КИВИ + КОМ = КИС - 27

  • 53 569
  • 619
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 398
Привет и от мен  Hug

Мастерче  Shocked Много се радвам, че не си пострадала сериозно, обаче вземи обърни внимание и на ръката  Naughty И аз като половинът-никаква вода и натоварване  Hug Да ти е жива и здрава майчицата, и много, много години да празнува имен ден   bouquet

Фейче а честито ви съоръжение, и със здраве да си го ползвате  Hug

Зичонка
според мен една пушка не оправя зетя.То голяма хубост, голямо нещо.Пу-пу страхотна млада дама това Вики бе  Heart Eyes А медун колко много е порастнал и той.Хубаво да ги нацелуваш от нас  Hug

Ловче добра дошла при нас.Не се съмнявам, че ще допадне нашата компания.Понякога сме тъжни, понякога весели и щури, но сме истински и много се обичаме.
А дали ще е много нахално от моя страна ако помоля за снимчици на зелената ти кухня.Ей така да си помечтая ( ако доживея ) каква искам да е моята кухня.Ако искаш, ако не-не е проблем.

Жакинце аз съм изтървала момента да стискам палци, но пък изпращам цялата си положителна енергия към вас с Дени. Hug

Хейли
как е малчугана.Дано се разминете с тия болести, че направо  smile3511 Аз съм поръчала Еуфорбуим композитум и Лимфомиозот за моето шошле.Еуфорбиума вече й го давам.Дано нещо вземе, че помогне на тоя нос.

Ние вече сме в нормален ритъм-училище, работа, тичане напред-назад.Но това го предпочитам пред лежане по болници.
Имам една приятелка, която работи като операционна сестра.И влязла онзи ден в базата данни да търси информация за нашата операция.И видяла, че сме били планувани за махане на сливицата плюс тези громети дето ги имаме вече.Обаче ми разказва, че имало някои хирурзи дето не обичали да правят определени процедури.  Shocked И сега най-вероятно ще имаме втора операция, за да махнем и пустата сливица.А кажете ми аз ли съм лудата или е пълно безумие да подлагаш 5 годишно дете два пъти на пълна упойка, при положение, че е можело да се направи веднъж.Направо съм без думи, а аз рядко оставам без такива.Толкова съм разочарована.
Дано е добре само пък ще видим.То така или иначе нещата не стават много бързо тук.

Леле изписах темата и няма кой да ме спре  hahaha Лека нощ ви пожелавам на всички и много, много целувки

# 61
  • София
  • Мнения: 1 951
ЧЕСТИТ ПЪРВИ СНЯГ!ДОБРО УТРО!
ЗАПОВЯДАЙТЕ НА КАФЕНЦЕ!

http://prikachi.com/images.php?images/639/6790639y.jpg

# 62
  • Мнения: 6 051
Добро утро,  Hug
Ама в Пловдив няма сняг...  Sad
Елица-сестрица, ще ти пиша на лични  Peace

# 63
  • Мнения: 5 001
ДобрЮтроооо.....Каква зимна приказка е туккк.....  Crazy Crazy Crazy Crazy Crazy Crazy Crazy


Мерси за кафенцето Маме.......Айде от мен закуска.....

# 64
  • Мнения: 7 201
"Декември е уют. Кори от портокали. Пукащи дърва. Запалени свещи. Червено вино. Понякога розе. Тихо пиано. Вълнен шал и дебели чорапи. Първи сняг. Декември е грижа. Внимание и мисъл към най-любимите ти хора. Подаръци. Изненади. Срещи. Топло мляко с канела. Писма картички. Очакване. Декември е искри и фойерверки. Блясък по улиците, в очите. Светлини. Декември е (равно на) сметки. Разплащаме се с 365 дни случвания и пропускания. Всичко онова, което сме можели да бъдем, а не сме. Всяка неказана дума и закъснял жест. Онзи телефонен разговор, който пропуснахме. Пътуването, което не направихме. Работата, която не приехме. Думите, които не казахме. Декември е обещания. Наравно стари и нови. Да бъдем по-добри. По-щедри. По-благодарни. Да мечтаем повече. Декември е поглед навътре. Носталгия по детството. По това какви бяхме, какво търсихме, в какво вярвахме. По приказки с щастливи начала, не краища. По онова утре, което все търсим и все не стигаме. Декември е всичко в едно. Най-студеният и най-топлият месец. Най-пълният с хора и най-самотният. Едновременно край и ново начало. Прошка. Декември идва и си отива като сън. Всяка година се питаш кога пак стана Декември. Никога няма да разбереш."

Източник:ФБ

Честит първи сняг на София и на живеещите там! Hug
Тук още си нямаме сняг, а от сутринта вали проливен дъжд.Надявам се скоро и при нас да дойде снега и да стане такава зимна приказка, а с него и празничното ми настроение, защото нещо се е загубило тия дни ..

# 65
  • Мнения: 2 286
Добро утро!

Мама на трима, благодаря за кафенцето  Hug

Малечко вече е по-добре. Пу-пу-пу!!! Коризалията много добре действа. Комбинирах я със спрей Низита, солен разтвор. Нещо е започнал да кашля, ама ще видим Crazy .

Тук хубаво вали сняг, малкия много ентусиазирано излезе днес да играе, но много бързо замръзна и после си отвисяхме по спирките, докато си чакаме трамвая и автобуса.

Последна редакция: вт, 26 ное 2013, 08:50 от hailie

# 66
  • Мнения: X
 wavey

Благодарско на ранобудничките ни за кафенцето и закуската  Heart Eyes Hug

Жаки, какво стана в Горна баня  newsm78, драсни два реда. Силно се надявам всичко да е добре  Praynig Hug

Мамче, ти от къде си  newsm78, щото и при нас в Русе няма сняг и е такова дъжновно и мрачно само.... даже бих казала гадно  Mr. Green

Хейли, пу пу пу, айде дано дано снега сега като прочисти въздуха от гадните бацили и съвсем да се нормализират нещата  Peace Hug

Фейче, радвам се и аз за приключилият ремонт при вас  bowuu, хайде със здраве да си полвате новите придобивки  Hug  За студента ме питаш - ще заминава, задействахме и действаме, че да видим.

Момичета, въпреки мрачното време днес имам много задачи и изчезвам, а на вас пожелавам един спорен и спокоен ден  Hug Hug Hug

# 67
  • Мнения: 117
Добро утро!  food010
Мама на трима, Мастерче, благодаря за кафето и закуската! Heart Eyes
ankas, спорен ден и на теб! Да успееш да свършиш всички набелязани задачи бързо и безпроблемно! Hug
Жаки, свършихме ли работа със стискането на палци? Thinking Ако трябва продължаваме. Само кажи. Hug
Ели, направо нямам думи за медиците, на които сте попаднали! ooooh! Вместо да гледат да направят нещата по най-лекия начин за детето, те го правят по най-лесния за тях! Пфу....
Фейче, честито ви ново приспособление! Много е хубаво кано свърши ремонта. Laughing Сега малко почини след голямото чистене и се порадвай на ремонта/ и края му/! Hug
Мамче, стахотно е написаното за декември! Благодаря ти, че си го споделила с нас! Аз нали си нямам ФБ и се радвам някой като сподели нещо от там. Laughing Пожелавам ти най-хубавото коледно настроение и много хубави изненади през най-вълшебното време от годината! Hug
Честит първи сняг и от мен! Nature Snowman
Хубав ден!
 
Теди, как е Миро?

# 68
  • Видин
  • Мнения: 961
Привет, мили момичета Hug
Благодаря ви за стиснатите палци Hug
Дени ще го оперираме, но след Нова година защото сега е препълнено в болницата.
Доктора потвърди диагнозата и ни успокои, че нещата са поправими.Даже каза, че ако не му пречи може изобщо да не се оперира, но щом го боли това е начина.
Малко съм по-спокойна пък след Нова година ще видим...дано му отшуми болката до тогава Praynig

Честит ви първи сняг!
Ние във Видин нямаме, но ни валя вчера на отиване напрохода Петрохан и на връщане на порхода Витиня.

Фейче, радвам се че сте приключили с ремонта, но някоя снимчица няма ли да метнеш за нас любопитните Flutter

Ели, за пореден път ме изумява, това което разказваш за лекуващите при вас Crazy
Наистина колко трябава да си безчувствен, за да не ти пука поне за децата CrazyНе, нямам думи просто...

Хейли, радвам се че малчо вече е добре Hug

Мамче на трима, страхотно кафенце! Peace

Мастрече, тия кашкавалки ми предизвикаха силно слюнкоотделяне Crazy
Как е ръчичката?Нали не се преуморяваш?Не се съмнявам в половинчо, че зорко те следи, но все пак да питам Wink

Анкасче, при вас как е?Какво решихте с младежа за бригадата?

Мамче, много ми хареса това което си ни написала HugБлагодаря ти, че го сподели с нас Hug


Кой пропускам?...

Мари, къде си?Как си? Hug

Теди, как е ръката на Миро?

Зиче, кекса е много съблазнителен, ще се пробвам тези дни да го направя Peace

Микенце,  Hug

Хубав ден, милички!

Започна обратното броене - 1 месец до Коледа   madnoel Close-mas: People Santa


# 69
  • Мнения: 79
Здравейте, записвам се в новата  темичка малко по-късно.

Днес цял ден съм свободна, нямам лекции и мързелувам  Laughing, но след малко хващам уроците, че ме чакат  ooooh!. Искам да се похваля, от петък започвам работа като промоутърка в Пловдив, може да се видим с пловдивчани в някой от големите магазини  Flutter.

Хубав вторник на всички  Heart Eyes

# 70
  • Пловдив
  • Мнения: 614
Гутен следобяден  Mr. Green Mr. Green
Дъжд ,това е при нас а искам СНЯГГГГ Banghead

Ели нямам вече думи какви да кажа за тези англичани ooooh! ooooh! и се тиражира ,че на запад всичко е перфектно  ooooh! ooooh! ooooh!

Жаки, бих ти препоръчала да вземеш и още една консултация в Пирогов при  професор Новков Peace този който оперира Вики Peace  В горна Баня   не можаха да и кажат диагнозата и не им вярвам изобщо там. Пирогов е болницата за такива неща. Peace Ако искаш Мими има телефона на професора и да ти го даде да се свържеш с него . Peace

Хайде целувки на всички не споменати от мен и мезе за снежно време и бързо реагиране Mr. Green Joy

# 71
  • Мнения: 7 201
Добър ден отново, дами!
Радвам се, че споделеното ви е харесало! Grinning

Мики, аз също нямам ФБ, но от друга тема го "откраднах".Благодаря ти за пожеланието! Hug

Жаки, добре е, че имате поставена диагноза и някакъв план за действие.Стискам палци за успешно лечение на Дени! Praynig

Да пием по чайче -

# 72
  • Мнения: 1 269
Добър вечер!  Hug
Момичета, нямам много време, а и едни мисли ми се въртят в главата
Скрит текст:
Обмислям промяна в работата, дори за чужбина..

Днес си сложих коледна премяна, дано не ми изчезне пак автоматично , както и предишните!
Фейче, честита ви придобивка. Ние преди 5 години минахме през същият ад, добре, че майка са в съседния апартамент и имаме таванска гарсониера два етажа над нас, че.. Mr. Green
Жаки, радвам се, че си се поуспокоила, щом трябва операция.. ама направете още една консултация. Това винаги се препоръчва преди рязане  Peace
Зиче, много ти бойно куфарчето  Joy
Хейли, радвам се, че фъстъчко оздравява!  Hug
Мастерче с тез филийки и за вечеря бих ги поднесла с чаша червено винце!  Hug
Ели, това което пишеш звучи безумно! Възможно ли е зарадо скорошното боледуване да са отложили рязането на трета сливица? Наистина това с пълната упойка си е сериозна намеса в организма, особено на дете !
Анкасче, къде пак си ходила? Гледам те като манекенка си се изтипосала в ФБ, браво!
Юле, де се губиш?
Ловчето , не ми каза, от кой квартал си, със  Зичето все отлагаме кафето, ето сега по празниците може да се организираме на кафе или чай  Hug

Утре и аз ще ходя на фризйор, ще си правя пак  червеникава коса. Да видим как ще се получи.
На всички неспоменати много целувки от мен!


# 73
  • Мнения: 5 001
Паце,ако е добро заплащането и условията на работа и живот......Приемай......Разбира се в твоя случай ще трябва да прецениш и семейните плюсове и минуси......Зависи и за коя държава става въпрос......
Хубаво слагай на везните и преценявай дали си заслужава,че после да няма "жертви" ......Таковата де......Ако мога да помогна със съвет - свиркай на ЛС.......Тоз път вече съм го минала,та ми е кристално ясен......


Момичета......Гуш на всички! Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug

# 74
  • Мнения: 6 051
Паца, от Смирненски, вие от кой квартал сте.
Можем да се организираме, защо не Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт