Най-голямото кърмено бебче от форума

  • 3 080
  • 57
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 398
Bise,
браво Simple Smile Simple Smile Simple Smile

# 16
  • Мнения: 3 760
Bise, ти си истинска героиня! Предполагам, че си най-дълго кърмещата, но ще видим.

# 17
  • Стара Загора
  • Мнения: 3 919
Кърмещата булка-рекордьорка  Grinning
Поздравления и от мен   bouquet

# 18
  • Мнения: 313
Булката-кърмачка е най-впечетляващата аватара на форума в момента(не мога да забравя и тази на Jade). Браво Bise!

# 19
  • Мнения: 4 242
Кърмих дъщеря си до преди около месец. Т.е до 3г 9м.  Laughing

Това са си почти 4 години Бисе! Peace Страхотна си, възхищавам ти се и ти се радвам много!  bouquet

# 20
  • Варна
  • Мнения: 632
Кърмих дъщеря си до преди около месец. Т.е до 3г 9м.  Laughing
Страхотно, а аз си мислех,че Бу е с най-голямото кърмаче  Simple Smile
И аз мисля,че с желание всичко е възможно.Ние сме вече с четири зъбчета-две отгоре и две отдолу и аз си мислех,че ще е перфоратор, но установих/видях,че тя като суче си слага езика на долните зъбки и така не захапва.

# 21
  • Мнения: 435
Бисе , браво на теб   bouquet
Представям си през какво си преминала  ooooh!
Трябва да ни дадеш малко акъл как да се борим с хорските приказки  Praynig
Аз този път твърдо съм решила да кърмя докато син ми иска дори и това да е до първи клас , ще ми трябва съвет  Praynig

# 22
  • София
  • Мнения: 897
Хорските приказки Thinking, ами просто не споделам и не ги слушам.
Минала съм през всичко. За съжаление в началото намаше бг-мамма и форума. Нямах много от информацията, която я има тук сега. За късното захранване имх само една книжчица като таблица от Канада от Брат ми. Колко пъти съм се люшкала от вярата, че правя най-доброто за детето си и съмнението дали пък не му вредя ooooh!.
Като поотрасна малко и кърменето остана сутрин и вечер беше лесно. Grinning
Пожелавам кураж и упорство на всички, които искат да кърмят децата си докато те се откажат сами Heart Eyes

# 23
  • Sofia
  • Мнения: 823
В момента детенцето на Iva_D е на 3г.9м.,а все още го кърми,мисля,че поне 2 пъти през деня.Та и тя е майче героиня.: Laughing
Bise,поздравления и за теб. Laughing
За статистиката и аз кърмя без проблем,въпреки,че Ели си има всички зъбки,а и работя.Наистина е до желание при майката.Аз само се водя от желанието на детето си.Малко ме мъчи нощното кърмене,ама си заслужава.Simple Smile

# 24
  • При рома, пурите, какаото и бабиериндосите
  • Мнения: 3 607
Браво на майчетата. Имам една приятелка която влиза да чете от време на време, но не я броя от форума. Иначе тя още кърми детето си което е на 4години и 1 месец.

# 25
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 825
Еха, че хубава тема! Grinning Трябва да се разпечати и раздава на всички, които питат с тремор в гласа "Ама още ли кърмиш?!?"... Grinning

Аз определено не съм с най-голям стаж...и вероятно няма да бъда - но смятам да ви бия на друг фрон - най-дълго време кърмила общо с всички дЯца  smile3534

За зъбите - дъщеря ми вече има пълен комплект. Съвсем в началото, когато никнеха, имаше плахи опити да хапе, които пресякох, оттогава нямаме проблем - не са глупави дечицата да си губят времето в хапане, като могат да сучат  Grinning

# 26
  • София
  • Мнения: 18 679

Аз определено не съм с най-голям стаж...и вероятно няма да бъда - но смятам да ви бия на друг фрон - най-дълго време кърмила общо с всички дЯца  smile3534


Аааа, ше се ядем тука, ше се ядем box

# 27
  • Мнения: 280
И аз определено не съм с най-голямо кърмаче,но нямам намерение да отбивам,та не се знае до кога ще откараме.
За зъбките-никога не ме е хапала,знае много добре как се суче и не са и необходими,докато го прави.
От около месец и половина се отказа от нощното,с много малко помощ от моя страна и от тогава кърменето ми стана като песен.Зъхи наскоро се пребори с нощното кърмене,може да се включи със съвети за преодоляване на този проблем.Защото за повечето мами безконечното събуждане наистина си е проблем.
Ивката е на 15 мес. почти и единственото,което ме притеснява в кърменето,на този етап е,че тя,в изблика си на щастие от сукането,настоява да и покажа и двете гърди,от едната да суче,а другата да гали.И си ги сменя.А това,сами се сещате,не е много дискретно,и е почти невъзможно да я кърмя на обществено място.Но и това се преборва,надявам се.

# 28
  • София
  • Мнения: 164
Евала мами, шапка ви свалям  : smile3501и искам да ви стисна ръцете- аз като започнах с кърменето преди 5 м имах дежурните проблеми исе молех -поне до 4м. да може да се кърмим, сега си викам поне до 6м, а дано има кърма и за нататък че и аз да се включа като мама с ъс стаж, че сега съм на края на опашката -дет се вика обирам гилзите накрая.

# 29
  • Мнения: 1 999
Bise, поздравления!  bouquet
Браво и на всички мами с толкова дълъг кърмачески стаж! Grinning

Общи условия

Активация на акаунт