Мурат Йълдъръм и Сускунларите след "Suskunlar - Безмълвните" - 50 тема

  • 41 738
  • 739
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 48
  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet

АКТУАЛНО !  bouquet



С БГ.СУБТИТРИ:
http://vbox7.com/play:c341c65469

ПРИЯТНА ВЕЧЕР, МОМИЧЕТА!
  bouquet  bouquet  bouquet

# 721
  • И тук, и там, че и обратно...при нашите си ендемити:)
  • Мнения: 1 219
Е-е-е това е чудесно за Кайъп  Peace Само дето и тази вечер няма да мога да го гледам он-лайн. Ама е прекрасно, че са надвили ината на канала  Heart Eyes Heart Eyes Laughing Laughing

Скрит текст:
И понеже нямам време за дизита, но за новинки винаги, да кажа, че леля Сам, която веднъж ви похвалих, както очаквах, снощи е спечелила Х фактор Heart Eyes Laughing


Лирио Hug Peace

# 722
  • Мнения: 12 837
... пък хубаво са го погледнали момчето - заслужава си да уважим този поглед.



]

Само да изкоментирам погледите, Heart Eyes щото няма да съм жена ако не го направя, нали  Joy Joy Joy Joyтая силиконка  / прилича ми на наша чалгарка/  зяпнала Мурат , а той  милия се чуди къде да гледа.
 Явно е че го харесва или по-точно да се снима до него,хищна птица  е тя обиграна, Joy Joy Joy Joy погледът я издава, въпреки прекаленото опъване, ще и се скъса кожата
Joy Joy Joy

Лирио прекрасно клипче. Много ти благодаря, предполагам, че е свързано с много труд , още по-хубаво е когато доставя удоволствие на повече хора. Благодаря!

# 723
# 724
  • Мнения: 12 837
Изгледах Кайяп и беше хубав епизод, отново.
 Да сложа една хубава снимка на Аслъ




Скрит текст:
Много хубаво щеше да има Бг превод, заслужава си . Ако знаех езика насладата ще е къде къде по истинска. Много  стойностен сериал, дано след като го продължава да не го разводнят. Фалко си е луд за връзване. От една отхвърлена любов прави трагедии и то какви само .Сега отвлече майката на Мехмет и сестра му. Взриви една кола пред очите на Мехмет  в която се предполага, че е момичето. Откачалка , пълна.

# 725
# 726
# 727
  • Мнения: 12 837
Ени теб гледа май Joy Joy Joy

# 728
# 729
  • Мнения: 8 470
Добър вечер момичета  Hug Hug Hug
Ели Hug мерси за хубавата новина за кайъп  smile3521 .Добре че продължават сериала защото си заслужава smile3521.Страхотни снимки на Аслъ  smile3521
Лирио Hug много е хубав клипа  bouquet smile3521
Ринка Hug,Ванинка HugЛили Hug

# 730
  • Мнения: 12 837


Ени, чудесно коледно колажче.  Peace

Време е за такива красоти


Скрит текст:
Как намираш новата визия на Бг мама. На мен лично ми е все тая.
Важното е да има какво и по-скоро как  се пише . И най добрият сайт не струва ако няма какво да пиша или чета.

# 731
# 732
  • Мнения: 12 837
Мъкааааа  Joy Joy Joy Joy Joy

# 733
  • Мнения: 8 470
Ели Hug Hug Hug той гледа може би мен хапвайки си нещо вкусничко ,а аз гледам ето това разкошно вратле  smile3521.Просто няма начин да не го отразя  Two Hearts Two Hearts Two Hearts Two Hearts Two Hearts Two Hearts Two Hearts.А това маце така го гледа все едно е плячката и за вечерта  Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy


... пък хубаво са го погледнали момчето - заслужава си да уважим този поглед.



]

Само да изкоментирам погледите, Heart Eyes щото няма да съм жена ако не го направя, нали  Joy Joy Joy Joyтая силиконка  / прилича ми на наша чалгарка/  зяпнала Мурат , а той  милия се чуди къде да гледа.
 Явно е че го харесва или по-точно да се снима до него,хищна птица  е тя обиграна, Joy Joy Joy Joy погледът я издава, въпреки прекаленото опъване, ще и се скъса кожата
Joy Joy Joy

Лирио прекрасно клипче. Много ти благодаря, предполагам, че е свързано с много труд , още по-хубаво е когато доставя удоволствие на повече хора. Благодаря!

# 734
  • Мнения: 8 470
Ели smile3521
Скрит текст:
Няма  някаква голяма промяна.На мен ми беше лесно да се ориентирам и наистина е по-важно какво и как се пише а не какъв е точно вида на сайта  smile3521 

Общи условия

Активация на акаунт