Отговори
# 720
  • Още у мъглата ...
  • Мнения: 21 164
оххх отвАам да се обличам,че тая вечер мисля да библиутекосвам  ooooh!
Слънцата ще ги пропусна а толко им се точех цяла седмица  #2gunfire

Ти до ся гола ли беше, бре, та се сети да се обличаш  Mr. Green Heart Eyes Joy Joy Joy

# 721
  • Мнения: 34
Габче Hug ний като не сме от слънчасалите,мо'йм сЪ метним при татю Joy Joy Joy Joy Joy

# 722
  • Мнения: 18 785
Габче банях се и аз ама викам ай да не се фала  Joy Joy

да почерпя,че няма остане  Peace
Скрит текст:

# 723
  • Още у мъглата ...
  • Мнения: 21 164
Габче Hug ний като не сме от слънчасалите,мо'йм сЪ метним при татю Joy Joy Joy Joy Joy

А мчи, тъй ша стани, май, то иначе кат сирачета ша сме в темата  Joy Joy Joy Joy

# 724
  • Още у мъглата ...
  • Мнения: 21 164
Габче банях се и аз ама викам ай да не се фала  Joy Joy

да почерпя,че няма остане  Peace
Скрит текст:

Чай и аз да не са фала, ама отивам да са баням  Mr. Green Joy Joy Joy

# 725
  • Мнения: 34
Габче Hug ний като не сме от слънчасалите,мо'йм сЪ метним при татю Joy Joy Joy Joy Joy

А мчи, тъй ша стани, май, то иначе кат сирачета ша сме в темата  Joy Joy Joy Joy



къз и тук бая от колажите ни има https://www.facebook.com/groups/534126726671536/photos/ и на Снежи също Peace Peace Peace

# 726
  • Мнения: 34
даже установих че и аз съм участник в групата без да знам тьойбе тьойбе Joy Joy Joy Joy Joy

# 727
  • Мнения: 18 785
айде сладурчета бай бай до по късно  Hug

# 728
  • Още у мъглата ...
  • Мнения: 21 164
Ох, преди банята да ви метна едно от туити, пък ако каже някой и какво си мисли хлапето  Laughing newsm78



После ще разгледам фейсчето и участието ни, тенкс , Жани  Grinning Heart Eyes

# 729
  • Още у мъглата ...
  • Мнения: 21 164
айде сладурчета бай бай до по късно  Hug

Айде, Верче, приятно четене с приятни хора  Grinning Hug

# 730
  • Още у мъглата ...
  • Мнения: 21 164
Уф  Sick Мали хубавицата, тва направо като за плашене на децата да слушкат  ooooh! Shocked Mr. Green hahaha hahaha hahaha

# 731
  • Мнения: 34
Medcezir 10 Bölüm Fragman

# 732
  • У Диспансера ...♥♥♥
  • Мнения: 36 526
Те любовта кат не могат да докарат ся само ще пеят  ooooh! И аз от миналата седмица чета из сайтовете за тва караоке,и викам тия па кво караоке дърдорят,а то за тоя епизод ставало въпрос  ooooh!

# 733
  • Още у мъглата ...
  • Мнения: 21 164
Те любовта кат не могат да докарат ся само ще пеят  ooooh! И аз от миналата седмица чета из сайтовете за тва караоке,и викам тия па кво караоке дърдорят,а то за тоя епизод ставало въпрос  ooooh!

Абе те първо бяха пуснали преди 2 седмици снимка, все едно са били някъде на караоке, ама не, че е от сериала  Mr. Green А кво излезе, че си е от сериала  Joy Joy Joy Joy

Айде след малко идвам, че и мойто баньосване стана като леката ми нощ  Joy Joy Joy

# 734
  • Мнения: 11 820
и то вярно днеска неделя мой са къпите след тва не!!!

Общи условия

Активация на акаунт