MAC & Sephora - 18 тема

  • 63 663
  • 742
  •   1
Отговори
# 735
  • Отвъд алеята зад шкафа
  • Мнения: 7 359
Хм, не искам никакви блясъци, лъскавини и перлени финиши. Май най-добре да мина през Инглот да видя дали имат добри мат цветове, ако нямат ще си поръчам Naked. Като съм ходила досега в Инглот не съм обръщала внимание на мат финиш-а.

Иначе относно цветовете наистина TheBalm палитрата е страхотна, но по-трудно ще се направи нюд грим с нея, а аз нося основно такива нюдести цветове, taupe, кафяво-бежава гама. И аз искам да пробвам техни продукти, станаха много популярни по блоговете. Харесала съм няколко палитри, както и един руж Хот Мама.

# 736
  • София
  • Мнения: 1 611
Мат цветовете на Инглот много се разпрашват, да знаеш.

# 737
  • Мнения: 4 428

Мата на ТФ още не съм го пробвала  Blush Веси, само ти си я докосвала моята палитра  Mr. Green

Хихи, наистина е супер "моя" тази палитра, още като я гледах на снимки и преди да топна пръсти в твоята  Mr. Green

На Зоева освен мат ми се струва и доста нюд Peace
Иска ми се изцяло мат палитра с по раздвижени цветове.

И аз за това харесах тази на Ту Фейсд  Flutter

# 738
  • Мнения: 3 345
Имам една палитра на the Balm - NudeTude, но със сигурност няма да ми е последната.
Страхотно качество и наситени цветове!

The Basics е леко светла за моите вкусове, а черното - твърде черно. Не че не я ползвам, но не е незаменима. Ако можех да я променя по мой вкус, бих премахнала втория цвят и добавила на негово място нещо средно между четвъртия и петия цвят, а черното бих заменила с кафявото от Smoked например.



Дай ми на мен да си правя въображаеми палитри Laughing

# 739
  • Torino,IT
  • Мнения: 1 833
Може ли линк към мат палитрата на TheBalm
Нали не е nude палитрата им? Тя ми се струва че има блясъци. Nude tude...
Сега не ми се отваря ФЮ но ми идва наум една палитра с лик на мъж отпред newsm78 Тази ли е?

# 740
  • Мнения: 3 345
Eто линк.

В Nude Tude има цветове с блясък, да.

# 741
  • Отвъд алеята зад шкафа
  • Мнения: 7 359
Ето един клип - http://www.youtube.com/watch?v=jppwPlAg-KU&feature=youtu.be с палитрата на TheBalm, много е хубава.

# 742

Общи условия

Активация на акаунт