Туба Бюйюкюстюн,"Запленяваща сърцето" и проектите и преди и след това - Тема 191

  • 50 128
  • 738
  •   1
Отговори
# 720
  • Русе
  • Мнения: 6 503
Добро утро!  Hug



Кафе и закуска за всички, като мен  Wink поуспали се тази сутрин  Simple Smile



Ама така е, когато късно лягаш и...  Peace

А и времето при нас не зове за разходки  Sad / след вчерашният слънчев ден, познайте днес какво е...  ooooh! още по-плътна мъгла/, та... затова забавления и работа -  Wink в домашни условия  Peace

# 721
  • Мнения: 4 535






Добро утро! Grinning Започвам си деня с нови/ за мен /снимки от сета на Под липите Дали е така за вас, не знам Wink
Хубав ден желая с едно огнено... Naughty не сърце, а болеро, изпълнено от Албена Денкова и Петр Кислов Peace

# 722
  • Мнения: 4 535


Tази млада усмивка ме закова Rolling Eyes

# 723
  • Мнения: 4 535




За колекцията на Баги: Зад мрежата

# 724
  • Русе
  • Мнения: 6 503




За колекцията на Баги: Зад мрежата

Надин  Hug някои от снимките, които си заредила съм виждала, но... тези със сигурност не съм   bouquet

# 725
  • Мнения: 41 919
Добро утро!

Цвети HugНадин Hug

Приятна неделя! Close-mas: Close-mas:

# 726
  • Мнения: 2 195


Здравейте Hug
Надниквам да видя стари хубавини в нова аранжировка Wink. Новини в края на годината не очаквам. Ама ако дойдат, ще ги отразим.

НадинHug Някои от задкадрите съм ги виждала, другите са следващи ги, но като ги види човек накуп, оживя снимачната площадка и се усеща настроението и умора, и удоволствие от работата. Щото съм виждала задкадри от други сериали, на които актьорите са намусени и напрегнати Peace


Злати
, като запленителката не идва, лебедите  доплават Wink

И не се преуморявайте с приготовленията

Весел и спорен предколеден ден

# 727
  • Мнения: 4 248
 Здравейте и от мен в първия ден на Коледните почивни дни  

Днес ще ви наблюдавам повече и по-малко ще ви навестявам, но довечера ще съм на линия Peace
Рали Hug ще излезнеш по-голяма нощна птица и от мен Flutter

Цвети Hug нали са почивни дни, така че кой когато може ще се отбива. Че реала определено си иска и той своето Whistling



Tази млада усмивка ме закова Rolling Eyes



Надин Hug мерси за снимките зад кадър на ПЛ. И на мен като на Баги   Peace някои са ми познати, други не толкова. Но тези двете ме заредиха с настроение определено Peace

Злати Hug много темен колаж. Само Туба 'дето е много лятна. Ама от вчера нали си мечтаем за пролет Wink, нищо че вече настъпи  астрономическата зима

Дори Peace съгласна съм с теб, че човек трябва да внимава какво си поисква. Защото много често, това което си искал вземе, че стане реалност Peace

Скрит текст:

И да поддържаме Колeдния дух  Peace




Коледната песен е на една певица, която много харесвам Heart Eyes

Последна редакция: нд, 22 дек 2013, 14:31 от kanti

# 728
  • Мнения: 4 535


Ще се поровя за клип, предполагам newsm78
Mоля! Peace



Cansel Elçin & Pinar Apaydin (22 Aralık 2013)

Последна редакция: нд, 22 дек 2013, 15:42 от nadine1111

# 729
  • Русе
  • Мнения: 6 503
Надин  Hug много притеснителна ми се вижда Пънар, а и много младичка, докато Джансел  Sad доста се е променил за последните почти 4 години, откакто го ''познавам''  Thinking

Канти  Hug много си права  Simple Smile - отбиваме се, когато смогнем, че реалът изисква подготовка, за да ни е хубаво и после празнувайки.  Peace

Но... и тук си създаваме празнична атмосфера  Simple Smile

# 730
  • Мнения: 41 919
Здравейте!

Сутринта бързах за кафе и само се разписах.И времето беше слънчево,все едно идва пролет,
а не зима.  Simple Smile
Рали Hug,и аз гледам до късно телевизия,но ти си наистина нощна птица. Heart Eyes
Надин Hug,толкова снимки гледаме,че сме така #CrazyКоя нова,коя стара?
Баги Hug,Канти Hug,Цвети Hug,за споделените колажи и клипове! smile3525


# 731
  • Русе
  • Мнения: 6 503
Злати  Hug при вас слънце, а при нас... дърветата станаха такива, като в колажа - но без сняг / дължим го на мъглата. която и за миг не се разкъса  Sad/



А аз да се оплача  Sad от вчера се точа да гледам ОС и... да взема да забравя  ooooh!, улисана в шетане и други там... Ама добре, че го има нет-а  Wink успях макар и с попревъртане да си изгледам любимите сцени.  Laughing

# 732
  • Мнения: 41 919
Цвети, Hugаз си го гледах!  bouquet

Ваня Костова-Рождество!



# 733
  • Мнения: 4 535


Джансел в Мюнхен Grinning Нещо да ви напомня? Wink



Загадка и от Пънар Grinning

Последна редакция: нд, 22 дек 2013, 22:34 от nadine1111

# 734
  • Мнения: 4 248
Ето ме отново у дома

Гледам, че ново клипче със сем.Елчин се е появило - Надин Hug Но и мойто впечатление
съвпада с това на Цвети Peace : някакси визията и излъчването на Джансел са по-различни, а Пънар изглежда наистина притеснена . Интересно би ми било за какво ли си говорят с репортера newsm78 А и защо ли толкова пъти камерата се насочваше към краката на Пънар newsm78 Rolling Eyes
Злати Hug поне ти си изгледала днес епизодите на Пленителката като хората. Аз пак не успях Sad ooooh!

До този момент имаме още малко време, нали? Sunglasses



А този материал който ви слагам в скрити хем ме изненада, хем ми вдъхна много позитивизъм Peace  На първо четене не можах да повярвам на очите си Peace Пожелавам на всяка една от нас да има подобна визия на тези години Peace (дай Боже Praynig)

Скрит текст:
Защо тази жена на 90г. казва “Възрастта не съществува”



Да обичаш живота на 90 г. и да твърдиш аргументирано: Възрастта не съществува!

Неотдавна моята скъпа приятелка Силвия Стойчева написа на стената си във фейсабук: “Винаги съм се чудела когато наблюдавам възрастни, рухнали хора – какво им дава стимул да живеят … Когато сме млади, когато имаме здравите си тела, привлекателността, когато играем играта на сетивата – всичко изглежда наред. Но когато остарява, човек не е най-приятната гледка … И тогава го видях … В очите на една от тези крехки, свити на две баби – видях надеждата, че и в този ден може поне за миг да усети този порив на душата, който ни прави живи … Че и днес може да усети уханието на есента, вкуса на топлият хляб, аромата на канела и това да й покаже,че е жива … Безценнен е всеки миг от живота … Благодаря,че ме има”

Тази жена, за която ви разказвам днес определено не е свита на две баба, въпреки че е на “преклонна” възраст. Но онази искрица, която живее за да усети и да се насити с даровете на живота.. е там.

Филис Сю е на 90 години. Ето какво казва тя: Да изглеждаш добре и да се чувстваш добре е работа. Да изглеждаш чудесно и да се чувстваш чудесно е работа на пълно работно време. Няма място за послъгване! Тя е ежедневна. Минута по минута, секунда по секунда. Това е процесът който обичам и върху когото обичам да работя. Наградата е – харесвам себе си и живея креативен живот.

Животът сам по себе си е предизвикателство и ти или го приемаш и предприемаш действия, или си стоиш и не правиш нищо. Не ми е ясно какво означава да си на 90. Физически се чувствам толкова добре, колкото винаги съм се чувствала, а ментално – дори по-добре. Танцувам и тренирам всеки ден. Това тяло трябва да знае кой е шефът, и да си на 90, а да се чувстваш на 20 е прекрасно! Хората непрекъснато ме питат каква е моята тайна. Казвам им: движете се, учете и слушайте.

Наградата е – здраво тяло и ум. Аз съм абсолютно убедена, че моето тяло и съзнанието ми са едно. Ние сме партьори и работим, играем и живеем като едно, И ако това е така, не можем да си стоим безучастни, мислейки си за утрешния ден. Тялото и съзнанието ни трябва да бъдат тренирани още от първия дъх, в противен случай през целия път ще вървим надолу по един склон.  Цифрите в годините и погледът към изминалите години са капан. Възрастта не съществува. Няма такова нещо като възраст, има само изживяване на всеки момент в най-голямата му пълнота.

Създадох моя собствена модна линия на 50 г., станах музикант, издадох албуми,  научих италиански и френски език на 70, научих се на танго и трапец на 80г и започнах да играя йога на 85. Така че – ако си мислите, че сте стари, помислете отново!

Това което ме вдъхновява е процесът на учене. Вдъхновението създава креативност, а креативността създава по-добър живот. Обичам да експериментирам и не ме е страх да опитвам нови неща, така че летенето на големи височини на 80г. изобщо не стоеше под въпрос. Музикантското ми превъплъщение не беше случайност. Това беше писано да бъде.

Обичам да се движа и да се упражнявам, така че моят тренировъчен режим се състои от йога, танго, скачане на въже, разходки в планината и тенис. Йога ти дава живот, който не си имал преди. Тя е като пробуждащо позвъняване до всяка клетка в тялото ти. Всеки мускул се изправя и ослушва. Живея за да играя йога, и я правя за да живея. Правете всяка поза колкото се може по-добре и след това я направете още по-добре. Аз имам артрит на гръбнака, но мога да правя мост, стойка на глава и шпагат. Тангото е чудесно физическо упражнение. Бях на 80 години, когато започнах да уча танго. Маркос (моят учител) ми каза, че за да овладея тангото, ще ми трябват около 2 години, а аз му казах „Имам време!“.

Осъзнах, че всичко е възможно ако харесваш себе си и това, което правиш. И не само е възможно, ами даже съвсем вероятно. Ако не тренираш тялото си всеки ден, то повяхва. Ако не тренираш ума си всеки ден, го губиш. Ето защо научих италиански и френски, защото ученето на нов език е чудесно упражнение за ума.

Моята движеща сила е желанието и това е успешната формула. Желанието е толкова могъща сила, че те тласка напред като неоспорим закон. За мен желанието е движещата сила, но действието е резултатът. Да работя и да довърша нещо умствено или физическо прави денят ми стойностен да бъде изживян и изведнъж намирам пролука – още една стъпка от стълбата нагоре. Не се предавам. СЛънцето и Луната са там за всекиго. Това пътешествие си заслужава! Това пътешествие беше добро към мен и не бих го заменила за всичките звезди във Вселената.

Има начин да победиш часовника. Бъдете във форма и се наслаждавайте на пътешествието. Приемете предизвикателството и се втурнете в него!

Така направих аз. Можете и вие да направите такъв избор.



Последна редакция: нд, 22 дек 2013, 22:23 от kanti

Общи условия

Активация на акаунт