Отговори
# 735
  • Мнения: 10
даже установих че и аз съм участник в групата без да знам тьойбе тьойбе Joy Joy Joy Joy Joy

Аз те поканих,слънчице...те ти се кефеха на колажите...  love001
Как сте милички?Пуши ми главата,но скоро трябва да си се върна в диспансера  newsm78
Обичам ви!!!!!


# 736
  • Мнения: 2 787
Ето хаберче за Серка и женения, дето и той я зарязва Mr. Green

http://televizyongazetesi.com/serenay-sarikaya-is-hayatinda-sans … tter#.Uojzg6Uq8ZY

и превод с транслатора

Скрит текст:


BUSINESS LIFE lucky but very unlucky in love SERENAY SARIKAYA Sunday 17 November 2013 07:01:46  Bookmark and Share
BUSINESS LIFE lucky but very unlucky in love SERENAY SARIKAYA
 Murat Sarikaya, lover, wife, Angel Süğlün Serenay Süğlün'ün freaked out ... Who is the new darling Murat Sarikaya Süğlün Serenay detail here ...

In 2011, a series of Tides Serenay Sari actress is the star of another series Tolgahan Sayışman'dan Reserved.

Sarikaya 2 years Serenay his statements, 'I'm alone. Men have the confidence problem. The other party is difficult to reach me 'he said.

Serenay businessman Murat Sarikaya Süğlün the previous night in Antalya (44) and displayed in Cihangir.

Süğlün'le angel who is married with a daughter and a hotel restaurant in Taksim Süğlün'le Murat Sarikaya Serenay eating alone, businessman vehicle rode on departure.

'Nest for her to break down'

Live love lover married to beautiful actress appeared in 1.5 years. He is married and the father of two children Angel Süğlün Murat Süğlün'ün the immediate vicinity of his wife, said: 'My husband made a mistake. But it did not last long. We had a fight. To me, 'Do not worry, I'll finish, "he said. Never think of divorce. That girl is my home for the break down. '

Midpoint Restaurant and Murat Sarikaya Süğlün Serenay met in 2010 in Antalya. The duo was known in Antalya forbidden love. Love Zone out a few times.

ПО май се превръща в мюзикъл newsm78
Тома за кариокето и аз го четох, и точно както го казва Габи Hug, а да ти кажа напълно споделям мнението  ти за Еджеето, даже първия снимачен ден я бях пуснала с мазната и ненарешена коса ooooh! ooooh! ooooh! ooooh!, ама ме оплюха де Whistling

# 737
  • Мнения: 34
даже установих че и аз съм участник в групата без да знам тьойбе тьойбе Joy Joy Joy Joy Joy

Аз те поканих,слънчице...те ти се кефеха на колажите...  love001
Как сте милички?Пуши ми главата,но скоро трябва да си се върна в диспансера  newsm78
Обичам ви!!!!!




Снежи видях мила,но незнаех че съм в групата Peace мерси за поканата,ама не съм я отразила нещо Blush идвай си по бързо,а и Неви води вече на сам Hug Hug Hug

# 738
  • Мнения: 21 201
Много са си добре Еджето и Мелек щом от боза ОК правят вървящ и гледан турски сериал.
Усетиха се, че двамата са добър тандем в пеенето и сега, ще се възползват максимално от ситуацията+свиренето на китара на Яман в бъдеще, ще си е направо супер.
Снежи, wavey тъкмо в другата тема Вани пита за Неви и аз и обясних, че двечките не сте се вясвали.
Статията за Серенай стана като статиите за кг на Хазал и наркоаферата, в която се забърка Чаатай...все едно и също, нищо ново под слънцето, повтарят все едни и същи неща до втръсване и всеки път ги "доукрасяват" с жълтини. ooooh!

# 739
  • София
  • Мнения: 30 206
Охоооооооо, ето в кое караоке са били след 02ч. и са се прегръщали. Вече има и снимков материал- фрагман  Joy Работата стана като почерпката за РД на Чачи, която уж донесъл с торбите, а се оказа Яман  Laughing

# 740
  • Още у мъглата ...
  • Мнения: 21 164
и то вярно днеска неделя мой са къпите след тва не!!!
Ам чи тъй де, неделя ден за къпане  Mr. Green Joy А и Теляков днес свободен, няма сетове  Joy Joy Joy

# 741
  • Още у мъглата ...
  • Мнения: 21 164
даже установих че и аз съм участник в групата без да знам тьойбе тьойбе Joy Joy Joy Joy Joy

Аз те поканих,слънчице...те ти се кефеха на колажите...  love001
Как сте милички?Пуши ми главата,но скоро трябва да си се върна в диспансера  newsm78
Обичам ви!!!!!




Снежи  Hug Heart Eyes Heart Eyes
Радвам се, че се вестна, ама хайде идвай си по-редовно вече   Hug
Ииии, пък се и изкефих, че си ползвала мое Хазатайско колажче в твойто колажче  Hug Heart Eyes
Ама така де, и сме най-красиви и сме най-добри  Party Party Party

# 742
  • Мнения: 0
mandyto
АФК е 67 оригинални епизода, после е продължен като АФКПЕ с епизоди от №68 до №72 вкл. След това е започнат ПЕ, който е с 8 епизода и до там. Дано съм те осветлила! thumbsup

Благодаря Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт