Туба Бюйюкюстюн,"Запленяваща сърцето" и проектите и преди и след това - Тема 191

  • 50 130
  • 738
  •   1
Отговори
# 690
  • Разград
  • Мнения: 8 243


http://www.beyazperde.com/haberler/filmler/haberler-58128/


И едно новогодишно клипче "Santa Parkour ".


Последна редакция: пт, 20 дек 2013, 22:37 от vania_e

# 691
  • Мнения: 10 031
Ванче  Hug много готин клип!  Peace
Ама ги анонсирай, че без малко да го пропусна!  ooooh!



И за поддържане на коледния дух...  Simple Smile

Скрит текст:


# 692
  • Мнения: 613
Добър вечер


Канти Hug Лина  HugВаня Hug Рали Hug Баги Hug Цвети HugЗлати  HugНадин Hug



Благодаря ви за настроението , снимките и клиповете.Полази ме  коледният  дух и мен,благодарение на антистрес терапията  тук.

# 693
  • Мнения: 659

Канти HugЛина  Hug Ваня  Hug Дороти  Hug Баги  Hug Цвети  Hug Злати  Hug Надин  Hug
Здравейте и от мен в петък вечер. Hug Hug Hug
Все по-богати и красиви стават страниците на темата в предпразничните дни. bouquet Hug
За притчите,  smile3501 newsm51 smile3525 newsm51 и за колажите, и за снимките  Heart Eyes Hug  bouquet
С нетърпение очаквам новата тема от Рина с празничното оформление. Hug
Връщам се назад по страниците да намеря препоръчаните филми и да прочета интервюто.
Хубава вечер. Hug Heart Eyes Hug

# 694
  • Мнения: 2 195
Дороти благодаря за линка. Благодарности  и за труда на Лили  bouquet  bouquet  bouquet


Калъпчето се е харесало и на други фенове на СС Laughing

Аз пък си харесах една зряла (все още  смятам, че този образ претърпя най-голямо вътрешно развитие), красива  и щастлива Филиз и малко я поукрасих, въпреки че оригиналът няма нужда. Ама да вляза и аз в празничните краски:

# 695
  • Разград
  • Мнения: 8 243


">#t=20[/video]

Чък Норис избра да честити Коледа на феновете си със собствена подобрена версия на епичния шлагат на Ван Дам от рекламата на камионите Volvo.

Цитирайки Хамплет, г-н Норис се разкрачва между два самолета във въздуха, но това не е всичко. Върху главата му е стъпило "живо" коледно дърво от 11 парашутиста.

За разлика от изпълнението на Жан-Клод ван Дам обаче, което беше истинска каскада, заснета с един дубъл, Норис не се е издигнал в небето за заснемането на клипа. Видеото е дело на унгарската компания за ефекти Delov Digital.

Оригиналът вече има почти 62 милиона прегледа в YouTube и предизвика фурор в мрежата, както и куп пародийни клипове и снимки (дори Чанинг Тейтъм се включи), но мислим, че версията с Чък Норис засенчи всички.

# 696
  • Русе
  • Мнения: 6 503
Не мога да се въздържа да не споделя нещо, което ме впечатли, наистина...

http://bestpozitiv.ru/video/krasivo-chetko-prosto-net-slov/

Наистина майстори...  Peace



Линка  Hug малко късно ти отразявам попадението, ама... в петък вечер нали съм на едно  Wink кино, та... хем разочарована от видяното там и от умора, реших за успокоение да погледна клипа и...  Crazy очарована съм!  Peace Наред с една от най-любимите ми мелодии, ледената еферия е прелест - благодаря ти за това.   bouquet

Сега мога спокойно да се оттегля за сън  Simple Smile

Лека нощ!  Hug

# 697
  • Русе
  • Мнения: 6 503
Добро утро!  Hug



Макар и извънредно работен за някои  Wink, това не пречи пак да е страхотен денят  Peace



И да добавя едно празнично предложение  Simple Smile

Скрит текст:
... за грим  Laughing

# 698
  • Русе
  • Мнения: 6 503
Снимките на Джансел и Пънар са вече и в пресата с кратък материал,  Wink но заглавието му ми се видя интересно  Simple Smile

Меден месец CANSEL посланик безкрайни!

Cansel Elçin обичам пиян!




http://www.ayakligazete.com/cnt/magazin/cansel-elcinin-bitmeyen-balayi-10794.html

От това разбрах, че са много щастливи, пътуват навън в чужбина и наскоро са се върнали от Париж...

# 699
  • Мнения: 10 031
Добро утро!  Hug



Надявам се, че последния работен ден преди Коледа да е успешен и ползотворен за всички!  Praynig



Браво на Джансел и Пънар, че имат усещане за безкраен меден месец!  Peace
Прозвуча ми малко артистично...  Mr. Green Но да не придиряме, все пак всички сме обладани от коледен дух и еуфория...  Peace



Приятен ден, дами!  Hug

# 700
  • Мнения: 4 248
Добро утро и от мен!

И аз да се разпиша в темата, преди да хукна да действам, че за някои днешния ден отново е извънредно работен / Цвети Wink/ (още една- две съботи така и ще си стане обичайно работен Mr. Green)

Мерси за кафето и пожеланията Цвети Hug , но ми липсва нещо сладичко. Затова ще сложа  Peace
Скрит текст:
И Линка Hug ни заредила с Коледна красота

И аз ще продължа в този Коледен дух Peace



Ваня Hug клипа с Чък Норис много ми хареса

И ще сложа  да прочетете историята за Cнежния човек докато си пиете кафето и хапвате от сладишчето  Whistling  

Скрит текст:


Първият снежен човек в историята е направен на 7 януари 1809 г. в Ю Клер, Уисконсин, от Вернън Пол и неговата 9-годишна дъщеря, малката Йети Пол.

Пол обяснил на дъщеря си, че снежният човек държи елфите, които си присвояват коледните подаръци на този празник, надалеч. След като хората видели снежния човек, а малката Йети разказала на приятелите си колко лесно го е направила и как успешно е прогонил елфите, децата в целия град започнали да правят снежни човеци.

Скоро тенденцията набрала скорост и се разпространила в цялата страна. „Times of London” е първият международен вестник, който публикува история за традицията на снежния човек.

Нали темата ни е предколедна, а е и музикална, слагам тази Коледна песен на една от любимите групи на повечето от нас тук . А и съм абсолютно съгласна, че "Коледа не е само за децата"Peace



Хубав и ползотворен ден!  

Последна редакция: сб, 21 дек 2013, 12:05 от kanti

# 701
  • Мнения: 41 919
Добър ден! santa2

От днес започва зимата! Nature Snowman

Цвети, Hugблагодаря за кафенцето.
Лина, Hugза коледните красоти.
Канти, Hugза клипа.И аз я харесвам групата.
Ваня, Hugстрахотен Чък!

Приятен ден! Close-mas:



 

# 702
  • Мнения: 613
Хубав зимен ден

             


За някой работен atwork,за други почивен yesyes, за трети празничен- имен ден на


Юлиан,Юлиана,Юлиян,Юлияна


ЧИД на именниците   здрави и весели cheers.

  16,00 ДФ Огнено сърце

    За  свободни  хора и подготовка за празниците   Gift.

Канти Hug,Баги, HugВаня, HugЛина Hug,Цвети HugЗлати HugРали   Hugи всички останали
 
Злати   bouquet извини ме  за повторението.

Благодаря за споделеното и  успешен ден . Flowers Four Leaf Clover

# 703
  • Мнения: 10 031
Къде сте?  newsm78 Надявам се, работите... Mr. Green

Едно кафе за освежаване?  Simple Smile



И компания



И една друга двойка има фенове...



Още малко и ще си кажем - честита зима!  Hug
Нещо Надин  Hug ми се губи... Дали няма мачове сега...  newsm78

# 704
  • Разград
  • Мнения: 8 243

Общи условия

Активация на акаунт