Отговори
# 660
  • Мнения: 11 820
Я па Нарциса веднага си покай олтарти... Joy Joy Joy
Ай честито и да не ти се пукат по шевовете.    bouquet Heart Eyes Hug

Ааа, Галенце, съобщавай га са ни сериалти без Дневниците и Древните. Laughing Whistling

туй ми новото олтарчи къ няа го покаЖА  Mr. Green

# 661
  • В света на мечтите... ❤
  • Мнения: 4 388
Ха сега добро утро и от мене,  Joy Joy Joy Joy Joy то пак време за лягане стана, ама .... някои като мене сега кафе сутрешно пият

кафе
Скрит текст:


и музика
Скрит текст:

Гюнай дън,мила  Hug Hug Hug
Много хубава песничката  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 662
  • ФЕМИР ФОРЕВЪР
  • Мнения: 1 641
Мариетке Hug в новата тема има изненада за теби... newsm48

аййййй, верно ли,  Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug чакай да те напрегръщам, докато чакам - ех, значи, незнам каква е, ама ми стопли душата  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Hug Hug Hug

я да видя дали ще може да видите снимки от морето Wink ако копирам линка във фейса

# 663
  • Варненска клюкарка
  • Мнения: 15 487
http://gecce.com/foto-galeri/magazin-forever/serenayin-surpriz-aski?p=1

Такааа Crazy моя милост нали съм по жълтините, та днес постнах мненията под Серкините снимки в преводача, та на общия фон от "страх от Аллах няма ли" проклинания, леко момиче, децата та децата и нещо за някаква Селен, дето я повтарят на всеки ред...та ми се наби в очи един от по-дългите постове, където пише, че СЕренай и въпросния влизат в хотел и като се загледах, то си е така Wink Rolling Eyes Shocked Някой искаше доказателства, затова  Embarassed Отстрани на бялата стена има месингова кръгла табела, на която ясно се виждат 3 звезди Crazy Бизнесмен, ама стиснат Laughing Но може и да не е за пари с него, а просто да си го обича Серка, знае ли се, нали и тя душа носи  Mr. Green

Мина ми и друго през ума newsm78 в един от безбройните сайтове, които прехвърлих прочетох, че на Серенай от 3 дни телефонът и е изключен, а мениджърът и не отговаря на обаждания от медиите  newsm78 Явно обмислят някаква стратегия или просто чакат да утихне скандала... Много е вероятно сега да я гаджосат с някого за пред широката публика,  докато се размине резила Wink Crazy Дават и пример с някакъв обратен, забравих му името ....Честа практика било в такива ситуации.... пу пу пу само да не решат да я забъркат с Ча Sick

# 664
  • София
  • Мнения: 30 206
.....
Скрит текст:
Наде, ти си бяла и добра, но това, че не вярваш съвсем не означава, че не може да бъде. Както казва и Мишето, след една определена възраст, родителската дума, рядко се чува от поколението...Още в началото на АФК, Ча в едно интервю, в което между всички казани неща, разказа, че единствения път в който родителката му му е удряла шамар, било заради приятелката му. Каква ли е (коя) трябва да е тази приятелка, че да стане причина да шамаросаш порастналото си момче, което вече си е взело хляба в ръце Shocked Едва ли родителите му са умирали от радост, че синът им се разхожда по гащи и се снима по листо, (че сигурно и без него, каквато е традицията при бестмоделите Crazy)но и едва ли са били в състояние да му попречат Peace Самият Ча говореше, че в този бизнес се случват ужасни неща и че понякога е въпрос на късмет да оцелееш, но много често е нужно и повече- изводите са за нас. Каза също, че за мъжете е трудно, но че изобщо не може да се сравнява със ситуацията при миските и манекенките...там било страшно. При Къванч за малко да изплува гадна тайна, но навреме се потулиха нещата....Да не забравяме и наркоскандала и че едва ли е случайност...
Аз съм писала за скандала и делото с платената Наоми Кембъл (за кървавия диамант) и за Карен Мулдер, манекенката която натопи монанксия принц в изнасилване и склоняване към някои неща, но после си полежа в психиатрия и с кариерата и беше свършено т.н. Според нивото на манекените и нивото на изедниците респективно и проблемите Peace
Та никой не стига случайно на върха- красиви и талантливи са много, но без помощ рядко се получава...

Много си права (за съжаление). Не случайно някои известни манекенки проговориха след края на кариерата си, но много не се осмеляват да го направят  Rolling Eyes

# 665
  • ФЕМИР ФОРЕВЪР
  • Мнения: 1 641
Ха сега добро утро и от мене,  Joy Joy Joy Joy Joy то пак време за лягане стана, ама .... някои като мене сега кафе сутрешно пият

кафе
Скрит текст:


и музика
Скрит текст:

Гюнай дън,мила  Hug Hug Hug
Много хубава песничката  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

Дани, миличка,  Hug Hug Hug радвам се че ти харесва, покрай всички красоти на ФЕМИР, които творите, все на хубава музика ме избива, че и съм скромна, нали  Joy Joy Joy

# 666
  • Мнения: 16 938
Хавай 5-0 са в събота.
Древните са си в сряда ама тая седмица която идва няма да има епизод чак на 27.
Утрешните хора са в четвъртък както и Стрелата.
Военни престъпления Лос Анджелис са в сряда.
Ако някой сериял липсва кажете. А Дзеро попринцип са в вторник ама не знам защо излиза в понеделник.

# 667
  • В света на мечтите... ❤
  • Мнения: 4 388
Мариетке Hug в новата тема има изненада за теби... newsm48

аййййй, верно ли,  Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug чакай да те напрегръщам, докато чакам - ех, значи, незнам каква е, ама ми стопли душата  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Hug Hug Hug

я да видя дали ще може да видите снимки от морето Wink ако копирам линка във фейса

Прекрасни са снимките,аз още вчера у фейса ги видях,страхотни  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 668
  • София
  • Мнения: 30 206
Бел, ще покаже времето кой с кого и докога  Rolling Eyes Аз си казах мнението за Серка. Не я харесвам, но ако е верен слуха за мъжа, не я обвинявам изобщо  Naughty Въпросният бизнесмен е за бой, ама нейсе  Tired

# 669
  • Кралица-майка ВлъхоУсойница
  • Мнения: 20 055
Яле па Пипе и Габа на хоризонтя Hug Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 670
  • София
  • Мнения: 30 206
Аз да кажа, че съм се наканила да започвам Слънцата, ама да видим кога. Докъде стигнаха?

# 671
  • Мнения: 21 201
Скрит текст:
И едно йени да ви сложа  Peace

Къде ги набара тез китайки пък да се фотне с тях
Thinking  Joy
Фенки били. Laughing
Мишенце то и аз уж го следя но малко през пръсти. Ако не греша довечера, ще е 20 епизод.
Гонят се като ФЕмир и нямат стигане, досущ като тях са, тя опърничава и само му крещи, той пък мяза малко на Емко, сега е на вълна да го намрази.....край няма тяхната гоненица. ooooh!

# 672
  • Още у мъглата ...
  • Мнения: 21 164
Яле па Пипе и Габа на хоризонтя Hug Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
Hug Heart Eyes Heart Eyes
На хоризонтя съм, ама па ша мръдна извън хоризонтя, че ся се върнах от зелев пазар, тиквата ме боли (зех една от пазара, ама дъл ша ми стани на вратните жили, ни знам  Rolling Eyes), умрела съм от глад, та отиам да набивам  Laughing

# 673
  • Кралица-майка ВлъхоУсойница
  • Мнения: 20 055
Йени тема


http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=749461.new#new

Екип:

Романтика- Нарцисчева

Комикси- Дани и Нарциса

Хай да си зафалиме, че сме мноооу добри... newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51  love001  love001  love001  love001

Метам темата, че отивам да си земем сънче и да не луднете из един път. smile3507

# 674
  • София
  • Мнения: 30 206
Скрит текст:
И едно йени да ви сложа  Peace

Къде ги набара тез китайки пък да се фотне с тях
Thinking  Joy
Фенки били. Laughing
Мишенце то и аз уж го следя но малко през пръсти. Ако не греша довечера, ще е 20 епизод.
Гонят се като ФЕмир и нямат стигане, досущ като тях са, тя опърничава и само му крещи, той пък мяза малко на Емко, сега е на вълна да го намрази.....край няма тяхната гоненица. ooooh!

Ооо, най-късно до Коледа смятам да го започна (да не ми мине котка път). Пуснала съм си една дългичка отпуска и ще се размажа пред екрана със Слънцата  Wink Дано ме завладеят  Peace

Общи условия

Активация на акаунт