Срещи с други жени.

  • 10 843
  • 296
  •   1
Отговори
  • Мнения: 280
Ако двама души имат връзка от 6, 7 години и мъжът се сваля с други жени , какво значи това? Значи, че връзката е изчерпана и търси нещо ново, но не иска да се откаже от старото или пък просто разнообразява. Под свалки с други имам предвид излизане на срещи с други жени , а не просто чат свалки.

# 1
  • Мнения: 21 217
Значи, че трябва да си потърсиш друг мъж, преди той да си е намерил друга.

# 2
  • Мнения: 18 569
Хипотетично ли питаш? Не беше ли на 16 г ?

# 3
  • Мнения: 280
Не става въпрос за мен в случая.

# 4
  • Мнения: 3 350
А той крие ли за изневерите ? Ти случайно ли разбра или не ги крие ?

# 5
  • Мнения: 280
А той крие ли за изневерите ? Ти случайно ли разбра или не ги крие ?

Крие ги да

Поне според това, което знам все още не е точно изневяра, а само срещи с целувки и така нататек.

# 6
  • Варна
  • Мнения: 36 428
Означава, че е отворил широко вратата към свободния живот. И половинката му следва да я тръшне след него и да го зачеркне.

# 7
  • онче бонче бонбонче
  • Мнения: 15 381
Значи, че си е видял грешката и че се е оженил твърде рано. Поне пари в къщи вкарва ли достатъчно че да се брои как има някакъв принос за съществуването на семейството?

# 8
  • Мнения: 280
Значи, че си е видял грешката и че се е оженил твърде рано. Поне пари в къщи вкарва ли достатъчно че да се брои как има някакъв принос за съществуването на семейството?


не се е оженил. Връзката е без брак, без дете

# 9
  • Мнения: 2 473
Означава единствено, че титулярката е глупава, меко казано.

# 10
  • Мнения: 3 350
А той крие ли за изневерите ? Ти случайно ли разбра или не ги крие ?

Крие ги да

Поне според това, което знам все още не е точно изневяра, а само срещи с целувки и така нататек.
Ами той обича жена си. Очевидно не е тръгнал да си търси сериозна връзка, просто си флиртува човека, лошо няма, но щом се крие, значи се страхува жена му да не разбере, което значи че не иска да я загуби, заради някакви несериозни закачки. Тя му е важна, с другите се разнообразява.

# 11
  • Мнения: 280
А той крие ли за изневерите ? Ти случайно ли разбра или не ги крие ?

Крие ги да

Поне според това, което знам все още не е точно изневяра, а само срещи с целувки и така нататек.
Ами той обича жена си. Очевидно не е тръгнал да си търси сериозна връзка, просто си флиртува човека, лошо няма, но щом се крие, значи се страхува жена му да не разбере, което значи че не иска да я загуби, заради някакви несериозни закачки. Тя му е важна, с другите се разнообразява.

не му е жена все още

# 12
  • Варна
  • Мнения: 36 428
Ако е умна, няма и да се навие да му стане такава.

# 13
  • Мнения: 3 350
А той крие ли за изневерите ? Ти случайно ли разбра или не ги крие ?

Крие ги да

Поне според това, което знам все още не е точно изневяра, а само срещи с целувки и така нататек.
Ами той обича жена си. Очевидно не е тръгнал да си търси сериозна връзка, просто си флиртува човека, лошо няма, но щом се крие, значи се страхува жена му да не разбере, което значи че не иска да я загуби, заради някакви несериозни закачки. Тя му е важна, с другите се разнообразява.

не му е жена все още
Но е жената, която обича, очевидно, щом е с нея, а не с някоя друга.

# 14
  • София
  • Мнения: 17 061
Означава, че е изневеряваща свиня и трябва да му се покаже вратата. Нищо повече, нищо по-малко.

Общи условия

Активация на акаунт