Отговори
# 585
  • В света на мечтите... ❤
  • Мнения: 4 388
Лека,Верче Hug Hug Hug

 Joy Joy Joy
Скрит текст:

# 586
  • В света на мечтите... ❤
  • Мнения: 4 388
 smile3521  newsm62
Скрит текст:

# 587
  • Още у мъглата ...
  • Мнения: 21 164
Ох, приспа ми се нещо  Rolling Eyes

Дани  Hug Heart Eyes

Лека нощ от мен, кукавелки  Hug Hug Hug Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

И от ФЕмирчетата  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 588
  • В света на мечтите... ❤
  • Мнения: 4 388
Лека,Габии и сладки сънища  Hug Hug Hug

Аз ще повися още малко и после след това също ще се хоризонтирам  Grinning

# 589
  • Мнения: 34
изпокапахте като круши значи Peace Peace Peace
Карнобатските стафиди и те ги няма ник'ви Joy Joy Joy Joy
Проф Hug стига сЪ веси на балконя,слизай вечи че Ренатка каза:''много поздрави от Тексаските каубои и местните говеда'' Joy Joy Joy Joy Joy
Габче лека мека и полека  Hug Hug Hug
освен и аз да ви кажа ии геджелер и тиха стъпка към легълцето Stop Stop Stop

# 590
  • Още у мъглата ...
  • Мнения: 21 164
Лека, Жани  Hug, Дани  Hug
Аз вече воистина си лягам  Laughing
Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 591
  • В света на мечтите... ❤
  • Мнения: 4 388
И аз се оттеглям да   sleepuu  sleepuu  sleepuu
Лека и мека на всички будни  Hug Hug Hug

# 592
  • По света и в нас.
  • Мнения: 3 568
Леле,коридорите много празни  tiptoe  tiptoe  tiptoe

# 593
  • Мнения: 16 079
заключ на мазетУ  Mr. Green

Профиии  Hug Heart Eyes лека нощ  Hug

# 594
  • нещотърсачка НАРЦИ Love is everything
  • Мнения: 12 134

А тази снимка искам да ви кажа,мега трудно я намерих,при упорито търсене,и не съм я срещнала повече никъде ,направо е находка да знаете  ooooh!

а е толкова хубава, всички са сияещи на нея, браво Ирка  Hug Hug Hug

А тази (не й помня името на актрисата) много си ги обича и двамата и до сега  Grinning Heart Eyes
Абе бягай колко ги обича,аз що сайтове съм изровила за тая снимка,и ние сме 2-те които я имаме,смятай а няма нищо на нея,как я бяха скрили,ама от всевиждащото око не могат я скрият  hahaha hahaha

Чета, гоня ви, чета, гоня ви и вси си въздържам да пиша щото сте казали всичко, ама ей тука не се сдържах. Laughing
Ирче, джанъм, защо да е кът, тази снимка? newsm78 Без да навлизам в други подробности всички снимки дето си ги свалям се свалят, като получават име и пореден номер към това име. На Ча са ми вече 4000, на Хазал 1500, колажите 2000 и тези на АФК (от сета и от филма) 3000. Та тази снимка ми е в АФК с номер 94, смятай че е била една сред първите дето съм ги срещнала. Впрочем наскоро пак попаднах на нея, попаднах и на едни дето до сега не съм ги срещала, но не съм имала физическата възможност да претръскам въпросната страница, където ги открих. Живи и здрави след средата на следващата седмица ще опитам да го направя. Каквото намеря, което мисля че мярка за пръв път прословутият ми поглед  Mr. Green, ще се постарая да ви го покажа. Peace Hug

А сегааааа ... познайте какво отивам да правя!  Wink  Laughing ... Да се къпя. Joy Joy Joy

# 595
  • Мнения: 16 079
Naughty а аз ощИ си чакам туршията  Joy 

а сега  ти ли шЪ одиш да сЪ къпеш  Mr. Green

# 596
  • Мнения: 16 079
Йо  Hug Heart Eyes видяфта на балконЯ  Hug

Айде аз бягам вече и ви казвам лека и сладки сънища  Hug Hug Hug Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 597
  • Мнения: 0
Здравейте, момичета
Бих искала да попитам някоя от вас знае ли колко са всички серии(оригинални, които са по 1 час и 30  мин.) на филма + Пътят на Емир? Гледала съм до 80 епизод, преведени и не знам колко има още.
Благодаря ви предварително Simple Smile

# 598
  • нещотърсачка НАРЦИ Love is everything
  • Мнения: 12 134
mandyto
АФК е 67 оригинални епизода, после е продължен като АФКПЕ с епизоди от №68 до №72 вкл. След това е започнат ПЕ, който е с 8 епизода и до там. Дано съм те осветлила! thumbsup

Дианче, 3 и половина през нощта си е най-нормалното време за диспансерска баня. Теляков тогава е свободен.  Wink  Joy Joy Joy

Жани,  Hug много се радвам, че Ренатка е добре! Благодаря за сведенията!    bouquet  

Хухавелки мои сладки, аз тия дни ще съм пак в нелегалност, поради домашния #окупация  Mr. Green и ей по туй време ще се включвам. Не пишете много, че с часове не мога да ви изчета!  Laughing

 Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug

# 599
  • София
  • Мнения: 379
Диди  немога се скрия от вас значи  ooooh! Joy Joy  Heart Eyes Hug Hug Hug

Проф  Heart Eyes Hug Hug

Оф и аз мисля да лягам  Tired Лека  Hug Hug Hug Hug Hug

Общи условия

Активация на акаунт