи, комбинирано и с работа, не ми е ясно още. Crazy

# 26
  • Мнения: 1 230
Уникални снимки и чудна тема !  bouquet

# 27
  • София
  • Мнения: 1 902
Момичета,имам нужда от помощ.Моля,който ще пътува към Гърция и има желание да ми помогне,като вземе едно лекарство,да ми пише Praynig

# 28
  • Младост 4
  • Мнения: 91
Запис Peace Аз в момента малко съм поизоставила темата, но само след два месеца ще съм на гребена на планирането за лятото Laughing Даже си имам едно-две местенца заплюти още от миналото лято, подсказани тук в темата. Wink

lulumba, и аз искам в четирите края на Европа за един месец Hug

# 29
  • В светлината на слънцето
  • Мнения: 7 927
lulumba, и аз искам в четирите края на Европа за един месец Hug

То да беше за кеф, добре, ама на две от местата ще е по работа, с минимум свободно време, да не кажа хич. ooooh! Яд ме е, защото се пада точно по времето, когато бяхме планирали едни други ходения, които вече са за кеф.  Crossing Arms И сега трябва да променяме плановете, а така хубаво ги бяхме подредили отсега. Изводът - да не сме си ги правили толкова рано пък. Crossing Arms

Общи условия

Активация на акаунт