Отговори
# 720
  • В света на мечтите... ❤
  • Мнения: 4 388
Божкеееее, човекът играе чувства, а оназ се хили кат зелка ooooh!, ама щото, ако я накарат да играе чувство, ша сгъне веждаците на триъгълник  hahaha hahaha hahaha hahaha

 tooth tooth tooth tooth tooth

# 721
  • Варненска клюкарка
  • Мнения: 15 568



То па добре, че отдалечко ги дават, те и филмаджиите са видели антиестетиката  Joy Joy Joy Joy Joy
Другия път може и в мъгла да ги снимат, съвсем да се замаже човляка  hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha

 Joy Joy Joy Joy Joy Joy

# 722
  • Кралица-майка ВлъхоУсойница
  • Мнения: 20 055
Проф Hug Hug Hug

# 723
  • ФЕМИР ФОРЕВЪР
  • Мнения: 1 641
Божкеееее, човекът играе чувства, а оназ се хили кат зелка ooooh!, ама щото, ако я накарат да играе чувство, ша сгъне веждаците на триъгълник  hahaha hahaha hahaha hahaha

не разбирам какво говорят, ама той точно влюбен, гледа я, туй онуй, пък тя ....

# 724
  • Още у мъглата ...
  • Мнения: 21 164
Ехооооо, тук съм,  bowuu
ама не знам докога. Rolling Eyes

Сигурно няма да гледам ПО. Изчетох ви и ви начуквам канчетата за Неотказващата.  fight
Санем си е Санем, но самата Дениз има живот белязан от доста трагедии. Да припомня, че освен близнаците Дениз има, мисля 6-7 години по-голям от тях, син от първия си съпруг. Същият този първи съпруг, когото намира убит в дома им. По памет убиецът е някакъв изтрещял съсед, а Дениз минава през ада сама с дете на 3-4 години. Губи ми се кой точно е баща на близнаците, но Дениз е с Орчун Бенли още по времето на АФК. Хубаво е, че въпреки тежките препятствия - ракът на Дениз, януарската история с дрогата на Орчун и смъртта на баща й от рак, двамата не спряха да се подкрепят. Радвам се, че са се оженили. Дано са щастливи и всичко лошо да е останало зад гърба им. Всеки има право на поне мъничко щастие. Peace


Профи  Hug Hug Hug  ти си ни енциклопедията,не ги знаех тези неща за Дениз,мерси,че ги сподели  Hug

Профи  Hug Аз не съм от канчетата за начукване, ама си мисля, че момичетата са се майтапели не с лоши чувства, поне за рака всички знаем, поне така си мисля де  Grinning Peace

# 725
  • Още у мъглата ...
  • Мнения: 21 164
Тоз па Чачо кво са протяга през вратата към нея,малко ли го смука преди малко  ooooh!
Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Абе тоз път не можа да го смуче, явно от предишния път Чачи има опит и правеше отлични маневри, за да не го засмуче  hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha

# 726
  • Мнения: 21 201
Аз не жма, Mr. Green гледам с кеф, чудни са. Heart Eyes

# 727
  • Още у мъглата ...
  • Мнения: 21 164
Вай, вайййй, ух беее, ми грозна си ми е пък  Sick Peace

# 728
  • Кралица-майка ВлъхоУсойница
  • Мнения: 20 055
Аз пък съм от тези дет им се начукват канчетата...кофти ми е за жената, ама аз не знам коя е Дениз и честно казано не съм се интересувала. Даже не знаех, че се казва Дениз...Рена я свърза и аз се посмях...но не се чувствам виновна от това. Peace

# 729
  • Още у мъглата ...
  • Мнения: 21 164
Божкеееее, човекът играе чувства, а оназ се хили кат зелка ooooh!, ама щото, ако я накарат да играе чувство, ша сгъне веждаците на триъгълник  hahaha hahaha hahaha hahaha

не разбирам какво говорят, ама той точно влюбен, гледа я, туй онуй, пък тя ....

А, аз си превеждам на ум щото  Joy Joy Joy Joy Joy Joy Ама не ме питай какво си говорят  hahaha hahaha hahaha hahaha

# 730
  • ФЕМИР ФОРЕВЪР
  • Мнения: 1 641
еми не я харесвам и това е, не мога да си кривя душата,

# 731
  • В света на мечтите... ❤
  • Мнения: 4 388
Мерт го питам,сега ще излизат ли с Мира,гаджета ли са вече и Яманко вика нИ знам   33uu

# 732
  • Още у мъглата ...
  • Мнения: 21 164
Мерт го питам,сега ще излизат ли с Мира,гаджета ли са вече и Яманко вика нИ знам   33uu
Joy Joy Joy Joy Ни знам  33uu

# 733
  • нещотърсачка НАРЦИ Love is everything
  • Мнения: 12 134
Я стига сте се оправдавали!  Hug В един диспансер трябва периодично да се начукват канчетата. Mr. Green  Wink Пък тези факти съм ги писала и друг път, ама не помните и затуй  fight

 Hug Mr. Green Hug Mr. Green Hug Mr. Green Hug Mr. Green

# 734
  • В света на мечтите... ❤
  • Мнения: 4 388
Таа,па кво са крии кат мишка  #Cussing out

Общи условия

Активация на акаунт