Езиколюбителска пивница - версия 37

  • 26 328
  • 749
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 3 784
Розе, благодаря   bouquet, но се чувствам много далече от тази песен.

Добри  Hug Hug Hug Не помага, ама...

Последна редакция: пт, 13 дек 2013, 05:17 от Н.

# 721
  • Mars Hotel
  • Мнения: 4 921
Нищо че не помага. Hug за Добри и Hug за Н.

# 722
  • Голямата Мушмула ¯\_(ツ)_/¯
  • Мнения: 39 368
OFF road  Laughing



вчера проверихме една рецепта за меденки.
от вчера проверяваме меденките.
стават все по-малко,
но не по-вкусни  Confused

ммммда

# 723
  • София
  • Мнения: 6 219
Пуцееееееее, напих се! Много! С малко алкохол!  И ядох крилца, ама не в Дивака! И салата! Ама не ти трябва да знаеш повече! Надявам се утре да мога да стана!

# 724
  • Мнения: 3 784
Свенце, злато си ти  Hug

Добри, това е делукс версията, нали? Истинският офроуд е ей това.



А конкретно този е custom-made: гледа лошо с десния фар.

Ване, не пий крилца пред гладните.  Crossing Arms

# 725
  • Голямата Мушмула ¯\_(ツ)_/¯
  • Мнения: 39 368
прочит рано сутрин с едно полузатворено око, а другото съвсем Laughing


Свиненце, злато си ти  Hug

....

Ване, не пий крилца пред гладните.  Crossing Arms



и аз бих казала това с крилцата пък  Crossing Arms що няма кой да ми направи... хем сочни, хем препечени, хем да цвърчат, а по тях да се стича мазнинка, хем да може веднагически да ги захапе човек....

айде сега на работа!

# 726
  • София
  • Мнения: 6 219
май, май... чувам камбани, а около нас няма църква!

# 727
  • n/a
  • Мнения: 3 341
Ах, де е Све да пусне срядатаааа?!?

Ники, една добра мисъл от мен.

# 728
  • Ако искаш да бъдеш щастлив, бъди!
  • Мнения: 10 144
... хем сочни, хем препечени, хем да цвърчат, а по тях да се стича мазнинка, хем да може веднагически да ги захапе човек....

айде сега на работа!

Добри, а аз те мислех за добър човек.... бива ли такава жестокост рано сутрин!
 ("Рано"  щото така си върви израза, не че е рано сутрин)

Ване, спокойно, от нашата църква са камбаните, до нас има.

Понеже  Hug не помагали, а Свето я няма със сърчицата, да пробваме с това:

  261uu

(хиляда  емотикона има за слугински дейности и нито един за  танци)

Или може би този  newsm68 ?

# 729
  • Ако искаш да бъдеш щастлив, бъди!
  • Мнения: 10 144
Момичета и момче,

Пускам ви една статия, която си заслужава четенето. Знам, че тука сме по кратките форми на изразяване, а статията е дългичка, но отдавна не бях попадала на нещо толкова човешко и човечно, толкова истинско и при това написано от български журналист, че непременно искам да го споделя с вас, защото ми се струва, че ще го оцените.


http://www.sportal.bg/news.php?news=336848&fb_action_ids=394 … ction_object_map=

# 730
  • гр. София
  • Мнения: 2 535
Ники, аз като общо звучене имах предвид, не от гледна точка на текста. Това за песента на Гару. Да уточня, че ехееей, колко неща се изписаха вече, да не се чудиш за какво ти говоря  Laughing

Сънувах нещо много откачено...
Скрит текст:
Комунизмът се беше върнал. Но нямаше нищо общо с онзи комунизъм, който знам от преди. Този беше друг. Не те преследваха разни мазни милиционери шкембелии, а супер-дупер модерна техника. Всичко беше като в Биг брадър и се разбираше веднага за всяко прегрешение - ако си хвърлиш фаса от балкона - наказание, ако злословиш против властта - наказание, ако плачеш за демокрацията - наказание. И тези наказания се налагаха от интелигентна техника. Аз бях на балкона и не помня какво направих, но видях, че към мен лети самонасочваща се ракета. Залегнах и тя се разби в стената, отнасяйки клетката на папагалчетата ми. Разхвърча се синя и жълта перушинка и те бяха убити. Гледах разкъсаните им телца и ревях. И започнах да крещя разни нелицеприятности за властта. Веднага долетя един черен хеликоптер с оръдия, насочени към терасата. Аз изтичах навътре в жилището и така се спасих.
После, докато пазарувах, трябваше да се правя, че имам амнезия и не помня как е било преди и колко са били пълни магазините, защото щяха да ме арестуват.

# 731
  • Мнения: 3 736
Така. Навреме идвам. Сълзи в очите, секрет в ноздрите, ама иначе съм добре.

Добри, имам проверена меденкова рецепта, дето няма как да не стане. Или ти я давам, или ми даваш адрез, на който да ти изпратя образец, тъй и тъй съм решила да правя двойна доза тая година.

Колега, скачай на влака, не го чакай да те сгази.

И да ви демонстрирам как в нашата къща се проявява извънредно търпение към мозъчно по-слабоватите обитатели.

Вчера в 4 и нещо, абсурдно рано, Кица заявява, че иска да се къпе. Добре, викам, и я повеждам. Тя обаче се вкопава пред вратата на кухнята и се провежда диалог.

К: Пишка.
Аз: А?
К: Пишка.
Аз:  newsm78
К: Пешка.
Аз: Ъ?
К: Писка.
Аз:  newsm78
К: Песка.
Аз: най-накрая загрявам, че детето иска да взема духалката, с която топлим и кухнята, и банята.  ooooh! Откровено не проумявам защо няма никакъв проблем да каже чорапче, бананче или сокче (не я учим ние на тия умалителни), но си държи на песка и подобни, и Себураска. Добре, че  е търпеливо, горкото, полага услия да схвана. hahaha

# 732
  • n/a
  • Мнения: 3 341
Светалчо, благодаря за статията  Hug Прочетох.

Розе, драматично ... Жалко за папагалчетата  Cry

Има ли някой запознат с отглеждането на хамстери?
С Лоанида имаме нужда от съпорт, че нещо с едно-
то не се справихме, тя иска друго, ама се боя и с не-
го да не оплескаме работата  Praynig

Ох, Ир, много симпатично и умилително  ... Особено
Себураска  Joy
Милата К.  Hug 

Последна редакция: ср, 04 дек 2013, 13:23 от Лоана

# 733
  • Мнения: 6 496
Гледах хамстер две години. Никакви сериозни грижи, но може да е било инатливо. Вечерта беше добре, сутринта с вирнати крачка. И котка имах, след 4-ри години забегна в период и не се върна. Кучето, ветеринар го приспа. Детето е добре.

# 734
  • Мнения: 3 736
Хамстерите малко живеят, съм чела. Веднъж съм пробвала, не помня колко изкара, но тогава бях коравосърдечна и не му плаках много, хем малка бях.  Embarassed

Кучето, ветеринар го приспа. Детето е добре.

А ти как си?  Confused

Общи условия

Активация на акаунт