Отговори
# 705
  • Още у мъглата ...
  • Мнения: 21 164
Таз пък гняс Меемет нЕма ли кой да му свети маслото, да го прасне по тиквоча с нещо по-твърдичко, че то таз кратуна лесно не увира. #Cussing out #Cussing out #Cussing out

Аааа, Мехмед си е за  #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire

# 706
# 707
  • ФЕМИР ФОРЕВЪР
  • Мнения: 1 641

не съм я чувала досега, но много много ми хареса  Heart Eyes Heart Eyes

# 708
  • Кралица-майка ВлъхоУсойница
  • Мнения: 20 055
Сао Денди... newsm18 newsm18 newsm18 newsm18 newsm18 newsm18 newsm18 newsm18 newsm18 newsm18 newsm18 newsm18

# 709
  • Още у мъглата ...
  • Мнения: 21 164
Ех, ако си говореха така искрено по-редовно, еххххх  Hug Hug Hug Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 710
  • нещотърсачка НАРЦИ Love is everything
  • Мнения: 12 154
Уф, милата!  Sad

# 711
  • ФЕМИР ФОРЕВЪР
  • Мнения: 1 641
Колко хубаво си говорят двамата и погледите им колко много казват, сега не е мястото, ама не се получава същото в другият сериал, ...

# 712
  • Още у мъглата ...
  • Мнения: 21 164

Ти па, на ББ-то ли си  Laughing Joy Joy Joy Joy Joy

Ай метни се на АФК да си дрънкаме  Party Party Party

# 713
# 714
  • ФЕМИР ФОРЕВЪР
  • Мнения: 1 641
Ех, ако си говореха така искрено по-редовно, еххххх  Hug Hug Hug Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

нали, щеше да е един още по прекрасен филм

# 715
# 716
  • Варненска клюкарка
  • Мнения: 15 592


ей, значи Бел, къде събираш тази всичката информация, значи евала  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Hug Hug Hug

Ще се учудите какви неща помня, вкъщи съм им нещо като домашна енциклопедия по всякакви въпроси. Често се случва брат ми да ми звъни и да ме пита за някакви дати и събития от преди години. А покрай важни дати помня дори прогнозата за времето Crazy Crazy Crazy Имам спомен и от собственото ми кръщение Crazy
Чути или прочетени неща никога не забравям- може да ми избледнеят малко, но не се изтриват никога....
Веднъж в училище си шашнах госпожата която ни издекламира стихотворение на Пушкин, а след нея и аз...гледаше ме така Shocked Shocked Shocked Още помня стихотворението... Та така запомням нещата, дори и да не го искам....

# 717
  • В света на мечтите... ❤
  • Мнения: 4 388


# 718
  • Мнения: 16 079
ауууу,Санем неотказващата  Joy

# 719
  • Кралица-майка ВлъхоУсойница
  • Мнения: 20 055
Габо, аз мой си бърборкам и без да гледам...сао ми кажете къде сте... Joy Joy Joy Joy Joy

Общи условия

Активация на акаунт