Отговори
# 720
  • Мнения: 2 787
Мараба на всички  Hug Hug Hug newsm51 newsm51 newsm51

За Зиз Hug и Рени Hug smile3525 newsm51 smile3525 newsm51

Днес се насладихме на прекрасни ФЕМИР, за мен са си номер 1 и си се вълнувам както ги гледах първия път Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

Зизунчи Hug,  гледам че ще поемаш поста по чл-67 Hug bouquet, успех!
Мен пък много ме кефят комиксите, девиза и главните действащи лица от първата страница, еле па Виповете и духовните вождове Party Party Party, и да не забравиш домашните любимци на диспансера Laughing
Очаквам Дани Hug, Ирчи Hug, Зиз Hug, Релакс Hug и ако има други с нови и свежи идеи за комиксите  Praynig Praynig Praynig

Рени Hug, на теб лека и спорна работа, всичко да направите, както искаш, и ше го полеем, ако имаш нужда от помощ, в неделя мога да се отзова Peace.

Лека и спокойна вечер и приятни сънища! smile3524

# 721
  • Мнения: 0
Аз пък на АФК нямам спомен да съм ревала, а по принцип съм много ревлива... Често ми се случва да започна да преглъщам често-често, дори на сцени на които не би трябвало ама съм си такава... А момента с убийството на Фери го пропуснах, защото синът ми се събуди и тръгна из вкъщи да ме търси, че сънувал нещо...
Преди малко видях в десния крачол на Ренката сцена от последните серии на Езел- тях по случайност ги гледах цели... Става въпрос за момента в болницата когато се бореха за живота на Ейшан и въобще цялата агония която беше и пак взех да преглъщам- ох каква трагедия е този момент.....  Cry
Има една сцена с Али и Езел  ауууууу скъсвам се CryАз отдавна не съм гледала филма/демек не съм ревала по него Laughing/почти на цялата последна ревъ кат идиот Cry ама скоро ще си го причиня че моя не бил гледал баш последните 2 серии ooooh! и искал скоро да ги гледаме Laughing

# 722
  • Мнения: 298
Чакай да отразя големия НАРЦИС Hug Hug Hug и чичеци newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51
Оооо,кога си тръгна Зехра и аз ревах кат магарица,после много ми домъчня и когато Фериха беше в болницата и така седнала на едно диванче  и сам,сама,нямаше си никого и тогава много плаках,ама големия рев беше на гроба на Ферка,ей вярвайте ми целия епизод ревах,пуууу,направо после цял ден ме боляха очите от рев....е,сега кат се сетя и ......... ,толкова емоции ми достави този филм......
Отивам да пийна едно винце и ще гледам "Езел".
Лека за сега Hug
Манче, Hug

Линко  Hug лека.

Е, и на мен ми стана тъжно за Зехра, ама чак пък да рева. Тц.

Но за първа серия на АФКПЕ не мога да си кривя душата, и аз ревах, много беше тъжна  Sad

# 723
  • Мнения: 0

Рени Hug, на теб лека и спорна работа, всичко да направите, както искаш, и ше го полеем, ако имаш нужда от помощ, в неделя мога да се отзова Peace.
Благодаря мила Hug Hug Hug можеш да додеш да пиеш кайве Party аз в събота отварям Laughing

Цитат
Но за първа серия на АФКПЕ не мога да си кривя душата, и аз ревах, много беше тъжна
И там не стана Laughing

# 724
  • Кралица-майка ВлъхоУсойница
  • Мнения: 20 055
Джено, Hug Heart Eyes Hug

Ей как даде идея...РенУ Hug и аз съм на линия...ако имаш нужда от помощ за нещо. Peace

# 725
  • У Диспансера ...♥♥♥
  • Мнения: 36 504
За страдащ Емко,аз бях като магарица там  ooooh! Чак и хълцуках  ooooh! Пък за сополи да не ви казвам,не можеше и дума да стане за прибиране като Серка  Joy Joy Joy
Джейн,комикси направо с пълни сили ще правим  hahaha hahaha Наистина ФЕмир бяха един път днеска,много хубави и двамата спор няма по въпроса  Heart Eyes Heart Eyes

# 726
  • Мнения: 0
Джено, Hug Heart Eyes Hug

Ей как даде идея...РенУ и аз съм на линия...ако имаш нужда от помощ за нещо. Peace

Помощ само при пиене на кафе Hug Hug Hugаааа може и некоя друга идея да дадете Hug

# 727
  • У Диспансера ...♥♥♥
  • Мнения: 36 504
Тия па големи самарянки всичките  hahaha hahaha hahaha

# 728
  • Кралица-майка ВлъхоУсойница
  • Мнения: 20 055
Джено, Hug Heart Eyes Hug

Ей как даде идея...РенУ и аз съм на линия...ако имаш нужда от помощ за нещо. Peace

Помощ само при пиене на кафе Hug Hug Hug
Не само за кафе...аз се отзовавам само свиркай...каквото трябва ще помогна. Peace

# 729
  • Мнения: 0
Joy Joy Joy да бе Mr. Green ние на срещата за перчемите се фащаме Laughing са ше помагат Wink

# 730
  • Варненска клюкарка
  • Мнения: 15 396
Аз пък на АФК нямам спомен да съм ревала, а по принцип съм много ревлива... Често ми се случва да започна да преглъщам често-често, дори на сцени на които не би трябвало ама съм си такава... А момента с убийството на Фери го пропуснах, защото синът ми се събуди и тръгна из вкъщи да ме търси, че сънувал нещо...
Преди малко видях в десния крачол на Ренката сцена от последните серии на Езел- тях по случайност ги гледах цели... Става въпрос за момента в болницата когато се бореха за живота на Ейшан и въобще цялата агония която беше и пак взех да преглъщам- ох каква трагедия е този момент.....  Cry
Има една сцена с Али и Езел  ауууууу скъсвам се CryАз отдавна не съм гледала филма/демек не съм ревала по него Laughing/почти на цялата последна ревъ кат идиот Cry ама скоро ще си го причиня че моя не бил гледал баш последните 2 серии ooooh! и искал скоро да ги гледаме Laughing

Ренка, аз пък цели само последните 2 съм гледала. Иначе само съм местила канала отвреме навреме да го поглеждам, но тъй като по БТВ вървеше Фатмето, Езел-а тогава не ми направи впечатление- язък Rolling Eyes Страшен филм...
Не съм гледала тази сцена за която пишеш, но съм казвала мнението си, че без Баръш Фалай филмът нямаше да е същия-невероятен образ направи актьорът Heart Eyes Мисля също и че в момента е крачка назад с образа който играе в ПО- нещо като добрия адвокат не ми се нрави толкова, колкото в образа на  Али керпедена...

# 731
  • У Диспансера ...♥♥♥
  • Мнения: 36 504
Joy Joy Joy да бе Mr. Green ние на срещата за перчемите се фащаме Laughing са ше помагат Wink
Ама а де,то да може те издебнат от засада да знаеш  hahaha hahaha

# 732
  • Кралица-майка ВлъхоУсойница
  • Мнения: 20 055
Joy Joy Joy да бе Mr. Green ние на срещата за перчемите се фащаме Laughing са ше помагат Wink
Тая па сухарка... Mr. GreenЧовек иска ти помогне безкористно и от сърце...тая па за перчемите сме се фащали...за кои перчеми ма РенУ? Mr. Green Яле па твоя... Joy Joy Joy Joy Joy

# 733
  • У Диспансера ...♥♥♥
  • Мнения: 36 504
Ся тая Преслава,що трябваше да ходи при Слави с кучето си,все едно само тя има померан ,пуууу то бива лиготии ,ма това нейното на нищо не прилича  ooooh!

# 734
  • Мнения: 0
Аз пък на АФК нямам спомен да съм ревала, а по принцип съм много ревлива... Често ми се случва да започна да преглъщам често-често, дори на сцени на които не би трябвало ама съм си такава... А момента с убийството на Фери го пропуснах, защото синът ми се събуди и тръгна из вкъщи да ме търси, че сънувал нещо...
Преди малко видях в десния крачол на Ренката сцена от последните серии на Езел- тях по случайност ги гледах цели... Става въпрос за момента в болницата когато се бореха за живота на Ейшан и въобще цялата агония която беше и пак взех да преглъщам- ох каква трагедия е този момент.....  Cry
Има една сцена с Али и Езел  ауууууу скъсвам се CryАз отдавна не съм гледала филма/демек не съм ревала по него Laughing/почти на цялата последна ревъ кат идиот Cry ама скоро ще си го причиня че моя не бил гледал баш последните 2 серии ooooh! и искал скоро да ги гледаме Laughing

Ренка, аз пък цели само последните 2 съм гледала. Иначе само съм местила канала отвреме навреме да го поглеждам, но тъй като по БТВ вървеше Фатмето, Езел-а тогава не ми направи впечатление- язък Rolling Eyes Страшен филм...
Не съм гледала тази сцена за която пишеш, но съм казвала мнението си, че без Баръш Фалай филмът нямаше да е същия-невероятен образ направи актьорът Heart Eyes Мисля също и че в момента е крачка назад с образа който играе в ПО- нещо като добрия адвокат не ми се нрави толково в сравнение като Али керпедена...
Аз Езел първо изгледах за има няма 5 дена Laughing и после Фатмето го почнах/първия ми онлайн филм /ма само 6 месеца хванах Laughing тази сцена е в последния еп когато се сбогуват двамата Cry преди да отиде в болницата PeaceЗа Баръш нямам думи Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт