Могат ли анаболните стероиди да повлияят на бебето??

  • 4 015
  • 17
  •   1
Отговори
  • Мнения: 4
На 19 години съм и с приятеля ми искаме вече да имаме дете . От няколко месеца  правим опити . Той е фитнес маняк и постоянно пие протеини , анаболи и какви ли не  препарати .Чудя се дали като ги пие не отиват и в спермата му и от там да повлияят на бебето и дали няма да се роди по-голямо и здраво ? Незнам как да му кажа ,че се притеснявам , а и едвали ще спре да ги пие ... newsm78

# 1
  • Мнения: X
Още една скучаеща...  ooooh!

# 2
  • Мнения: 3 191
На 19 години съм и с приятеля ми искаме вече да имаме дете . От няколко месеца  правим опити . Той е фитнес маняк и постоянно пие протеини , анаболи и какви ли не  препарати .Чудя се дали като ги пие не отиват и в спермата му и от там да повлияят на бебето и дали няма да се роди по-голямо и здраво ? Незнам как да му кажа ,че се притеснявам , а и едвали ще спре да ги пие ... newsm78


Мда, идеално е така, може направо за мистър бодибилдинг / мускул да го класирате без да се мори в тренировки hahaha hahaha hahaha hahaha

# 3
  • Мнения: 267
Притесняваш се , че ще се роди по-голямо и здраво или ...?

# 4
  • Мнения: 4
Притесняваш се , че ще се роди по-голямо и здраво или ...?
    Ами да , тазът ми е доста тесен и съм много тясна , а не искам да раждам със секцио,понеже имам татуировка около пъпа и не искам да се разваля Confused

# 5
  • Мнения: 3 191
Притесняваш се , че ще се роди по-голямо и здраво или ...?
   Ами да , тазът ми е доста тесен и съм много тясна , а не искам да раждам със секцио,понеже имам татуировка около пъпа и не искам да се разваля Confused

А знаеш ли, че всъщност не е хубаво да раждаш нормално, щото са ти малко годинките и като ти се разшири вагината няма да изпитваш удоволствие от секса?

Последна редакция: вт, 19 ное 2013, 00:20 от foxy-the infant prodigy

# 6
  • Мнения: 196
Притесняваш се , че ще се роди по-голямо и здраво или ...?
    Ами да , тазът ми е доста тесен и съм много тясна , а не искам да раждам със секцио,понеже имам татуировка около пъпа и не искам да се разваля Confused

Бе то нека стане бебето пък после мисли как ще раждаш.

# 7
  • Мнения: 765
Щом имаш притеснения,сподели ги с приятеля си.Все пак е редно да мислите за собственото си здраве и за това на бъдещото бебе!

# 8
  • Мнения: X
Ма той ако продължи със стероидите, никакво бъдеще бебе няма да има.  Joy

# 9
  • Бургас
  • Мнения: 10 827
Девойко, с най-добри чувства, но нямаш ли си някакви по-подходящи за възрастта си дейности пред това да ставаш майка в невръстна възраст? Не знам дали си чувала понятията финансова стабилност и емоционална зрялост. Предполагам нито ти, нито стероидния мачо притежавате такива.

Последна редакция: вт, 19 ное 2013, 11:49 от miss july

# 10
  • Мнения: 765
Ма той ако продължи със стероидите, никакво бъдеще бебе няма да има.  Joy

Да де,аз затова казвам да се обсъдят И тези неща-със стероидите и разните други.....  Mr. Green

# 11
  • Мнения: 4 569
Да, по-голямо, по-здраво, с плочки маняче ще се роди. Да знаеш обаче, че от раждането вагината ти ще се уголеми и после няма да усещаш удоволствие от секса. И гърдите ти ще стигнат до пъпа ...

# 12
  • Мнения: 4
Мислйа да пробвам с друг партниор,за да съм сигурна че проблема не е в мен,ако се получи, тогава ще говоря с приятеля си Confused

# 13
  • Мнения: X
Подкрепям те в решението ти.

# 14
  • Мнения: 267
А имате ли възможност да го изхраните едно такова здраво бебе?
Като ти прочетох въпроса и се сетих за това лято, и един руски богатир на година и половина .Пътувахме с едно корабче почти цял следобед, през което време малкият видя сметката на: един сладолед, торбичка гумени мечета, два сникърса и един хамбургер.Страхотна атракция беше- не знаех кое да гледам първо - него , или природните забележителности, покрай които минавахме.Татко му беше доста як, ама не знам дали от анаболи и стероиди.Майката и тя не беше от фините, но може преди първото бременеене да е била и тя слаба като тебе.Имаше и сестричка на около 7-8 годинки и тя доста здрава.Та си мисля - бая парици си требват за поддръжка на тез килограми.

Общи условия

Активация на акаунт