Професионален детски фотограф къде?

  • 60 329
  • 201
  •   1
Отговори
# 105
  • Пловдив
  • Мнения: 3 641
170 лв за 30 кадъра, които 5 месеца не си получаваш, аз съм супер доволна на моите размазани безплатни снимки от петя тогава  Joy

# 106
  • Мнения: X
И аз съм възмутена, безобразие е мека дума за такова отношение. 5 месеца, за да получиш снимки, които вероятно почти не са обработвани!!!

# 107
  • Мнения: 266
Така е, момичета, затова и аз не съм очарована ( освен другите подробности,  за които споделих) . Дано поне не ги претупа, ще споделя как са, когато ги получа. А с такова желание чаках мечтания ден за снимки да дойде, след това и самите снимки ( тя ме беше информирала, че поне два месеца ще ги чакам) , но чак толкова не съм си го и помисляла дори .

# 108
  • Мнения: 5 398
Не търсиш ли информация какво става с тях?

# 109
  • Мнения: 266
Разбира се, пиша,  звъня, обещава да ги изпрати и до там.

# 110
  • Мнения: 5 398
Леле, ужасно.
Аз бих писала на стената ѝ или бих оставила отзив със звездичките.

# 111
  • Мнения: 5 710
170 лв за 30 кадъра, които 5 месеца не си получаваш, аз съм супер доволна на моите размазани безплатни снимки от петя тогава  Joy

Разгледах творчеството на Петя и не го намирам много по-различно от това, което беше показано до момента. Да, някои снимки не са на фокус, но общо взето следва тренда - дечицата в панделки, кошници, фруктиери, принтирани декори и като цяло фотографията на бебето/детето,  като част от интериора.
Разбира се това може да се прави и с техника за 400 и за 4000 евро.
Радвам се, че си останала доволна.

# 112
  • Мнения: 2
Фото студио на Нана, гр. София, фотограф Нана. Днес бяхме на заявена преди 2 седмици фотосесия.  Фотографката се държа изключително непрофесионално! Не предложи никакви идеи за аранжимент на фотосесията. Декорите бяха много бедни. Имаше няколко прашни и мръсни бебешки дрешки, основно за момиченца. Стаята с декорите беше с външна температура (много студена). Поради посочените по-горе причини и най-вече заради бързането и непрофесионално отношение на фотографката, решихме да си тръгнем преди "сесията" да е започнала. И така...помислете добре преди да гласувате доверие на фотографката, както и да инвестирате времето и средствата си при нея. Нашето преживяване беше крайно негативно.

# 113
  • Пловдив
  • Мнения: 3 641
Да, доволна съм, но моите снимки са навън. Беше предложила в темата за гр. П-в да снима и няколко майки се навихме. Тя няма студио, имаше за кратко, а таз годишните коледни виждам, че са и вкъщи с различни декорацийки...

# 114
  • Пловдив
  • Мнения: 3 383
Разбира се, пиша,  звъня, обещава да ги изпрати и до там.
Законовият срок е до месец  Peace. Имаш ли касова бележка, с нещо да докажеш плащане? Моят опит с госпожата е безкрайно обещание е размотаване за закупуване ваучер за подарък  Crazy И аз не препоръчвам  Stop.

# 115
  • Мнения: 101
Коя е този фотографка с 5те месеца чакане, че не разбрах.  Dizzy Face

# 116
  • Мнения: 5 259
Какви месеци, какви пет лева? До сега не съм чакала за снимките повече от десетина дни, нито за самата сесия. Снимали сме се при Драга Сапаревска и Калина Борисова. Снимките ни станаха много хубави. Доволна съм и от срокове и от качеството и от цената. Описаните по-горе неща просто не знам как сте ги приели.

# 117
  • Пловдив
  • Мнения: 3 641
Коя е този фотографка с 5те месеца чакане, че не разбрах.  Dizzy Face

https://www.facebook.com/KiKo-Photography-150983044971620/?fref=ts

# 118
  • Мнения: 1 763
Как 5 месеца чакате и то за 170лв.??? Хващаш мъжа ти и отивате на място в студиото, да ти дава или снимките или парите!! И хората се бутат за нея ooooh!

# 119
  • Мнения: 266
За съжаление абсолютно нищо не ми даде като бележка. На мен също ми се видя крайно несериозно как давам на някаква непозната пари на ръка,  дори ми мина през ума, че може никога нищо да не видя и я попитах, няма ли да ми даде някакъв документ,  отразяващ събитието,  но тя отговори,  че не давала нищо. Започвам да се притеснявам  newsm78
Sunflower,колко време си чакала за снимките и как успя да си ги получиш, явно нещата са по - сериозни, отколкото си мисля.

Фотографката се намира в Пазарджик, иначе бих отишла. Но аз незная къде снима при зимни условия, лятото твореше на Острова.

Последна редакция: ср, 30 дек 2015, 09:48 от destiny123

Общи условия

Активация на акаунт