Коледата наближа и всеки за две чертички се надява!-46

  • 17 292
  • 720
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 21 299
mama_sancho , много благодаря за милите пожелания   bouquet

Ох,mama_sancho  много мило детенце си имаш  Hug

# 706
  • Мнения: 1 056
Eeeee всяка сутрин бързам да вляза в темата, за да проверя за хубави новини иии какво да видяяя...
Миленкаааа май май си много бременна, отдавна не съм виждала толкова ясна и хубава втора чертичка, еее най-сетне и вашето коледно чудо се сбъдна  Hug Hug Hug Честито от мен, не тихичко, чеее то е много ясно вече, пожелавам ти една прекрасна лека бременност и страхотен пухкав резултат на финала  Hug Hug Hug

# 707
  • Мнения: 252
Миленка честито и от мен  Hug Много се радвам за теб. Пожелавам ти спокойна бременност и страхотни мигове с малкия бебок  Heart Eyes

# 708
  • Мнения: 609
Здравейте, момичета!
Виждам има хубави новини, браво!
Естлар, радвам се за теб и ти пожелавам след 14 дни да си най-щастливата!
Милена, честито! Чудесна новина!
На всички останали момичета от сърце желая съвсем скоро да сбъднат мечтата си!

# 709
  • Мнения: 1 726
Добро утро и от мен, мамчета Simple Smile ох че ни стана приятно в темичката след тея прекрасни новини! Аз съм се размързелувала тази сутрин и хич не ми се ходи на работа, но няма начин! Скоро и това ще стане! Нещо се изнервих покрай новините за този прословут "Черен петък", друга тема не се дискутира по медиите!

Желая ви приятен ден и мноооого усмивки...Simple Smile

# 710
  • Мнения: 40
Mилена честитоооооооооо!!!
Желая ти лека бременност .От колко време опитвате ???

# 711
  • планетата Земя
  • Мнения: 2 218
Добро утро

Благодаря на всички за пожеланията  Heart Eyes

ММ не можа да повярва.Мислеше,че се шегувам.Трябваше два пъти да повторя.Приложих и доказателство тест за бременност. Laughing Радост,целувки,прегръдки.Веднага измисли и име-Елица  ooooh!



От колко време опитвате ???

От януари тази година.Бяхме загубили надежда,че ще ни се случи тази година

# 712
  • Мнения: 40
Браво !!!Чудесно име .
Наистина заслужен коледен подарьк .
И аз чакам декември сьшия подарьк .Дано го получа .Желая на всички от сьрце !!!

# 713
  • Мнения: 2 003
Добро утро и от мен!
Малка лисичка - честит ти рожденник! Страхотна почерпка! Чак ми се доядоха такива вкусни неща! Simple Smile
Миленка - как няма да се зарадва .. толкова дълго го очаквахте и вие ...  Hug

Прегръдки на всички! И хубав петък!

# 714
  • Мнения: 777
Миленкаааа - толкова много много се радвам!!! Просълзих се...  Crazy Hug  bouquet  bouquet  bouquet Честито, миличка! Нека всичко минава повече от добре през следващите 8-9 месеца! Чуден Коледен подарък!  Hug newsm51

П.П. Аз малко се ядосах тази сутрин, щото моята приятелка решила да си отложи часа за 17ч (нали трябва да чуят сърце, а нейния М няма да може сутринта) - Разбирам я, но аз заради нея си записах моя час в 11...  Sad Пфф.. понякога и аз не се разбирам, ама си се сдухахх и това е факт! Та.. след 40минути съм в клиниката - стискайте силни палци за моите фукита  Mr. Green Laughing

# 715
  • Мнения: 524
малката лисичка  честит ти рожденик.весел празник
милена то си е изненада  за мъжо ,ама хубава .
като каза от януари ,че  работите за бебе се сетих че и ние от тогава е не редовно и много месеци пропиляхме та затова не се отчайвам.макар че днес съм в едно  тъжно настроение,снощи с милото се поскарахме каза ми ,че съм станала параноичка за това бебе ,да не съм мислила толкова.ми да ама времето си минава , а толко искам детето ми да  е само , да си има някой .и тя милата все пита  много иска бебе да си го гушкала ,вика много ще го обичам и гледам мамо.
оплаках се ама не ми обръщайте внимание ще ми мине.
на нечакащите стискам големи палци.

Estlar винаги се усмихвам като видя лентичката ти , а за спането то и  от хормоните ама и от бременноста е.аз до 4 месец спях като мечка като видих възглавница и от похърквах.
Affroditta   Praynig

# 716
# 717
  • София
  • Мнения: 1 757
ваня/kalpazanka77 и аз съм в твоето полежение за питането от детенцето ти....и мойто момиченце само ме пита мамо кога ще имаме бебе....аз ще ти помагам,а ти ще си ходиш на работа и ще ми сменявам памперса.....и на мен ми е толова мъчно,че не мога да я зарадвам,но какво да се прави.....тя има рожден ден началото на май и все иска бебе за подарък...а и ММ все ми казва какво толкова съм се вманиячила и сттига съм го мислила,кво толкова и т.н.даже като заговоря за това и той все си мисли че търся вината в него,добре че се регистрирах тук,защото тук всички си влизаме в положение....приятен ден на всички

# 718
  • Мнения: 441
Поздравления и от мен, Миленка! Само хубави емоции ти пожелавам, лека и безпроблемна бременност и сладко и пухкаво бебче на финала Simple Smile

# 719
  • Мнения: 777
Hug
Аз малко късно, но ще се отчета: (9ти ден от МЦ)
ФМ: Ляв яйчник: 6 ф-ла по около 7,9мм; 4 ф-ла по около 5-6мм;
       Десен яйчник: доминантен ф-л 11,3мм; 5-6 ф-ла по около 5мм
 Thinking Thinking Thinking
Скрит текст:
Не знам дали е добре.  newsm78 Гледах си предните графики - с такива ст-ти на доминантния съм била на около 7-8ми ден от МЦ и то при СТИМУЛИРАНЕ. Сега не пия нищо за стимулиране и казах на доки, че не искам да пия.
Миналия цикъл доминантния, който доки после(на 14ти ден) видя, че се е спукал беше в дясно. По-предния цикъл имаше доминантен ф-л в ляво, който не порастна повече от 13-15мм.. и не се и спука.. по графиката се вижда, че не е имало О.
Възможно ли е 2 цикъла да повторя десен яйчник?  newsm78 Тук нещата не са ми ясни... ooooh!
[/color]

Общи условия

Активация на акаунт