Коледата наближа и всеки за две чертички се надява!-46

  • 17 281
  • 720
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 4 954
Нивата падат много бързо, така че действай с кръвен още утре.

# 46
  • Мнения: 4 696
Erienne, и ти като мен имаше Хашимото, нали? Там как са нещата, ТСХ добре ли е? Май ще е хубаво да споделиш това и с ендокринолога си!

# 47
  • София
  • Мнения: 8 670
Да.
Ами последно беше малко над 2, преди това беше 3.1. Но го бях посвалила. Може отново да се е качило.Аз утре ще си пусна и него, разни други хормони.

# 48
  • Мнения: 4 696
Е, не е било високо, на терапия ли си  още? Дано всичко е наред с изследванията! Praynig Стискам палци!

# 49
  • Мнения: 21 282
Добро утро ,милички !

# 50
  • Мнения: 366
Добро утро момичета- мерси за стиснатите палчета - ще ви помоля да продължите и днес силно да ми стискате палци.
Лисичка мерси за кафето Simple Smile
Тази нощ сънувах някакви небивалици свързани с бебо и се будих поне 7 пъти и накрая в 6:30 си казах е стига толкова ще се ставам Simple Smile
Имам чувството че днес е един от най- важните дни в живота ми - от тези които знаеш че ще запомниш завинаги - а реално всичко си е каквото си е просто аз днес ще го науча- само като си помисля за звука на сърчице като на малък локомотив и сълзите напират в очите ми. Само се моля това да чуя.
Извинявам се за сетен път че ви досаждам - но вие с добротата и съпричатността си се превърнахте в онова място за мен, където душата получава покой. Обичам ви - и то искрено не просто за думата- не съм вярвала че толкова различни жени, които не съм виждала никога могат да заемат такова място в сърцето ми.
Хубав ден момичета и хубава седмица - довечера ще мина да дам отчет Simple Smile

# 51
  • Монтана
  • Мнения: 1 508
Мама санчо.  Praynig Praynig Praynig Hug Hug Hug

Последна редакция: пн, 18 ное 2013, 10:29 от floretka

# 52
  • Мнения: 2 965
Добро утро момичета!   bouquet Хубав ден от мен.
Мама Сънчо, палци и от мен. Дано видите сърчице днес! Praynig Hug


 newsm78

# 53
  • Мнения: 692
Добро утро !

От това, кото пегледах - dbojidarova честито !! Много, много щастие и най - прекрасното бебче на финала  Hug  Hug
Мама Санчо - всичко ще е наред - успокой се и довечера чакаме да се похвалиш  Hug
Erienne, споделям мнението на Естлар. Може би трябва по-обстойни изследвания какво се случва.

Изписали сте цял роман - връщам се да чета.

# 54
  • Мнения: 1 056
Привет и от мен, прекрасна темичка си имате и пожелавам на всички да я нъпълните само с  EFP EFP EFP
Аз пък ще ви ръсна с двоен розов прашец ей така за късмет
 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7

# 55
  • Мнения: 692
Ръси, ръси...имаме нужда  Hug

 newsm79 newsm79 newsm79

# 56
  • Монтана
  • Мнения: 1 508
 newsm79 newsm79 newsm79 хайде да оставя и за другите  Simple Smile

# 57
  • Мнения: 71
 Добро утро. Да събера и аз малко прашец newsm79 Simple Smile mama_sancho стискам ти палци.

# 58
  • Мнения: 2 003
Добро утро, ранобудни! Simple Smile
Магиии - много се радвам да те чета отново ...
 newsm79 newsm75 newsm75 newsm28 newsm28 newsm79 newsm75
Ериене - съжалявам да го чуя, мила. Но пък има и друго, може и да не е било ... това, че веднъж се е случило, не означава, че втори път отново. На мен, едно лято ми се случи подобно нещо ... теста ми показаха бледа 2ра черта, след 3-4дни ми дойде. И аз помислих нещо такова, отидох на лекар, категорично го отрекоха, да е било, каква и да е бременност. Просто пратката на теста е била такава - фалшива. Но пък и не искам и да те надъхвам, ако е напразно. Така че най-добре, отиди на лекар, тя най-точно ще ти каже - имало ли е, нямало ли е. Стискам силно палци. А относно това какви изследвания и какво да правиш .. ако правиш такива "химически бременност", значи проблема идва от теб, а не от мъжа ти. Моя приятелка е така - има 3-4, такива. Доколкото знам, пак правиха изследвания на мъжа и да се уверят - но на нея - от А-Я. ЦВЕТНА СНИМКА, ИЗСЛЕДВАХА ЯЙЧНИКОВИЯ РЕЗЕРВ, ХОРМОНАЛНИ ИЗСЛЕДВАНИЯ, ФОЛИКУЛОМЕТРИЯ И ТАКА ...

ЖЕЛАЯ ВИ ХУБАВА И ПОЛЗОТВОРНО СЕДМИЦА!

# 59
  • Мнения: 4 954
 newsm79 newsm79 newsm79 newsm79 Да взема, докато още е останало мъничко. Сега се връщам от лабораторията, пуснахме хормони да видим какво става с фоликулчетата. Когато излязат резултатите с тях съм на ултразвук, доколкото разбрах днес ще ми кажат кога ще е пункцията, сигурно ще бъде до края на седмицата, вече съм 5-ти ден стимулация, така че скоро ще е. За момента приемам нещата доста спокойно, ще видим как ще е нататък.

Общи условия

Активация на акаунт