Отговори
# 630
  • Още у мъглата ...
  • Мнения: 21 164
Добър ден, прекраснички  Hug Hug Hug Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

Днес явно е ден за трушии, само колко романтично звучи  Laughing Joy
И аз отивам да купуваме зеленце  Laughing

Лека и усмихната трушиена неделя  Grinning Heart Eyes

И малко ФЕмиро - Хазатай  Grinning Heart Eyes Heart Eyes

# 631
# 632
  • В света на мечтите... ❤
  • Мнения: 4 388
Хилоууу,сладурки  Hug Hug Hug Hug Hug 

Още дискутирате манекенския период на Чачко виждам,но аз тук няма да давам мнение,важното е,че вече е приключил с тези истории  Peace

hahaha hahaha hahaha
Скрит текст:
Този е от нашто диспансерчи  Mr. Green Mr. Green Mr. Green

Верче  Hug ,честито Бу авче,че вчера забравих да ти го честитя   bouquet  bouquet  bouquet

Много гушки за всички  Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug и пожелания за прекрасна,слънчева и усмихната неделя  Hug   Nature Sun With Face   Nature Sun With Face   Nature Sun With Face   Hug

И едни къпани ФЕмир  Mr. Green

# 633
  • Варненска клюкарка
  • Мнения: 15 569
Наде, аз не бих се учудила. В крайна сметка кариера гради  Wink Имам познати в тези среди и по случайност знам, как се пробива  Embarassed И това е навсякъде (не само БГ, ТР...)  Rolling Eyes
На мен пък ми е недопустимо даже като мисъл....къде са родителите му в този случай....не, не, отказвам да приема, че Ча се е продал заради слава и то със съгласието си на родителите едва ли не знаейки в чие легло спи и с коя живее.  Shocked Повече от гнусно и отвратително ми е само като си го помисля, затова и не искам да го правя.

Родителите често са против, но няма какво да направят  Rolling Eyes



Скрит текст:
На мъжа ми братовчедка беше в този бизнес. Всички й говореха за този бизнес, всички бяха против, но не, тя ще става манекенка. Докато 1 ден не й казали, че един благодетел иска да я покровителства и да й проправи път. Тя отказала и я беше оставил на магистралата посред нощ, сама.......... Rolling Eyes Така и не стана манекенка, а й чертаеха светло бъдеще.
Наде, ти си бяла и добра, но това, че не вярваш съвсем не означава, че не може да бъде. Както казва и Мишето, след една определена възраст, родителската дума, рядко се чува от поколението...Още в началото на АФК, Ча в едно интервю, в което между всички казани неща, разказа, че единствения път в който родителката му му е удряла шамар, било заради приятелката му. Каква ли е (коя) трябва да е тази приятелка, че да стане причина да шамаросаш порастналото си момче, което вече си е взело хляба в ръце Shocked Едва ли родителите му са умирали от радост, че синът им се разхожда по гащи и се снима по листо, (че сигурно и без него, каквато е традицията при бестмоделите Crazy)но и едва ли са били в състояние да му попречат Peace Самият Ча говореше, че в този бизнес се случват ужасни неща и че понякога е въпрос на късмет да оцелееш, но много често е нужно и повече- изводите са за нас. Каза също, че за мъжете е трудно, но че изобщо не може да се сравнява със ситуацията при миските и манекенките...там било страшно. При Къванч за малко да изплува гадна тайна, но навреме се потулиха нещата....Да не забравяме и наркоскандала и че едва ли е случайност...
Аз съм писала за скандала и делото с платената Наоми Кембъл (за кървавия диамант) и за Карен Мулдер, манекенката която натопи монанксия принц в изнасилване и склоняване към някои неща, но после си полежа в психиатрия и с кариерата и беше свършено т.н. Според нивото на манекените и нивото на изедниците респективно и проблемите Peace
Та никой не стига случайно на върха- красиви и талантливи са много, но без помощ рядко се получава...

# 634
  • В света на мечтите... ❤
  • Мнения: 4 388

# 635
  • Мнения: 21 201
Ивче, като те прочетох и ми стана тъжно.....направо не мога да повярвам, по-точно не искам да повярвам, че и и наш Ча е бил в кюпа.....много жалко, наистина много жалко.....и гнусно, и отвратително, и отблъскващо иииии.....човек за да успее би се продал и на Дявола дори.Cry

# 636
  • Мнения: 459
Здравейте. Simple Smile
В кой епизод Емир разбира, че не е баща на бебето?

# 637
  • Мнения: 11 820
Мераба  Whistling

# 638
  • В света на мечтите... ❤
  • Мнения: 4 388
Мераба  fiuuuuuu   Hug

# 639
  • В света на мечтите... ❤
  • Мнения: 4 388
Здравейте. Simple Smile
В кой епизод Емир разбира, че не е баща на бебето?

59-ти оригинален турски епизод  Peace

# 640
  • В света на мечтите... ❤
  • Мнения: 4 388
Сладурче  Heart Eyes
Скрит текст:

Да внимавате как кихате,да не ви пораснат ушаците  Mr. Green

# 641
  • Мнения: 459
Здравейте. Simple Smile
В кой епизод Емир разбира, че не е баща на бебето?

59-ти оригинален турски епизод  Peace
Благодаря.bouquet
Все по-интересно става.

# 642
  • Мнения: 298
 wavey

Пуснала съм си любимата плейлиста.

С пожелание за усмихната неделя - поздрав за всички

Скрит текст:

# 643
  • в подножието на планината
  • Мнения: 8 098

Хайде, де оставете ме да си тъна в заблуда и да не знам за такива пикантни подробности, каквито споделяте за моделите и миските... Rolling Eyes

Ето ви първи епизод на АФК в ютуб, ако му се гледа на някой... Grinning

http://www.youtube.com/watch?v=D67JIEM1PoI

# 644
  • В света на мечтите... ❤
  • Мнения: 4 388
wavey

Пуснала съм си любимата плейлиста.

С пожелание за усмихната неделя - поздрав за всички

Скрит текст:


 newsm68 newsm68 newsm68  Манче  Hug Hug Hug  ще слънчасваш ли довечера    Nature Sunny

Звезде  Hug Hug Hug

Общи условия

Активация на акаунт