Коледата наближа и всеки за две чертички се надява!-46

  • 17 299
  • 720
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 10 757
Миленка, честито и от мен!!!  Hug Hug Hug
Много обичам такива новини!!!  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 691
  • Мнения: 366
ЧЕСТИТО МИЛЕНКА- МНОГО ЛЕКА БРЕМЕННОСТ ТИ ПОЖЕЛАВАМ И НАКРАЯ ОТ ТЕЗИ ДВЕ ЧЕРТИ ДА ТЕ ПОГЛЕДНАТ ДВЕ ПРЕКРАСНИ НЕВИННИ ОЧИ, КОИТО ЩЕ ИЗПЪЛНЯТ ЦЕЛИЯТ ТИ СВЯТ   bouquet

# 692
  • Мнения: 2 965
Ей, какво да видя?  Grinning Миленче, браво момиче! Лека и успешна до термин!  Praynig Страховете са нормални, не се тревожи! Много обичам такива новини, дано скоро има много такива чертички, като твоите   EFP

# 693
  • Мнения: 71
Честитоооо Миленка. Чудесна новина. Лека и безпроблемна бременност. Simple Smile))

# 694
  • Мнения: 2 236
Леле, Миленка. Супер изненада. Не мога да опиша колко се радвам и каква надежда ми даваш  Hug
Всичко ще бъде наред, лека бременност!

След 17 дни чакам същото и от Estlar  Hug

# 695
  • Мнения: 64
Миленкаааааааа честито мила  Hug И Естлар и ти ме просълзихте защото сте едни от ветераните в темата. И на двете ви желая от сърце успешна и лека бременност! И на другите бременеещи де!  Hug Heart Eyes
За другото- не вярвам да е осиновен моя Grinning Мисля да твстваме още един месец и тогава да подлагам пилето на целия тоя ужас с изследванията. Иначе супер много ме изкефи коментара на Миленка за реда, та по тая логика, пак благодарение на Милена, се качих една позиция напред в чакането тази вечер Grinning

# 696
  • Мнения: 714
Яна, мериш ли БТ? В месеца който забременях нямах нормално положителен тест за О. Хубаво е тестовете да са заедно с БТ.

# 697
  • Мнения: 64
Оптах се на 2-3 цикъл опити. Проблема при мен е че сутрин съм хипер неадекватна и се сещам към 11-12 че съм забравила да премеря. Така за една седмица имах 2 премерени температури. Другата причина поради която не меря е че се опитвам всячески да не се вгъбявам (нали уж така ставало по-лесно). А ако сутрин мисля за температурата, на обяд за теста за О, вечерта за фолиевата киселина и какво забравих... newsm78... ооооо да бебетата със секс ставаха  Laughing   Опитвам се вячески да напряавя процеса непринуден и не под точен график  или поне един от двама ни да не го мисли нон стоп. Установих че всички тези ритуали са страшни страстоубиици. Не е най- възбуждащото нещо да чуеш " мъжо почвай ме в овулация съм". Предполагам всички сте имали подобни чуденки (как да не убием секса с БТ,О, МЦ и т.н.). Ако е така как се справяте освян със секси бельо (четох тези дни такъв пост)

# 698
  • Мнения: 4 696
Oooo да, това е голям проблем, но аз не мога да си трая и винаги си казвам! Този месец съм абсолютно на волна програма, но пак си знам кога долу горе трябва да е и го споменавам! Но прабвай все пак няколко месеца да следиш нещата, за да добиеш някакъв ориентир! Wink

# 699
  • Мнения: 1 130
Mиленаааааааааааааааа! Браво, браво, браво! Много се радвам! "Малко бременна"! Ще ме умориш!
Ей, как хубаво ми започва денят!
Да казвам ли, че си подскачам тук от радост, а синът ми ме гледа странно? Юхууууу!

Ох, до новината четох само, сега отивам да се приготвям, че ще закъснее детето за училище! Simple Smile

# 700
  • Мнения: 1 185
Миленче, честито и от мен! Hug Hug Hug

# 701
  • Мнения: 4 954


Вече и аз съм в коледно настроение.
Пак за тоя секс питате, ей. Не знам ние ли сме сбъркани, но като трябваше да правим секс честичко си го казвахме с едни ухилки и цял ден се чакахме. Сега ни е обратният проблем, че са ни забранили всичко до теста. Последно правихме секс 4 дни преди пункцията и издивяваме, но по коледните празници ще наваксаме. Това, че се правят опити за бебе не го прави скучен. Пък и ние втората половина на цикъла почти не се разписвахме, защото имах болки, бях много сънлива, но в правилното време природата си ме разгонваше.
Аз вече къртя като слонче. Спя по цял ден, мисля, че е от хормоните, вчера вдигнах истеричен скандал на ММ за глупости, прималява ми честичко. Но с всички хормони, които ми бият не бих казала, че са ранни признаци за бременност. Не ми се мисли колко Прогестерон циркулира в кръвта ми, барабар с ЧХГ от инжекцията вчера.

# 702
  • Мнения: 64
Добро утро. Днес съм от по рано на работа и съамах в 6 което за мен е направо убииствено. Душата ми спи Grinning Иначе за секса го казвам от гледна точка че има дни в които и двамата сме убити и последно ни е до секс. А като гоним проклетото Ице... и стават не толкова спонтанно нещата. А най хубав си е се непланирания секс  квото и да си говорим  Laughing Embarassed
Приятен ден сладурки! Hug

# 703
  • Мнения: 21 326
Добро утро , милички ! Пожелавам на всяка един такъв подарък :


Аз да почерпя ,че мъжо днес има рд :




# 704
  • Мнения: 366
Добро утро и от мен Simple Smile

Ох чета аз болната ми тема и ми се вика - така ме е ударил нагона , но поради проблемите с захващането секс не се препоръчва - и с милото вече месец и кусур не сме го правили и ще полудея - чакам само да ми минат 3-те месеца с надежда всичко вече да е наред че не се трае Joy hahaha
Иначе днес съм добре - почти не ме боли. Почна да ми се пишка честичко и през ноща ако стискам на сутринта чак ми е дискомфортно - бях забравила някой "благинки" на бременността - странно как човек забравя лошото, но като видиш тези очи и забравяш всичко Simple Smile.

Малкият вчера ме разсмя- той нещо беше поразмислил за бебето миналата седмица и каза че не искал - и аЗ почнах да обяснявам колко е хубаво и как винаги ще си има приятелче и ще е батко и че мама и тати и двамата ще ги обичат и няма да спрем да обичаме " Камчо " и така всеки ден и вчера за пръв път не сме го обсъждали , но той по обед идва и ни в клин ни в ръка с една сериозна физиолномия ( колкото е възможно за едно дете на три почти ) каза " Мамо аз ще съм батко и ще казвам " няма плачеш  шшшшшшшш  и ще пазя бебето " Душицата колко го  е мислил.

Хубав ден на всички аз днес ще се отдам на чистене из къщи и ще правя торта че милото има утре имен ден и мисля да го изненадам.

Малка лисичка да ти е жив и здрав мъжа много да се обичате и скоро да се зарадвате с едно малко човече   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт