ВМ-НВХ, част 68

  • 51 466
  • 752
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 1 809
Облаче,
Скрит текст:
Бих се изправила пред тях и в прав текст да попитам какъв е проблемът. Щом те хапват боклуци си е за тяхното здраве. Или ще се яде в офиса кой от каквото има нужда, или изобщо да не се яде, за да не мирише на никой. Crossing Arms
Егати и колегите! Ще ме извиняваш, понеже каза, че са разбрани хора, но това за мен влиза в графа дребнавост и капризи.
И аз щях да напиша същото. Дори се чудя дали не го правят нарочно по някаква друга причина?
Л не С, браво! Страхотен резултат. Peace

# 706
  • Пловдив
  • Мнения: 1 665
Облаче, много неприятно това с колегите. В крайна сметка това за мен си е нещо като дескриминация - те могат да набиват каквото си искат с каквито си искат миризми, а ти не.  Crossing Arms
Не мисля, че трябва да се криеш и чак пък толкова да се съобразяваш. Мисля, че това наистина е прекалено, та чак дребнаво. За пръв път чувам някой да споделя, че миризмата на варени яйца го дразни чак толкова. Че пък и всички да ги дразни. Дали наистина зад тези претенции не стои нещо друго? newsm78
Л не С, браво! Страхотен резултат.  Peace

# 707
  • София
  • Мнения: 10 858
Дали наистина зад тези претенции не стои нещо друго? newsm78


И аз мисля нещо такова, невъзможно е храната да е дразнител.
Друга е причината и е на личностна основа, според мен.
Много неприятно.
Облаче, кураж  Hug

# 708
  • Мнения: X
Облаче, тия са невероятни ... да не продължавам, че все цинизми ми идват
 #2gunfire

# 709
  • Мнения: 546
И при условие, че правиш всичко, за да им угодиш  #Cussing out Предварително готово, в кутийки, готова си да се храниш навън в студа като куче, само и само да са добре. Тия хора....нямам думи.
Ей сега ми влезна един в офиса, така миришеше на цигари... Sick и както ми е и лошо... какво да го изгоня ли... Храни си се с каквото ти е вкусно и си ги пускай покрай ушите. Ще мърморят, ще подмятат, пък ще свикнат. Лошото за теб е, че май си доста чувствителна и мила. Ако беше по-дебелокожа и им се опънеш, едва ли щяха да те тормозят. И аз съм била обект на тормоз в продължение на почти година. Ми не издържах - смених работата. Всяка вечер се прибирах, гледах в една точка и плачех. Не искам и да си спомням какво ми беше. И аз бях новата, която трябваше да се съобразява с всички. Не им се давай. Колкото по-рано им покажеш, че държиш да зачитат правото ти на избор и да не навлизат в личното ти пространство, толкова по-леко ще преминеш през това  Hug

# 710
  • Мнения: 5
Аз обичма да си нося широките дрехи, при мен не се получава много широки, защото свалям/качвам по няколко до 10 кг.
Леми, недей да се измъчваш зради дрехи, това е много безмислено. Ти си по-важна и по-хубава каквато си от която и да е дреха.  Hug

Скрит текст:
Много ми е мъчно заради обядването в офиса, взех мерки да се храня съвсем дискретно, нося си в кутия предварително нарязана храна, храня се бързо, похлупвам си кутията, и пак им мирише и ми подхвърлят, че бил тежък въздуха и не можели да си обяснят защо.  Tired Извинете, че се оплаквам все заради това, писна ми вече обаче.
Облаче,не се притеснявай.Аз бих редувала кисело мляко,закв.сметана,нарязан кашкавал,шунка,сурови ядки.Ако и след това мрънкат,бих спряла да се съобразявам с тях,просто защото оплакванията им ще са безпочвени!

# 711
  • Мнения: 20 248
Пинкито, Облачето, явно да, още не ми се е отворила душата. С коледните намаления се надявам и това да стане и да ми дойде музата.  Hug

# 712
  • Мнения: X
Момичета, много ви благодаря за подкрепата!  Hug Знам, че на пръв поглед не е голям проблем, но аз съм много миролюбив човек и се притеснявам от такива ситуации. Мислих как да постъпя и изведнъж ми просветна. Всъщност проблема не е в храната, друг е, но не е мой , а си е техен. Разни женски дребнавости най-общо казано. И си го изкарват по този начин. Това е единственото логично обяснение. Вече съм по-спокойна, ще си ям, ще проветрявам и това е. Нито ще ходя на балкона, нито ще излизам от офиса. А те да са живи и здрави и да си решават проблемите.  Simple Smile

# 713
  • Мнения: 2 677
Облаче, само така  Hug

# 714
  • Мнения: 5 459
Да, депресията също не е за пренебрегване сред негативните ефекти. Абе, лоша работа са статините Sad

Скрит текст:
И тук искам да си изпрося положителни мисли, защото си предадох големия превод Wink
Не само, че не е за пренебрегване, напротив-страшно нещо е депресията и аз буквално се хващам като удавник за сламка за този начин на хранене  Cry

 Hug Hug Hug Ще се справиш! Просто се успокой и се храни!

Може би няма да е лошо да направя един примерен списък с позволени храни: всички водве месо и риба, всички видове яйца (не само кокоши), добре узрели сирена и кашкавали, заквасена сметана, кисело мляко, масло, зехтин, кокосово масло - за готвене, + ако имаш възможност авокадово, какаово, сусамено, орехово от време на време, ядки (орехи, лешници, бадеми, бразилски орехи, шам фъстък), кокос, авокадо, всички зеленчуци, растящи над земята, както и моркови, ряпа, алабаш, хрян, несладки плодове (горски, лимони, ягоди, малини, къпини), кайсии, цитрусови. Можеш да използваш каквито и да било подправки, но нека бъдат натюр, а не с подобрители (тип сос Маги или Вегета), защот остимулират апетита. Избягвай всякакви зърнени, дори овесени ядки, всякаква захар (бяла, кафява, мед, фурми), всякакви фабрични меса (колбаси, бекони, кренвирши и т.н.), полуфабрикати ("хапки") и прочее фабрични храни, както и всички захарни изделия и млечни "шоколади".

Винаги можеш да си направиш сама блат за пица, палачинки от яйца, солени крекери от печени сирена, спагети от тиквички и краставици, питки от яйца ("опалянки"), десерти със смлени ядки или кокос вместо брашно. Задължително суплементирай с вит. Д! Той е най-големият лек срещу депресия. Щом имаш депресия, явно нивата ти са много ниски. Най-добре върви на лаборатория да ти изследват нивата в кръвта. Момичетата да напишат как точно се наричаше тестът?

Успех! Ще я пребориш! Sunglasses
Благодаря ти много. За жалост в списъка я няма моята любима горчица без която не сядах на масата, но ще го преживея  Simple Smile

# 715
  • Мнения: 126
Само така, Облаче! Искрено се зарадвах на решението ти! Hug Браво! Hug Hug Hug
Аааа, егати пуйките заспали! То беше ясно, че нещо друго ги тормози. Ако човек е в мир със себе си, една миризма /и то от яйца/, не би го накарал да мърмори непрекъснато. #2gunfire
Теглиш им една, пък каквото ще да става. За твое добро ще е, каквото и да е то! Hug

# 716
  • Пловдив
  • Мнения: 1 665
alinna, можеш да ядеш горчица!Аз напоследък също съм й голям почитател. Открих една със сравнително читаво съдържание, а освен това има 6,8 гр въглехидрати на 100 грама. Така че и от тази гледна точка също е приемлива!  Peace Аз лично на едно ядене не изяждам обаче повече от 1 чаена лъжичка обичайно.
Облаче, само така! Peace  Hug

# 717
  • Мнения: 5 459
alinna, можеш да ядеш горчица!Аз напоследък също съм й голям почитател. Открих една със сравнително читаво съдържание, а освен това има 6,8 гр въглехидрати на 100 грама. Така че и от тази гледна точка също е приемлива!  Peace Аз лично на едно ядене не изяждам обаче повече от 1 чаена лъжичка обичайно.
Облаче, само така! Peace  Hug
как се казва тази горчица

# 718
  • Мнения: 1 809
Облаче, я горе главата! Hug Да се фръцкат и капризничат у тях ! Хапвай си и изобщо не си го слагай на сърце. Като им пречи, те да си намерят лесното! Абе колкото повече човек е деликатен и внимателен, толкова все ще се намери някой да му се качи на главата. Пфу, ядосах се и аз. #Cussing out

Нещо не ми се ядеше месо и яйца, та си задуших салатен зелен фасул с обилно масло. После му сложих 2 лъжици квасена сметана и си хапнах екстра.


Пожелавам ви лека и спокойна нощ! Hug

# 719
  • Мнения: 5 459
А пък аз не мога да намеря темата с рецептите  Embarassed

Общи условия

Активация на акаунт