Отговори
# 705
  • Още у мъглата ...
  • Мнения: 21 164
И кво ся newsm78 Ша гледаме или ша жмим  Mr. Green Joy Joy Joy Joy

# 706
  • В света на мечтите... ❤
  • Мнения: 4 388
Направо през нощта без прожектори да ги снимат,най-добре ще е   hahaha

Тука като рисувани са станали като  са ги замазали

# 707
  • Кралица-майка ВлъхоУсойница
  • Мнения: 20 055
Тоя ББ ше се гледа...образУвАха ми се някви фаворити. tooth tooth tooth tooth tooth tooth tooth

# 708
  • В света на мечтите... ❤
  • Мнения: 4 388

Аз ша жма    Предния петък цели 2 пъти я изгледах,не ща пойчи  Joy Joy Joy

# 709
  • В света на мечтите... ❤
  • Мнения: 4 388
Свиркайте като свърши,да не прещракам и да видя по погрешка  Mr. Green

# 710
  • Още у мъглата ...
  • Мнения: 21 164
Свиркайте като свърши,да не прещракам и да видя по погрешка  Mr. Green

Ай свърши  Mr. Green Joy Joy

Ама горкия после 1 мин. се навиваше, че тряя още веднъж да й докосне човката  hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha

# 711
  • ФЕМИР ФОРЕВЪР
  • Мнения: 1 641
уффф ама много смешни целувки

# 712
  • Още у мъглата ...
  • Мнения: 21 164
Уф, айде няма га вече  Joy Joy Joy Joy

# 713
  • В света на мечтите... ❤
  • Мнения: 4 388
Свиркайте като свърши,да не прещракам и да видя по погрешка  Mr. Green

Ай свърши  Mr. Green Joy Joy

Ама горкия после 1 мин. се навиваше, че тряя още веднъж да й докосне човката  hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha


Ми то си е за навиване  Joy Joy Joy

# 714
  • нещотърсачка НАРЦИ Love is everything
  • Мнения: 12 134
Ехооооо, тук съм,  bowuu
ама не знам докога. Rolling Eyes

Сигурно няма да гледам ПО. Изчетох ви и ви начуквам канчетата за Неотказващата.  fight
Санем си е Санем, но самата Дениз има живот белязан от доста трагедии. Да припомня, че освен близнаците Дениз има, мисля 6-7 години по-голям от тях, син от първия си съпруг. Същият този първи съпруг, когото намира убит в дома им. По памет убиецът е някакъв изтрещял съсед, а Дениз минава през ада сама с дете на 3-4 години. Губи ми се кой точно е баща на близнаците, но Дениз е с Орчун Бенли още по времето на АФК. Хубаво е, че въпреки тежките препятствия - ракът на Дениз, януарската история с дрогата на Орчун и смъртта на баща й от рак, двамата не спряха да се подкрепят. Радвам се, че са се оженили. Дано са щастливи и всичко лошо да е останало зад гърба им. Всеки има право на поне мъничко щастие. Peace

# 715
  • Още у мъглата ...
  • Мнения: 21 164

 smile3521
Е тез целувки баш са снимани под ъгъл, дето снимат, че е целувка  Mr. Green Peace

# 716
  • ФЕМИР ФОРЕВЪР
  • Мнения: 1 641
Профи,  Hug Hug Hug Hug

# 717
  • В света на мечтите... ❤
  • Мнения: 4 388
Ехооооо, тук съм,  bowuu
ама не знам докога. Rolling Eyes

Сигурно няма да гледам ПО. Изчетох ви и ви начуквам канчетата за Неотказващата.  fight
Санем си е Санем, но самата Дениз има живот белязан от доста трагедии. Да припомня, че освен близнаците Дениз има, мисля 6-7 години по-голям от тях, син от първия си съпруг. Същият този първи съпруг, когото намира убит в дома им. По памет убиецът е някакъв изтрещял съсед, а Дениз минава през ада сама с дете на 3-4 години. Губи ми се кой точно е баща на близнаците, но Дениз е с Орчун Бенли още по времето на АФК. Хубаво е, че въпреки тежките препятствия - ракът на Дениз, януарската история с дрогата на Орчун и смъртта на баща й от рак, двамата не спряха да се подкрепят. Радвам се, че са се оженили. Дано са щастливи и всичко лошо да е останало зад гърба им. Всеки има право на поне мъничко щастие. Peace


Профи  Hug Hug Hug  ти си ни енциклопедията,не ги знаех тези неща за Дениз,мерси,че ги сподели  Hug

# 718
  • Още у мъглата ...
  • Мнения: 21 164
Божкеееее, човекът играе чувства, а оназ се хили кат зелка ooooh!, ама щото, ако я накарат да играе чувство, ша сгъне веждаците на триъгълник  hahaha hahaha hahaha hahaha

# 719
  • В света на мечтите... ❤
  • Мнения: 4 388
Тоз па Чачо кво са протяга през вратата към нея,малко ли го смука преди малко  ooooh!

Общи условия

Активация на акаунт