Отговори
# 690
  • Мнения: 1
И аз направих АКК, разходих Съра и Лейдито, пихме страхотно лате и вече се готвя да слънчасвамм Nature Sun With Face Nature Sun With Face Nature Sun With Face

Готвят голям туит за АФК на 21.11 от 18.30 ч



Ако някой се интересува, има промяна и при ASK, сменили са някакъм директор, новата е Nisan Akman.
Само не почвайте, че това е мъка и така нататък, сериала си се снима и на мен много ми харесва. И никъде никой не е споменал, че ще го стопират, а само в някои теми се пишат такива предположения. #Cussing out
И тъй като повечето пишете, че не го гледате, пък взимате отношение, не разбирам как го правите. newsm78 Crossing Arms
Хазал прави страхотна роля, вижте само как играе и направете сравнение с когото искате, готова съм да споря и то с аргументи Peace

Мармиши Hug, аз съм от приятелите Laughing, страхотни снимки, винаги съм искала да видя морето като е студено, ама....
waveyАз също гледам АСК и ми харесва историята. Мъжката част от артистите не съвсем,но и не ме дразнят. А Хазал е прекрасна.  Hug

# 691
  • в подножието на планината
  • Мнения: 8 098
Ох, тръстиката вкъщи край няма... ooooh!

Петрова, Hug и аз хвърлих едно око на първа серия...на първата им среща, на запознанството... Mr. Green

Джейн, Hug и аз гледам АШК, само последната серия още не съм я догледала,  харесва ми играта на Хазал, а за визията и да не говорим, ослепителна е...сюжета също е интересен, но Хакан не мога да го приема още...много ми е трудно и това е... Rolling Eyes

Клоди вече влиза много рядко в темата, сигурно покрай бизнеса й така ще е... Sad

Сега вече съм готова за Слънцата...дано нета ми да е наред... Praynig Praynig Praynig

# 692
  • Варненска клюкарка
  • Мнения: 15 569
Сменения т.н.  "директор" означава, че е сменен режисьора на сериала. А за другото както съм казвала много харесвам Хазал, прелестна е, много нежна, но тези двамата до нея ме вадят от обувките.Единия играе, но изтръпвам от ужас, като се наведе към нея да не вземе да я целуне Sick Sick Sick а другия не може да играе  Rolling Eyes
Казвала съм го и пак ще го кажа, този сериал няма шанс да оцелее, и колкото по-бързо Хазал се махне от там, толкова по-бързо има шанс да попадне на нещо което наистина си струва. Както казах и преди, с продукти за попара, няма как крайния резултат да бъде лазаня Peace Просто не се получава- каквото и да променят, динамика на събитията може и да има, но не и действие...истинско движение... Прекалено много оптични филтри се използват, пестят от качествено осветление- аз обичам да ми синее и зеленее, но тука е прекалено Rolling Eyes Грешката е изначална- Хакан и Джан
Джени, това че не гледаме, не ни пречи да си коментираме, така, както и други неща си коментираме, без да ги гледаме. И сега, ако си мислиш, че харесвам ПО, ще кажа, че не го харесвам и него- прекалено ми е тийн, на места Чаатай ми е неубедителен,преиграва.... но просто съм жена и там си пълня очите с него...макар, че и това вече не ми е със същото качество като преди:oops:
На пролет ще започнат да излизат новите сценарии и ще се правят кастинги- вярвам, че тогава ще е нейното време...дано Praynig както казах, харесвам Хазал, но към този момент така виждам нещата, лично мнение  Peace

# 693
  • Мнения: 21 201
Аз съм една от тези, които не следят АШК редовно но му хвърлям по едно око заради Хазал и вземам отношение( но в тази тема, защото тук си пишем без ограничения, самото име на темата го позволява), защото съм в час със събитията в сериала дори и без да го гледам съсредоточено от-до. Така или иначе бързо се схваща случващото се в АШК без да са нужни каквито и да са усилия от страна на зрителя та дори, и да пропусне някой епизод.
Аз лично засега не съм пропускала серии но ги гледам разводнено.
Не знам кой къде е писал, че, ще сменят часа му на излъчване, а и за мен честно казано е без значение в кой ден, ще е и в кой часови пояс.
Хазал е брилянтна като Азра, въпреки, че на моменти като игра ми напомня на Фериха.
Не знам дали е мъка или не, не ме интересува техния работен процес какъв е, но за да сменят някой директор...../режисьор или актьор например, винаги има основателна причина за това.
Аз пък си гледам с удоволствие ПО не само заради познатото лице на Чаатай а и заради други от актьорския състав, които много харесвам, докато в АШК само Хазал не ми е достатъчна за да ме завладее сериалът й както например ПО, но пък много си я харесвам и само заради нея отделям внимание на АШК та дори и да не е достатъчно.
Казвала съм го и преди и отново, ще го направя, не съм ничия фенка и не бих гледала нещо само защото трябва ако не ми допада независимо кой участва.

Последна редакция: нд, 17 ное 2013, 18:12 от Neidjal

# 694
  • Кралица-майка ВлъхоУсойница
  • Мнения: 20 055
 smile3507

# 695
  • Мнения: 34
завалих новата тема  Peace сега мераба и бурда  wavey wavey wavey wavey wavey
днес от много задължения немога да си дойда у диспансерчето значи Flutter
добре че сте били кротки и на бързо ви изчетох Wink за аблата нищо няма да казвам,щотУ ми е табу тема тя #Cussing out и хич нема да и отделям време що'т не заслужава Sick
де го намериха тия дръпнатите ашкъма бе Wink инък пък нахилен го гледам Laughingа прическата е трепач Crazyгледам повечето сте са баняли вече  newsm37 аз след малко ще я свърша тая работа Flutter
Бабето сигурно изтрепа родата #2gunfire #2gunfire #2gunfire кЪкто бешИ набрала Joy Joy Joy
Мари Hug ноемврийското моренце го видях още снощи у фейсо Party другия път и нас да водиш WinkГабче Hug губиш ми се нещо от трасето тия дни,добре че е татю та да знам че ни съм сама с гъркините Hug Hug Hug
видях за големия тренд на АФК Winkполудяли са феновете Wink кой го прави  newsm78
и като казах АФК чек да постнем една стара,ама готина фотка от края на сериала Peace

                

# 696
  • Още у мъглата ...
  • Мнения: 21 164
Аз също гледам, когато мога да гледам АШК онлайн, по същия начин, като Приливите, общо взето история в картинки, щото в турския ме няма, добре, че имаме помощ от приятел (Ирка Heart EyesLaughing
Но добрите актьори могат да разказват историята дори само с очи и с езика на тялото, а ние си ги знаем - Чаги иХазал  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
Някак си не ми липсва пълния превод, защото чак толкова не съм се привързала към сериалите, кефят ме основно Чаги и Хазал  Heart Eyes
Та на базата на техните отлични изпъления и красота(тук Хазал води на Чаги Peace, много е хубава), не мога да не бъда гневна за партньорите им - Хакан и Серка  #Cussing out #Cussing out
И всъщност неудовлетворението ми от техните партньори ме прави да не съм привързан фен към сериалите им, не ми дава тръпката да чакам с нетърпение или пък да гледам повторения  Grinning Peace

Та затова ФЕМИР ФОРЕВЪР  Grinning Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 697
  • Варненска клюкарка
  • Мнения: 15 569
Бел, ще покаже времето кой с кого и докога  Rolling Eyes Аз си казах мнението за Серка. Не я харесвам, но ако е верен слуха за мъжа, не я обвинявам изобщо  Naughty Въпросният бизнесмен е за бой, ама нейсе  Tired

И двамата са за бой. Основно той - да, а тя какъв го дири при женен мъж с дете. Ако толко я иска - да се развежда и после да си ходи с него. Ама не им стиска. Та, за мен, и двамата са за тупаник.

Но, в крайна сметка всичко е въпрос на гледна точка - нз дали гледахте черната Златка какви ги дрънкаше един ден във ВБ
Скрит текст:
за жената на нейния също женен възлюбен. Иначе тя била много вярваща и много добър човек и не му поставяла ултиматуми. Оня сам зарязал жена си, ама видиш ли си е още женен. Та такива ми ти работи  ooooh!



Знам, че в средите на шоубизнеса и богатите в Турция цари небивал разврат- така съм чела и чувала. Мисля и че това е една от причините бащицата на нацията да се опитва да свие малко сърмите на тези дето рипат в тези среди ....
Ако не беше Серка, ще ше да е с с друга въпросният, но смятам, че и тя е виновна колкото него, след като знае за семейството му. Чела съм, че тя живее с майка си, а господина си живее в Анталия, но щом не му тежи да хвърчи насам-натам, заради Серка....добре поне, че се водят да си се гледат  Crazy  на хотел( в едно от предните си мнения постнах линка със снимките къде влизат и се вижда табелата със звездите)

пп Ох тази Златка, като я слушам, ме хваща срам от нене си, че го правя.....Букурещ, столица на Брюксел  doh doh doh

# 698
  • Още у мъглата ...
  • Мнения: 21 164
Ей ма бре, Жани  Hug Heart Eyes Heart Eyes, тъдява съм, ама ме цепи много яко тиквата (аз си знам от какво - от преспиване  Joy Joy), та затва съм тука има, тука нема  Laughing

Не разбрах за тага кой го прави, ама всъщност няма и голямо значение, важното е да стане  Grinning Heart Eyes Heart Eyes

# 699
  • Мнения: 16 938
Релакс ти откъде знаеш че вече не са го видя ли преди аз да пусна снимките. Mr. Green

# 700
  • Още у мъглата ...
  • Мнения: 21 164

Ай, добре си се наспала  Mr. Green  Hug

# 701
  • Мнения: 18 785
АШК-а и аз го гледа,сериала си е супер,има интрига,актьорите ми харесват без 2-ма - Керемчо( него го изтрайва не ми е проблем) и приятелката на Азра( е тая вече ми е смърт просто,от един др сериал още не я понасям). та хубав си е сериала Небахат и Хазал са прелестни, другата актриса (главна) също е добра и много ми е симпатична,но и тя не стой добре до Хакан. Брат й като визия не ме кефи,но характера му е готин и с Азра ще са супер двойка  Peace и така  Mr. Green

# 702
  • Мнения: 4 677
здравейте и от мен момичета и аз най сетне да се запиша в новата тема то не остана много до края вие направо я изписахте много сте бързи
и да снимката е трепач Zhana Georgieva  много е готина благодаря че я сподели с нас
я кажете сега гледахте ли епизодите в четвъртък? какво ще кажете Емир и Фериа не бяха ли много сладки на острова? трябваше да си останат там

# 703
  • Кралица-майка ВлъхоУсойница
  • Мнения: 20 055
Мерси Hug  Heart Eyes Ама Габо, да не ми завидЕ... Mr. Green Joy

Ама ми я нема лелечето с кафенцето...та си правих сама. Laughing

# 704
  • Мнения: 21 201
Мерси Hug  Heart Eyes Ама Габо, да не ми завидЕ... Mr. Green Joy

Ама ми я нема лелечето с кафенцето
...та си правих сама. Laughing


Ида лелче пристигам, ама съм с пътническия влак, че днес много домашна тръстика. То готвене, пране, чистене, учене по Математика с дечко, ееееее, ми и аз душа нося пък, Crossing Arms изморих се.
Буйрум, да ти е сладко.

Общи условия

Активация на акаунт